ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.05.2024. u 16:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
56,50
30.849
546
55,50
56,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U zadnje se vrijeme puno reklamiraju Cedevita čajevi, izgleda da i tu napadamo tržište prilično jako i očekujemo uskoro veći tržišni udio. Odlično! Nemojte zaboraviti koristiti Atlanticove proizvode (od Plidente, Rosala, Melema preko Cedevite do Dietpharma i Multipowera)! Bar dioničari Atlantica ako ostali neće.

I podsjetnik za distribuciju: Wrigley, Ferrero, Johnson & Johnson, Hipp, Lorenz, Duracell, Durex, Duyvis, Nestle, Purina, Scholl

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

83,84%

who dares, wins

83,86%

who dares, wins


83,86%

83,94%

who dares, wins

al netko zadovoljno trlja ruke i polako kupuje

@tspionja

…raiffeisen dobrovoljni mirovinski fond .

Krenula je Cedevita Go. radi se stvarno o inovativnom proizvodu. Ako to isfuraju na tržištu, onda kapa dolje.


Krenula je Cedevita Go. radi se stvarno o inovativnom proizvodu. Ako to isfuraju na tržištu, onda kapa dolje.

Potreban je Gazela marketing, ništa komplicirano, nadasve sinteza kreacije, senzualnosti i svježine.

Dizajn je jako dobar samo neznam da li imaju samo onu jednu bocicu ili vise velicina…
Okus je isti i svidja mi se jako sirok cep (kao voda-voda koja mi ima najbolji dizajn od svih voda; bolji i od jane)

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo nešto o Cedeviti Go, stari članak ali će poslužit:

Vrlo je atraktivno izgledala i prezentacija novog – starog proizvoda Atlantica, ujedno i najveće nade tvrtke – Cedevite Go. Cedevita Go je potpuno novi proizvod Atlantica, ali ujedno i potpuno čuva tradiciju praškastog napitka Cedevite na koju je tržište naviknuto. Naime, u boci se nalazi voda koju će puniti partner Atlantica, jer je Tedeschi naglasio kako tvrtka neće zaokrenuti u bottling biznis, a u patentiranom čepu u razvoj kojeg se dosad utrošilo 3 milijuna eura se nalazi praškasta formula Cedevite koja se okretanjem čepa efikasno rasipa u vodi.

Ova tehnologija je potpuno nova u svijetu, a trenutno se proizvodi proizvodna linija u obliku robotizirane ruke koja će biti u vlasništvu Atlantica, a koja će montirati čepove sa praškom Cedevite na boce punjene vodom. Atlantic vidi mogućnost zarade i na unajmljivanju te tehnologije, kao i na ustupanju prava njena korištenja zainteresiranim proizvođačima.

Novim pakiranjem Cedevite Atlantic planira konkurirati ostalim proizvođačima napitaka prisutnih na domaćem tržištu i to na svim distribucijskim mjestima, a planira i pojavljivanje sinergijskih učinaka prodaje Cedevite i već dobro poznatih tvrtkinih Montana sendviča, kao i ostalih praškastih proizvoda iz fitness linije.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Dizajn je jako dobar samo neznam da li imaju samo onu jednu bocicu ili vise velicina…
Okus je isti i svidja mi se jako sirok cep (kao voda-voda koja mi ima najbolji dizajn od svih voda; bolji i od jane)

Koliko sam upoznat, trenutno na tržištu postoji samo jedna večičina bočice.
Uzmajući u obzir potražnju za samim ptoizvodom, sigurno postoji mogućnost da se prema potrebi i potražnji kupaca plasira veća / manja večičina bočice, ali i proširi spektar okusa.

Inovativno rješenje!!!
Cedevita GO! osvježavajući je multivitaminski pripravak koji je svojim inovativnim načinom pakiranja prilagoden svima koji žive u pokretu i aktivno uživaju u svojem slobodnom vremenu.

Cedevita GO! sastoji se od čepa u kojem se nalaze Cedevita granule i bočice s vodom. Priprema Cedevite GO! je brza i lagana.

3 jednostavna koraka do savršenog osvježenja!

Napokon Cedevita za sve one koji su željeli pravo vitaminsko
osvježenje dok su u pokretu i vani – Cedevita GO!

Za one koji žive moderno, aktivno i užurbano te su izvan
svog doma veći dio dana.

Idealne prilike za konzumaciju Cedevite GO! su:
u pauzi u školi, na faksu, na poslu; za vrijeme rekreacije; u vrijeme vožnje autom i ostalim prijevoznim sredstvima; na izletu; kad ste iscrpljeni od shoppinga i svaka prilika u kojoj potrošač poželi pravo multivitaminsko osvježenje.

New Report

Close