DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 22:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ima li šta novog ovdje u vezi s Fimom?
Jesu prodavali šta u zadnjih deset dana?

-10 000 komada
[/quote]
nije njima za vjerovat,možda su odregistrirali,sumnjam da je njihov nalog bio onaj od 9 *1100.

Uhljebe na ulicu!!!!!


… je ali ni to nece pogurati djuricu gore [angry]

cekaj prvo da novine provuku vijesti
vecina ljudi slabo cita internet i vecina se nezna sama snaci i reagirati na informacije nego shvacaju informacije tek kad se pojave u novinama
tko ima love ima – svedski stol je za njega.. ja sam u ddjh na -7% ali sam zato sam u diokiju +35
cekad da prodam sve iz diokija na 550 i selim sve u ddjh 😛 i dlkv

Čini mi se da će dobar dio cijena svih dionica "hiberbnirati" na ovim nivoima, sve dok se ne vidi kuda i kamo ćemo sa Inom ( ne mi, nego "čika" Sanader )
Tako će bojim se biti i sa DDJH-om.

Ispravite me ako griješim.

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


Ispravite me ako griješim.

dakako da griješiš … [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Đuro Đaković Montaža može i do 800 kuna po dionici
Romana Dugandžija
romana.dugandzija@business.hr
05.09.2008 08:51

Početna cijena dionica Đure Đakovića Montaže, koje će biti ponuđene na prodaju u roku od dva tjedna, bit će 500 kuna, odlučila je protekli tjedan Skupština Đ. Đ. Holdinga.

Vrhunac na 2138 kuni

Ulagači na burzi zasad nisu s optimizmom reagirali na tu vijest pa je posljednja cijena dionice (22. kolovoza) na Zagrebačkoj burzi 775 kuna, dok je prije samo nešto više od godinu dana, točnije 30. kolovoza 2007., bila čak 2138 kuna. U rujnu 2007. menadžeri Đ. Đ. Montaže prodali su njemačkoj tvrtki Bilfinger Berger Power Services 24,9 posto dionica tvrtke. U to se vrijeme dionica vrtjela oko 2000 kuna, a bivši čelnik Montaže Darko Katić ni danas ne želi otkriti koliko su Nijemci platili dionice.

"To su bile moje dionice, i to je privatna stvar", odgovorio nam je Katić, koji je svojevremeno u svojim medijskim istupima govorio da su menadžeri dionice prodali po znatno nižoj cijeni od tržišne. Katić ne želi komentirati ni početnu cijenu koju je odredila Skupština Holdinga, a analitičari smatraju da će konačna cijena ovisiti o tome koliko će ponuđača biti.

Ah, ti mostovi

"Po mojoj procjeni, cijena od 800 kuna bila bi fer za tu dionicu, ali ako se gleda stanje na burzi, nekome bi i 500 kuna moglo biti previsoka cijena, jer se tom dionicom uopće ne trguje", smatra Saša Vakula, investicijski savjetnik u Argus vrijednosnicama. Ipak, dodaje da mešetarenje i nije razlog zbog kojeg bi netko kupovao tu dionicu. Unatoč najavama domaćih tvrtki da će o kupovini odlučiti tek kad natječaj bude objavljen, Vakula smatra da će IGH s domaćim tvrtkama sigurno dati ponudu. "Montaža puno radi u mostogradnji, što je omiljena aktivnost Jure Radića, a to udruživanje može polučiti značajne sinergijske efekte", kaže Vakula.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Komisija za indeks Zagrebačke burze izvršila je reviziju dioničkog indeksa Crobexa temeljem koje će od 22. rujna u izračun vrijednosti tog indeksa biti uključene dionice tvrtki Đuro Đaković holding d.d., Dioki d.d. i Konzum d.d. Kako su izvijestili sa Zagrebačke burze, revizija je izvršena na osnovu podataka o trgovanju u razdoblju od 1. ožujka do 31. kolovoza ove godine.

Uvjete za ostanak u Crobexu nisu pak zadovoljile dionice tvrtki HUP Zagreb (nisu zadovoljile uvjet minimalnog broja dana trgovanja), Luka Rijeka i Magma (uvjet minimalnog prometa), Croatia osiguranje (uvjet minimalnog broja dana trgovanja i prometa) te Slatinske banke (uvjet minimalnog broja dana trgovanja, prometa i tržišne kapitalizacije).

Promjena sastava Crobexa dogoditi će se nakon završetka trgovine 19. rujna, navodi se u priopćenju Zagrebačke burze.

Izvor: Business.hr/Hina

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Eto nas jope u Crobexu … pa sretno nam bilo …

I love the Smell of Profits in the Morning


Komisija za indeks Zagrebačke burze izvršila je reviziju dioničkog indeksa Crobexa temeljem koje će od 22. rujna u izračun vrijednosti tog indeksa biti uključene dionice tvrtki Đuro Đaković holding d.d., Dioki d.d. i Konzum d.d. Kako su izvijestili sa Zagrebačke burze, revizija je izvršena na osnovu podataka o trgovanju u razdoblju od 1. ožujka do 31. kolovoza ove godine.

Uvjete za ostanak u Crobexu nisu pak zadovoljile dionice tvrtki HUP Zagreb (nisu zadovoljile uvjet minimalnog broja dana trgovanja), Luka Rijeka i Magma (uvjet minimalnog prometa), Croatia osiguranje (uvjet minimalnog broja dana trgovanja i prometa) te Slatinske banke (uvjet minimalnog broja dana trgovanja, prometa i tržišne kapitalizacije).

Promjena sastava Crobexa dogoditi će se nakon završetka trgovine 19. rujna, navodi se u priopćenju Zagrebačke burze.

Izvor: Business.hr/Hina


Po meni dobra vijest.A i dionica je izgleda stala onako bezrazložno padati svaki dan po 1-2%
I katastrofičari su se malo umorili.Ništa od smaka svijeta ove godine…!
Nadam se da smo ono najgore prebrodili i da dolaze bolji dani i za nas konačno.

sijem žito raste grahorica


Po meni dobra vijest.A i dionica je izgleda stala onako bezrazložno padati svaki dan po 1-2%
I katastrofičari su se malo umorili.Ništa od smaka svijeta ove godine…!
Nadam se da smo ono najgore prebrodili i da dolaze bolji dani i za nas konačno.

Ovo je super vijest…

Mozemo li ocekivati povecanje likvidnosti i ulazak OTP indexnog fonda?

Svi fondovi koji prate index,barem djelomično sada bi trebali malo "Đukice" kupiti [lol] [lol] [rolleyes]

Uhljebe na ulicu!!!!!

1. Kuvajt nije odustao od M-84 – Odgovorno tvrdi BARTOL JERKOVIĆ direktor tvornice ‘Đuro
Đaković Specijalna vozila

2. Isporuka prvih oklopnih vozila Patrije u studenom- proizvedeni u finskoj
Do 11. listopada treba biti potpisan ugovor o dodatna 42 AMV-a 8×8

3. Specijalna vozila očekuji još jedan ofset
15.8.2008 Prva 3 nova Gripena su poletjela jučer ujutro iz Švedske za Hrvatsku

4. Specijalna vozila sa svojim civilnim programom preuzimaju primat u ovom dijelu europe

po pitanju proizvodnje vagona, znatno su povećali produktivnost i dobit po vagonu sada

iznosi 18 000E neto.

5. Domaći konzorcij na čelu s Holdingom Đuro Đaković za JANAF će u Sisku graditi dva

rezervoarska prostora za sirovu naftu, kapaciteta 80 tisuća prostornih metara, a ugovor

otom poslu vrijednom 162,2 milijuna kuna potpisan je danas u Slavonskome Brodu.18.4.2008

6. Komisija za indeks Zagrebačke burze izvršila je reviziju dioničkog indeksa Crobexa temeljem koje će od 22. rujna u izračun vrijednosti tog indeksa biti uključene dionice tvrtki Đuro Đaković holding d.d

7. Zanimanje IGH za privatizaciju privlači pozornost na ĐĐ Montažu- što znači dobit od najmanje 40kn po dionici za DDJH

8. Trenutna cijena DDJH na burzi ispod knigovodstvene.

9. U slučaju da Đuro Đaković potpiše ugovor sa Kuvajtom za modernizaciju tenkova tužit ću slobodnu dalmaciju za nanešenu štetu.
-pozivaju se na izvor blizak vrhu MORH-a. piše denis krnić
-nedovoljan argument za ovakav tekst

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/15635/Default.aspx

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Još sam propustio jedan zaključak iz financiske matematike modernizacija hrvatskih tenkova na nato standardee se neće raditi u kini.

Treba li još koji argument da se zaključi da je đuro na 100kn jack- pot

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close