ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 01:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
56,45
17.838
316
55,50
56,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@cone
… nije bilo mjesta i za njega 🙂 Sad ozbiljno, gle, revolucija je pojela svoju djecu. I to onu najmlađu, najrumeniju. Vitkec nije bio revolucionar, on je ( i njegova stranka ) pridruženi član ekipe. Ekipa revolucionara se malo razračunala međusobno, samim tim su pridruženci ojačali. Tražili su prevlast i dobili je, jer su revolucionari morali dati ustupak. IMHO, uopće ne sumnjam da će se priča ponoviti. I vitki će na RBA 🙂 ili kako sad mi velimo wellnes hotel na Remetinečkoj cesti 🙂
Nije Vitković pošteniji ili manje pošten – samo lijepše pjeva…
I nije on loš. Zašto bi bio loš? On je dobar. Onima koji su ga postavili tamo i održali te unaprijedili.
A Atlantic će ( sad mogu reći i NADAM SE ) biti faca u Sloveniji! Kad ne može u Podravini.


@Matrix
– sve sam razumio ne brini. I kako čujem od frenda, kod Spartanaca NEMA PREDAJE !!! 😉 Hmmm, toliko godina imam a još vjerujem novinskim člancima, pa sam popušio i ovaj puta. Oprostiti ćeš mi, nadam se.

[thumbsup] [cool]

Srdačan pozdrav

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/droga-kolinska-stigle-cetiri-ponude%2c-atlantic-gubi-utakmicu%3f,81680.html

Ma lako moguće da Slovenci ne prihvate ni jednu ponudu. Ne bi im bilo prvi puta da se predomisle i povuku ili odgode odluku…


Ma lako moguće da Slovenci ne prihvate ni jednu ponudu. Ne bi im bilo prvi puta da se predomisle i povuku ili odgode odluku…

Sam se tješi , pošalji im pismo.


Tanka vam je ta logika. POla Vlade RH je jos uvijek na istim pozicijama. Ne znaci da su svi losi bili u podravci. Zasto na kraju krajeva taj vitkovic nije bio u pritvoru, mozda je slucajno posteniji od ostalih ili koji je razlog?

Podravac sam se tješi.

Jakob, nisi baš jasan s komentarom??? Lako bi moglo biti da ne prihvate ni jednu ponudu, ne bi im bilo prvi puta. Mercator, Paloma.. imali su oni tendera na kojima nisu ništa riješili…
IMHO, volio bi da to ATGR kupi, što više gledam i čitam, to mi se ta sinergija čini zanimljivijom.

Dividenda sjela na tekući (pbz-ov).

Iako još nema službene potvrde, poziv novinarima pristigao u novinske redakcije iz Atlantic Grupe ne ostavlja puno prostora za drugi zaključak osim da je Atlantic Grupa izabrana za kupca slovenske kompanije.

"S iznimnim zadovoljstvom pozivamo Vas na konferenciju za novinstvo Atlantic Grupe d.d. povodom objave najnovije kompanijske akvizicije. Press konferencija će se održati sutra u četvrtak 1. srpnja 2010. u prostorijama hotela Kempinski, Obala 45, Portorož s početkom u 13 sati, nakon čega slijedi svečani ručak", stoji u pozivu iz Atlantica.

Istrabenz prodaje Drogu Kolinsku jer je prisiljen prikupiti kapital za vraćanje dospjelih dugova bankama, a slovenski mediji su tijekom natječaja spekulirali da će kupac za 96 posto dionica Droge Kolinske morati izdvojiti čak do 200 milijuna eura.

nemam dionice atlantic grupe ali kazem samo bravo Tedesci odlicna firma

Ja ne mogu virovat da je ovo Emilu uspilo. Evo bija san radija popodne i kad san pročita ovu vijest skoro nisan pa sa stolice. Zaista svaka čast. Možda sutra prodan HT i kupin Atlantic. Ovo je za svaku pohvalu. Atlantic je od sutra dvostruko veća kompanija.

Ako je ovo istina…. premda nemam dionice ATGR, prepreprestan sam!!
Svaka čast! Ako je cijena ok, a nadam se da je… dugoročno je ovo uspjeh za Atlatnic grupu.

Čestitam svim imaocima dionice, ovo je odlična vjest, kako za Vas dioničare kao i za mene koji je nemam, konačno da mi nešto kupujemo a ne da svi dolaze kupovat kod nas [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close