ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 20:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
55,86
2.346
42
55,50
56,00
-0,89%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zar kolega Delux nije govorio kako je sjajna kupnja po 805kn kad sam ja pozivao na prodaju???
Moja prognoza kaže 520kn u roku 30 dana.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Došao vam je izvještaj:
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ATGR-fin2011-2Q-NotREV-K-HR.pdf

Baš mi se sviđa ova firma, lijepo i ovo izgleda, mislim da se to dobro razvija.

Ovo je najgori izvještaj od svih bigcap-ova. Droga je debelo preplaćena i to se odražava u izvješćima.

ATGR je trenutno jako precjenjena dionica…


Ovo je najgori izvještaj od svih bigcap-ova. Droga je debelo preplaćena i to se odražava u izvješćima.

ATGR je trenutno jako precjenjena dionica…

Antiša ,ne budi prestrog.Mirovinci imaju vremena.Evo već je pokriven gubitak iz prvog tromjesječja,
čak je ostalo neto dobit od 2 kn po dionici od početka godine.
Ali dok se ovo počme trgovati na P/E 12 dobit bi na cijenu od 600 kn trebala biti 50 kn.
Kada to bude vrijediti će 600.Sada za mene ne vrijedi ništa ,kao ni za svakog burek investitora.Ovo je
teritorij za mirovince.Neka im bude,neka se izopiju sa sokovima.Ja to ne uzimam.

U ATGR za strpljive bi moglo biti i meda i mlijeka,ako prije ne skapaju od žeđi.

@lopina ,Antiša

Došli luzeri da se iživljavaju na pravoj dionici , nisu naučili da firma posluje pozitivno za njh to nije normalno oni su naučili na višemiliunske gubitke to je za njih ok.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



@lopina
,Antiša

Došli luzeri da se iživljavaju na pravoj dionici , nisu naučili da firma posluje pozitivno za njh to nije normalno oni su naučili na višemiliunske gubitke to je za njih ok.

Ja sam navikao na zarade, neznam na Lopinu.
Uopće me ne zanima koju firmu kupujem već samo može li se zaraditi i koliko. (to je malo komplicirano za shvatiti našim investitorima)

Na ATGR se ne može više zaraditi, sve preko 300 kn plaćati za ovu dionicu je ludost. Na toj cijeni ovo je dobro izvješće, a na 680 kn katastrofa!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ktvItIt7w4CE7rZtwS3dDg==.pdf


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ktvItIt7w4CE7rZtwS3dDg==.pdf

Pa što je ovo? Dečki iz Badela se sjetili da su jeftino prodali Kalničke vode, pa bi ih sad uzeli nazad?

Neko prilično žurno prodaje ATGR na 635,00, nadam se da nisu naši mirovinci kupci od menadžerčića!

ps Uostalom, možda nam više neće biti ni potrebno čekati mirovinu, možda će nam bitnije biti imat malo zemlje za posadit nešto povrća, par kokica i laganini bonaca…

[cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ima li nade za ovu dionicu???


Neko prilično žurno prodaje ATGR na 635,00, nadam se da nisu naši mirovinci kupci od menadžerčića!

ps Uostalom, možda nam više neće biti ni potrebno čekati mirovinu, možda će nam bitnije biti imat malo zemlje za posadit nešto povrća, par kokica i laganini bonaca…

[cry]

brojevi 2 i 6 kupuju, 10 prodaje

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Evo nas i ispod 600. Očito je da i dionica AG plaća padom cijene stanje na burzama. Ovo je idealna prilika za dokup i višegodišnje držanje dionice. Al ko će kupovat kad oni koji vjeruju u rast tržišta kupuju znatno volatilinije dionice, dok oni koji ne vjeruju u rast uopće ne kupuju.

Komapnija raste i razvija se bolje nego ikad, a dionica jedva da reagira na bilo kakvu dobru vijest (kojih u zadnje vrijeme baš i nema).

Ajmo Emile, pusti neku vijest da se nešto počne događati…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Plidenta, Rosal, Melem, Montana, Cedevita, Multivita, Dietpharm, Multipower… sve je to Atlantic Grupa

baš i nisu neki proizvodi koji su porrebni za vrijeme krize, bilo je pitanje vremena kad će ispod 600.

kriza če završit kad tad.
što dulje traje to bolje za mene jer ču se više nakupovat jeftinih dionica (malo prejeftinih).
vi koji govorite da če ATGR na 300 kn , ma riječi vam se pozlatile.
a neki ljudi i u krizi kupuju proizvode na koje su se navikli bez obzira što ima jeftinijih.

8000 kom. danas protrgovano ,a nitko ni slova!!

New Report

Close