ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 23:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
54,61
4.642
85
54,50
55,00
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Inovativno rješenje!!!
Cedevita GO! osvježavajući je multivitaminski pripravak koji je svojim inovativnim načinom pakiranja prilagoden svima koji žive u pokretu i aktivno uživaju u svojem slobodnom vremenu.

Cedevita GO! sastoji se od čepa u kojem se nalaze Cedevita granule i bočice s vodom. Priprema Cedevite GO! je brza i lagana.

3 jednostavna koraka do savršenog osvježenja!

Napokon Cedevita za sve one koji su željeli pravo vitaminsko
osvježenje dok su u pokretu i vani – Cedevita GO!

Za one koji žive moderno, aktivno i užurbano te su izvan
svog doma veći dio dana.

Idealne prilike za konzumaciju Cedevite GO! su:
u pauzi u školi, na faksu, na poslu; za vrijeme rekreacije; u vrijeme vožnje autom i ostalim prijevoznim sredstvima; na izletu; kad ste iscrpljeni od shoppinga i svaka prilika u kojoj potrošač poželi pravo multivitaminsko osvježenje.

koliko to košta na polici?

Ja sam čuo da Cedevita GO dođe nešto manje od 9 kn i da je boca 0,33 litre.


Ja sam čuo da Cedevita GO dođe nešto manje od 9 kn i da je boca 0,33 litre.

to je preskupo

83,97%

who dares, wins



Ja sam čuo da Cedevita GO dođe nešto manje od 9 kn i da je boca 0,33 litre.

to je preskupo
[/quote]
Nije, peer ti je jana fit active..
Tu je negdje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Cedevita GO

http://www.cedevita.hr/hr/page.php?content=napitakGo&toolbox=napici

Cijena : 9 kn

[thumbsup]

Veliki uspjeh stručnog skupa „Razvoj kompetencija u ljekarništvu

Skoro 400 uzvanika okupilo se u ponedjeljak 2. veljače na stručnom skupu o obrazovanju i trajnom usavršavanju ljekarnika koji su Atlantic Grupa i Edukacijski centar Atlantic Farmacia realizirali u suradnji s Hrvatskom ljekarničkom komorom, Hrvatskim farmaceutskim društvom i Farmaceutsko-biokemijskim fakultetom. Prvi veliki konferencijski projekt Edukacijskog centra Atlantic Farmacia okupio je za panel stolom u kristalnoj dvorani zagrebačkog hotela Westin predstavnike istaknutih institucija u branši i predavače s međunarodnim stručnim referencama, koji su prethodno održali korisne pojedinačne prezentacije.

„U vrijeme kad niz poslodavaca pritisnut krizom otpušta radnike, Atlantic Grupa ulaže u znanje, napredovanje i usavršavanje, posebice u ljekarništvu, koje smatramo važnim segmentom poslovanja naše kompanije“, naglasio je predsjednik Uprave Atlantic Grupe Emil Tedeschi u uvodnoj riječi, pozdravivši nastojanja farmaceutske struke za ulaganjem u nova znanja i sposobnosti. Radni dio otvorio je prezentacijom na temu „Kompetencije u hrvatskom ljekarništvu“ predsjednik Hrvatske ljekarničke komore Mate Portolan, za kojim je uslijedilo predstavljanje edukacijskih programa na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu dekana Nikole Kujundžića.

Slijed su nastavili međunarodno priznati stručnjaci iz područja razvoja ljekarničkih kompetencija. Prof. Ian Bates, predsjednik stručne skupine za ljekarničko obrazovanje pri Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji prezentirao je mogućnosti stručnog usavršavanja koje povećavaju kompetencije u skladu sa zakonskom regulativom i utječu na profesionalni razvoj i karijeru zdravstvenog profesionalca. Predavanje je održala i dr. Catherine Duggan, predsjednica britanskog udruženja za razvoj i evaluaciju kliničke farmacije, koja je naglasila važnost međusobne suradnje različitih sektora i organizacija u zdravstvu te ideje i vizije u području razvijanja ljekarničkih kompetencija.

Svoj je doprinos uvidima iz područja utjecaja kontinuirane edukacije na razvoj kompetencija dala i Maja Jakševac-Mikša iz Hrvatskog farmaceutskog društva, a predavački niz zatvorila je Voditeljica Edukacijskog centra Atlantic Farmacia Arijana Meštrović inspirativnom prezentacijom s nizom praktičnih primjera. Govoreći o mogućnostima edukacije i razvoju kompetencija ljekarnika u modernoj kompaniji te aktivnostima Edukacijskog centra, istaknula je kako je Atlantic kompanija koja želi slijediti svjetske trendove u pružanju farmaceutske skrbi. Pitanja iz publike potaknula su interesantnu stručnu raspravu o načinima na koje se može unaprijediti rast kompetencija u ljekarničkom segmentu, kojom je skup uspješno zaključen. Atlantic Grupa uspješnim se stručnim skupom opetovano afirmirala kao ozbiljan čimbenik unutar ljekarničke djelatnosti u Hrvatskoj.

šteta što PR nije odradio bolje taj event, jer osim na stranicama ATGR nisam baš našao neki članak ili nešto slično vezano za taj događaj. Po onome što piše, čini se da je to bilo nešto veliko, šteta što je ostalo samo unutar stručnih krugova. Frendica mi veli da je bilo organizirano na visini, i da su bile sve face iz businesa. Čini se da su se smirili i ovi sa faksa i komore, što je opet samo plus za ATGR.

svaka čast gop. starom i mladom židovu koji su uspjeli u euforiji ipo ponude ht-a progurati svoju distribucijsku čitaj-DISTRIBUCIJSKU dionicu po sjajnih 935 kn i još je bila tolika pošast za atgr da su ljudi dobivali 4 dionice.
još jednom su pokazali da su pravi poslovnjaci i uspješni ljudi,aj mi još jednom smo da smo prave ovce za šišanje.
sjajno zar ne….

@matrix

Mogu oni priređivat najstručnije skupove al robu treba prodat na tržištu i samo
brojke govore…..tu bi im prije pomogo cigo na cesti a ne neki umišljeni stručnjaci na
ovakvim eventima….pogotovo nemogu ovakvi eventi opravdat cjenu od 935 kn….



@matrix

Mogu oni priređivat najstručnije skupove al robu treba prodat na tržištu i samo
brojke govore…..tu bi im prije pomogo cigo na cesti a ne neki umišljeni stručnjaci na
ovakvim eventima….pogotovo nemogu ovakvi eventi opravdat cjenu od 935 kn….

Poštovani kolega, nećemo ulaziti u dubokoumnu diskusiju, jer nema efekta ( vidim )

1. ) O kojem segmentu tržišta govorite točno / na koju diviziju se odnosi prodaja / koje proizvode podrazumijevate pod time ‘ robu treba prodat ‘?

2. ) Nisam siguran u kakvoj je korelaciji 935kn s farmaceutskim stručnim skupom, osim da želite istaknuti kako ste razočarani ( a.k.a. ‘ pokradeni’ ) ipo-om. Nažalost takvo razmišljanje neće Vas nikada moći pomaknuti u viši rang investiranja, jer vlastitom voljom ste s rizikom ušli u ovu dionicu / za to Vam nije kriv niti Sanader, niti Bebić, ali niti Emil.

3. ) Za kraj – koja je svrha Vašeg pisanja – imam predožbu da ste ‘ stvoreni ‘ da teu/e gušite sitnim i jeftinim provokacijama, čiji je smisao odvesti diskusiju prema drugom smjeru.
Bez ljutnje, možda se vidimo početkom 5. mj.

Lijep pozdrav

Sad prvi put vidim službeni tekst za Cedevitu GO. Ne znam tko im je lektorirao tekst, ali taj ili misli da smo Cedevitom kolonizirali Mars ili nema pojma.
Citirao bih kolegu Galića: "Zapovjedni oblik (imperativ) i imenice u vokativu završavamo uskličnikom, samo jednim! "Ivane!", "Smjesta baci taj štap!". Iza rečenice "Prodajem računalo, povoljno." uvijek ide točka, nikako uskličnik. Dva uskličnika se nikada ne koriste. Mogu se koristiti tri uskličnika, kada objavljujemo nešto JAKO važno, obično samo u naslovima – "Počeo Treći svjetski rat!!!"; "Hrvatska kolonizirala Mars!!!". U svim ostalim slučajevima, jedan uskličnik. "

New Report

Close