DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 16:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E moj Plejboju, j+++t ćeš ti samo stare babe. Drži se ti Slobodne, uskoro kreću s izdanjem koje će osvojiti svijet. Za njegovu distribuciju će napraviti tablet bolji od Appleovog. Neću više s povjerljivim informacijama. Želim ti samo reći da se Đuro ne kupuje radi posla s JANAF-om, već radi činjenice što ta tvrtka može samo rasti – za razliku od primjerice Slobodne. I da – nebo je granica. Nigdje u regiji nećeš naći takav kompleks i toliko radnika koji u metaloprerađivačkoj industriji mogu početi raditi smjesta. Tebi očito nije jasno da je to vrijednost koja se polako prepoznaje. Ako vrjedi Fincima, najpametnijoj naciji, valjda vrijedi i nekom drugom. Osim tebi , naravno. Sretno sa Slobodnom, sredi nam kakav popust kad izađe taj tablet, kad već voliš pomagati neukim forumašima.

Dugo me, stvarno dugo, nije ovdje bilo – i umoran sam malo.
Samo opaska za mladića koji toliko priča o konzorciju i holdingu, pa reče kako ”posao ne sklapa DDJH dionica” i svašta još mladić reče – mladiću riječnik ekonomskih pojmova pa vidi malo o holdingu i o konzorciju, vidi i malo više ako ovdje pokušavaš dijeliti savjete odnosno lekcije.

Pozdrav !

pala likvidnost na ovoj dionici ,nekakva napetost u zraku.

Odgođena skupština:

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/p4dmDm1QALf0jI85NoWaWA==.pdf

Skupstina odgodjena!
Da ne pise ne bih vjerovao 🙁

Koliki ono, Đuro Đaković Specijalna vozila d.d u ĐĐ Holdingu… generiraju prihode ĐĐ Holdingu..
25-26%? Naravno, ukoliko je po osnovi osnovnog prospekta ĐĐ Holding – isti nadalje vlasnik 99,5%
ĐĐ Specijalna vozila d.d. …
http://www.ddsv.hr/index.htm

Lijep dokup za nekog tko zna 🙂

Evo jos malo i blokada

10-i dioničar diže ulog !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

– on diže a cijena pada [rolleyes]
– u petak prodao sve na cca 60 kn (+20 %)

Uz perjanicu koja sakuplja stalno, polako se odlucuju i ostali veci i jaci igraci kupovati djuru.
Necu jos dugo proci, a da se i fondovi ukljuce, jer to ce biti neminovno prije ulaska u Eu.
Vrijedit ce djuro, kao unca zlata, uskoro [thumbsup]


Dugo me, stvarno dugo, nije ovdje bilo – i umoran sam malo.
Samo opaska za mladića koji toliko priča o konzorciju i holdingu, pa reče kako ”posao ne sklapa DDJH dionica” i svašta još mladić reče – mladiću riječnik ekonomskih pojmova pa vidi malo o holdingu i o konzorciju, vidi i malo više ako ovdje pokušavaš dijeliti savjete odnosno lekcije.

Pozdrav !

Šta se tu ima vidjeti ??

DDJH je dionica kojom se trguje na burzi i ima zasebna izvješća, a Konzorcij je GRUPACIJA ĐĐ koja Sklapa posao s JANAF-om i dobit – AKO JE UOPĆE BUDE JER PRI ZADNJOJ IZGRADNJI SPREMNIKA JE NIJE BILO – će se raspodijeliti po svim poduzećima konzorcija kojih je DDJH većinski vlasnik ali ne dijeli sa njima i bilancu.

U PRIJEVODU – tko god sada kupuje DDJH dionicu računajući na sklapanje posla s JANAF-om a koji je već uračunat u cijenu ove dionice na burzi – jer je isključivi razlog zašto je potegla sa 38 skroz do 60 kn!! – gadno će se provesti kada shvati u šta se uvaljao i da DDJH neće mnogo izvući iz tog posla za sebe.

Osim ako ne mislite da su Konzorcij ĐĐ i DDJH jedno te isto i poslovnom smislu ?

Ajmo navlakači , da vas čujem . Argumente tražimo ovdje, argumente

Kressho

Plejboj, zar nisi obecao da neces vise pisati po ovoj temi?
Duhovni vođa misli drugacije od vas, bas me zanima tko ce ispasti da je bio u pravu …


Uz perjanicu koja sakuplja stalno, polako se odlucuju i ostali veci i jaci igraci kupovati djuru.
Necu jos dugo proci, a da se i fondovi ukljuce, jer to ce biti neminovno prije ulaska u Eu.
Vrijedit ce djuro, kao unca zlata, uskoro [thumbsup]

Prijatelju "veći i jači" igrači kupuju u milionima, ne u tisućicama , zato ih i zovemo "veći i jači".

Ovdje kupnje do 45 kn ima svega par tisuća komada. XY ne izlazi – jer nema kuda a ne zato što to ne želi. Da vam može uvaljati svu svoju količinu po 60 kn, ma odmah bi on napustio i Đuru i bloganje i sve ostalo vezano za ovaj trash sa 400 000 000 dugovanja.

Ali ne može. Jer proda li samo par hiljada ode cijena nazad na 40 kn. A nema više koga navući da ubada ovako zaduženu kompaniju po ovako skupoj cijeni

Kressho

Iz tog razloga će padati ADPL I BELJE…. kolegice Ivana7 tj. Plejboj.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close