ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 20:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
55,86
2.346
42
55,50
56,00
-0,89%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa normalno je da je ATGR pala, kad su u prvom kvartalu poslovali sa 11 miljuna kn gubitka.


a ja sam mislio da je atgr kvalitetna dionica, ali sam se gadno zeznija.

je kvalitetna dionica samo si vjeroatno izabrao krivi trenutak za kupnju,evo ti jedan dobro namjeran savjet ¨¨¨sell in may and go away¨¨

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

hvala na savijetu, ali neču prodavat sa 9% gubitka, ako se još spusti kupit ču još koju dionicu, samo gdje joj je dno?


hvala na savijetu, ali neču prodavat sa 9% gubitka, ako se još spusti kupit ču još koju dionicu, samo gdje joj je dno?

mislim da neće ispod 680 ja cekam na 685 na kupji

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Atlantic prodaje sve što je tijekom recesije malo traženo. Ja sam izašao na 790.

a ja sam ušo na 790.

Kade će polugodišnje izvješće?


Kade će polugodišnje izvješće?

28.07.2011.

Evo dok ne dođe financijsko izvješće za prva dva kvartala malo se zabavimo vrlo zanimljivom tehničkom analizom dionice Atlantic Grupe:

http://svijet-dionica.net/tehnicka-analiza-dionice/36980

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Iako je tehnička analiza vrlo depresivna i pokazuje na jaki pad dionice, bit će zanimljivo vidjeti fin. izvještaj u kojem bi se prvi put mogli vidjeti sinergijski efekti pripajanja Kolinske Atlantic Grupi. Fin. izvještaj za prvo polugodište mogao bi odrediti smjer dionice u narednim mjesecima.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Iako je tehnička analiza vrlo depresivna i pokazuje na jaki pad dionice, bit će zanimljivo vidjeti fin. izvještaj u kojem bi se prvi put mogli vidjeti sinergijski efekti pripajanja Kolinske Atlantic Grupi. Fin. izvještaj za prvo polugodište mogao bi odrediti smjer dionice u narednim mjesecima.

Nadam se nekom malom padu u postotcima, samo da ne budu veliki-sinergijski efekti pripajanja Kolinske-ć e se vidjeti na kraju godine.


Nadam se nekom malom padu u postotcima, samo da ne budu veliki-sinergijski efekti pripajanja Kolinske-ć e se vidjeti na kraju godine.

Koliki je to "mali pad u postocima"? Svijet dionica (vidjeti na prethodnoj stranici) najavljuje jači pad sve do 560 kuna…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

ne vjerujem … to bi značilo cca 20%

U moru negativnih vijesti i pesimizma, evo i jedna dobra vijest:

http://www.poslovni.hr/vijesti/agrokor-i-atlantic-grupa-prodaju-udjele-u-rtl-hrvatska-183948.aspx

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

a mislili smo da neče ispod 680. [cry]

New Report

Close