ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 15:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

posada na drzica ide vjerojatno u ponedjeljak ili utorak,neznam je li ima kakve probne voznje ili ide odma komercijalno putovanje,ako se budu drzali tradicije vjerojatno ce prvo ici za luku ploce


E moj plavac, brodari jedan od visoko rizičnih, vrlo volatilnih sektora, koje je jako teško predvidjeti.
ZA to je potrebno jako puno čitanja i makroekonomskih predviđanja. Mogli bi vam reći neki forumaši ovdje, kad je ATPL bila 2500, i kad sam im reko da BDi ide u ponor, pa su mi se smijali. Poslije se nisu više smijali.

S druge strane, iako sam točno predvidio da će tankerske zarade ostati dobre, loše sam predvidio ponašanje TNPL.


Moj odgovor ti je vrlo kratak i jasan, jedno si slučajno pogodio a drugo slučajno promašio.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.


12.340 dionica prodano danas. Rekord ove godine a još ni je gotovo.

Može se to i drugačije gledati… 12.340 dionica kupljeno danas… [lol]



Genco, Excelmaritime i Drys već preko -10%, ostali na toj granici. Kao i kod nas na otvaranju potop.

Tobogan se nastavlja, vjerojatno i u slj. tjedan!
Biti će dionica za kokice[wink]
[/quote]

Ovi koji danas kupuju drys sutra ga se rješavaju sa 20% zarade.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


posada na drzica ide vjerojatno u ponedjeljak ili utorak,neznam je li ima kakve probne voznje ili ide odma komercijalno putovanje,ako se budu drzali tradicije vjerojatno ce prvo ici za luku ploce

Ovo si postao na krivoj temi, cini mi se [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Kolega Plavac, sasvim moguće da znate puno više od mene.
Kad bi to znanje podijelili svi bi bili vrlo zahvalni.



posada na drzica ide vjerojatno u ponedjeljak ili utorak,neznam je li ima kakve probne voznje ili ide odma komercijalno putovanje,ako se budu drzali tradicije vjerojatno ce prvo ici za luku ploce

Ovo si postao na krivoj temi, cini mi se [lol]
[/quote]

Živa istina,koga još zanima atlantska i novi brod,glavno da raspravljamo kud će kejpovi i kako drysis stoji

@jozo
20
zahvaljujem se na informaciji


@sakai

kako ti se čini ovaj porast scrapa,koliki je omjer brodova šta idu u rezalište i novogradnji za 2009

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



12.340 dionica prodano danas. Rekord ove godine a još ni je gotovo.

Može se to i drugačije gledati… 12.340 dionica kupljeno danas… [lol]
[/quote]
Znači da če biti municije sutra na otvaranju, danas je najniža bila 715 a bila bi i niža da nije bilo skrivenih od prije tjedan dana!
Prije 16 h. sam i ja stisnuo jednog skrivača za sutra na oko 680 i sada se razmišljam da ga otkažem jer su se ovi zaletjeli preko -2%
Za očekivati je da će se uslijed ovakve sutuacije i BDI skorigirati, ali , bojim se da će pasti malo više nego danas!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Znači jeftinjaka sutra, pa ko ima nek skuplja!


Znači jeftinjaka sutra, pa ko ima nek skuplja!

Jeftnije ali ne puno.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

A vidi ko da baba vanga prognozira.. kad bi sve tako lijepo se znalo unaprijed, svi bi zarađivali. Znači sutra padamo? Što nam je činiti onda vidovnjaci?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Čisti hold. Ovi koji su prodavali u 10,00 su najlošije prošli.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close