ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.05.2024. u 04:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
55,50
13.931
251
55,50
56,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja ne uspoređujem firme, ja samo govorim koje su dvije dionice trenutno najprecijenjenije i najskuplje na zse.A ti ako ti je ovo jeftino slobodno kupuj, od zna se koga, tj. onih koji su je i dogurali do ove cijene.

Da i ako je tako ti svakako nemaš brige.Ja da razmišljam kao ti stavio bih cijelu svoju imovinu u atgr.
Pa tko voli nek izvoli.
Sprega i nepotizam su kreatori mnogo čega.
Mislim da sam bio dovoljno jasan.
Inače o atgr mislim sve najbolje i drago mi je da su mnogi zaradili na ovoj dionici , ali isto tako treba biti iskren i reći da je trenutno dionica precijenjena i prekupljena i da ne vrijedi 1000 kn.
Ja osobno nebih dao više od 600-650 kn.

Da me nebi netko krivo shvatio.Ja bih volio da atgr naraste na 5000 kn.
Naši dirigenti to mogu napraviti i vjerojatno hoće, jer ernt , atgr i ht su jedine dionice gdje mogu svoje privatne prodavati tvrtkama u kojima su zaposleni.
Svima želim svu sreću i puno zarade i novca a pogotovo njima.

Evo dionice na 1068,00 kn. Možda je skupo ali opet ajmo se sjetiti da je cijena bila ništa puno manja na IPO-u (935 kn), dionice su razgrabljene a krvna slika atgr je tad bila bitno drugačija tj. danas je puno povoljnija. Možda je sad “skupa” ali ako poslovanje atgr nastavi ovim stopama cijena je sitnica. Dugovanje je ogromno, ali se smanjuje zadovoljavajućim stopama.
Ja sam bio kupio u IPO-u i kasnije dokupio kad je bila na dnu, jer meni se to učinilo jeftino.

i 1080 i brže bolje netko stavio 100 komada na 1070 da uspori.

prođe i obveznica po 106. fiju a znalo biti ispod 100.

http://www.tportal.hr/vijesti/biznis/348171/Koliko-trenutno-vrijedi-Tedeschijeva-Atlantic-grupa.html

Identična firma, s puno boljim rezultatima , manjim dugom…MEDIKA d.d. ….
Milijardu i više prometa , sva potraživanja – praktički 100 % naplativa….

Atgr je isfurana…tko želi svježu krv u portfelju…onda je to MEDIKA..
/ nemam dionice Medike./

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kod medike je problem što je slaba likvidnost .ali tko može čekati, super.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Naravno da se ove dvije tvrtke ne mogu usporediti. Jedan od razloga rekao vam je kolega, to je likvidnost. Onda dalje, prihodi se smanjuju ili stagniraju a dobit se smanjuje. u Atgr je obrnuto a često se ta očekivana uzlazna budućnost tvrtke kupuje… ima tu još puno razloga. Uostalom ovo je forum za atgr a ne mediku.

To je privremena situacija s likvidnošću….ATGR je dijelu farmaceutskog poslovanja manje izložena….no,medika ima dio svog ulaganja u nekretnine..
i fondovsku industriju …pa, je pitanje budućnosti i razvoja isto povoljno..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami

to isto se govorilo i prije desetak godina, pa ništa osim stagnacije i teške nelikvidnosti.

da li ovdje slijedi ponovni uzlet ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


da li ovdje slijedi ponovni uzlet ?

Na osnovu čega?

pogledoh malo graf …..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close