DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/prehrana/kuvajcani-ce-14-mjeseci-moci-besplatno-uzimati-namirnice,103344.html

Kako će odvojiti za tenkove ako daju đabalesku žderačinu godinu dana svima???????????????????

Bojim se da je ovo potop, ide ispod 30…., a šta se može čekat ćemo da se kuvajčani dobro najedu pa za godinu dana možda nam pošalju pismo da su skupili lovu za remont


posle oslobođenja od sadama 2 godine su gasili zapaljene bušotine nafte… pozz

Gospodin Playboy, jučer si tumačio da onih 5000 komada što je čovjek stavio na kupnju, da je to loše.
Da li to znači da je sad dobro dok je stavio na prodaju? Ili ćeš ti opet naći treće rješenje?

Nekad, davno istina, dalo se na ovoj dionici fino zaraditi.
Uzele se pare, otišlo se dalje.
Dugo me, stvarno dugo, nije ovdje bilo.
Pogledam tu i tamo i nekako mi se čini da postaje zanimljivo opet.
Postaje jako zanimljivo.

Da je, najveći minus od svih dionica koje imam a čine mi najveći dio portfelja. Jako zanimljivo…

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/shz-nastavlja-se-propadanje-hrvatskih-zeljeznica,103403.html

Bježmo….. [undecid] [bye] [cry]

Pa bjezi prika, tko te drzi!!!!!!

….platforma, želim to gledati……..kako klizi……meni na tanjur…..samo ga izmičem i spuštam sve niže!!!!!!!!!!!!!! [wink]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33812


Gospodin Playboy, jučer si tumačio da onih 5000 komada što je čovjek stavio na kupnju, da je to loše.
Da li to znači da je sad dobro dok je stavio na prodaju? Ili ćeš ti opet naći treće rješenje?

Vi i dalje ne kapirate strategiju sigurnog povlačenja Mr. Lojtrica 😉
Ovako , shema je slijedeca – stavite veliki paket na kupnju kojim apsoluto nista ne kupujete, npr 3000, i povlacite ga kako cijena pada, a istovremeno gurate ispred sebe male.
Kada ih se dovoljno nakupi, samo se prospete sa velikim paketom na prodaju u silasku do +/- 6 %.
Na taj nacin odrzava se fluidnost dnevnog trzenja, fiksna cijena sa support-om velikog naloga i elegantno se izlazi iz dionice koja je vec danima u ocevidnom padu dok vam recimo na KSST upravo traje "pokolj" i sutra ide sa 1000 na 1300 kn.
U prilog mojoj tezi ovdje govori opet ovaj nalog od 2000 na 38 kn koji pratim vec danima, i koji vec danima samo tone unazad bez ijedne kupnje.
Pretpostvaljam da je s njime povezana jos jedna kupnja ovdje od cca 1500 kom razbijena na par manjih da se prikrije namjera.
A namjera je očita – prodaja.
Ovdje bih još citirao Kostolanya koji kaže da je pad prometa uz opadajucu cijenu veoma nezgodna pojava i signalizira daljnji pad cijene.
Jer govori o sadasnjoj kvaliteti kupaca koja je umnogome opala, bez uvrede.

Nakon ovog mojeg posta moglo bi slijediti dizanje na 42 , a ako se to desi u odlicnoj ste poziciji –
Zaradit cete 5 % na ovu sadasnju cijenu i JOS VAZNIJE –

Znamo cemo da sam pogodio u žicu.
A ako nastavi padati opet sam dobro procjenio.

Po meni, jedino bi zaokret prema 46 u danasnjem danu bio signal dobre kupovine, ali tko to moze pretpostaviti ?

Sumnjam da ce ovaj sadasnji DDJH okrenuti trend.
Imajte u vidu ako padne na 38 da onda slijedi propadanje sve prema 30 kn, a sumnjam da cete na 38 uspjeti prodati ovome koji sada tamo bleji kao "support" svojem izlasku.

Kressho

koliko novca je dobiveno prodajom dionica montaze?


koliko novca je dobiveno prodajom dionica montaze?

To tebe ne bi trebalo zanimati. Bolje razmišljaj koliko ćeš ti novaca dobiti prodajom Djure u jedan do 4 …
5 % više nego ujutro :)))

Evo i MR. Hiljadarke na prodaji opet … Na prvu liniju fronte izlazi …
Hoće li se još jednom prosuti po vama dok ga čekate tako širom razapetih krila spremnih za posljednji let ..’ ?

Kressho

Dobio je 23 milje i kusur


Suker skuplja i dalje 37.217 1,15% Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Da..Bakić kupuje a fima i dalje rasprodaje..
A i novog igrača u top 10 imamo …preskočio je brezu znači minimalno 4000 je kupio a moguće i dosta više
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 609.578 18,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 217.253 6,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.053 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8. BAKIĆ NENAD 37.217 1,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 30.475 0,94 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 26.602 0,82 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 62,20

sijem žito raste grahorica

***obrisano***
Jedno je sigurno – sutra ce opet mnogi pokusati izaci van, a manji broj hazardera ulazit ce ovdje ispred velikog naloga u nadi da ce omastiti brk na DAY TRADE-u…
Ako se pad ujutro zaustavi i ne dotakne 37,6kn sto je granica MACD krivulje, spašeni ste i možete očekivati zaustavljanje daljnjeg pada te barem stagnaciju dionice na neko vrijeme.
Ako padne ispod 37,6 kn biće jako gust, a to ce i snazno odvratiti posljednje potencijalne ulagace ***obrisano***
U svakom slučaju DDJH je u medjuvremenu sa pada od 52 prema danasnjoj cijeni prosao svoj put od odlicne dionice u blagoj korekciji, preko dobre dionice u ozbiljnijoj korekciji, do upitne investicije u očevidnom padu…
Sretno svima sutra i moj savjet je – ako osjetite da pada izadjite, ima još zanimljivih dionica na zse.
A ako vam intuicija kaže da ipak DDJH sada vrijedi i da ce brzo natrag gore – držite se svojeg uvjerenja i nemojte mariti za Plejbojeva ponoćna buncanja…
Ja sam ionako samo tip koji je ovdje slučajno omastio brk a drugi put možda baš ovdje ostavim svoju kožu… Da kucnem o drvo… KUC! KUC!

Živio DDJH, Živjele TEnkchine na remontu!!!

Kressho

Ti ga playboy nešto muljaš..malo ga daytrejdaš čini mi se..neznaš ni sam dal da ga hvališ ili kudiš.
Evo ja danas nadokupljujem po 35 kn iako si neki dan rekao da ako padne ispod 38 da ide na 30 kn.

New Report

Close