ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 20:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
55,38
1.163
21
55,50
56,00
-0,89%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo još jednog na tu temu. Ja sam i mislio da mu je pametnije napraviti nekoliko manjih preuzimanja nego se kačiti sa podlom slovenskom politikom.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-preuzima-kalnicke-vode%3f,81073.html

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Evo još jednog na tu temu. Ja sam i mislio da mu je pametnije napraviti nekoliko manjih preuzimanja nego se kačiti sa podlom slovenskom politikom.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-preuzima-kalnicke-vode%3f,81073.html

Ovo bi trebalo dići cijenu, al naša burza je previše kilava da bi reagirala na dobre vijesti…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ova Atlantic grupa je isto jadna. Kud se oni stalno guraju, oni bi kupili ovo i ono, oni će preuzeti Podravku,oni će Drogu, oni će ovo i ono. Ne mogu preuzeti ništa jer su nesposobni i nemaju s čim. Samo se blamiraju. Imaju više preuzimanja nego Ingra ima poslova u Alžiru. Eventualno da počnu preuzimati poljoprivredne apoteke.Tu još ima prostora. Za to imaju snage



Evo još jednog na tu temu. Ja sam i mislio da mu je pametnije napraviti nekoliko manjih preuzimanja nego se kačiti sa podlom slovenskom politikom.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-preuzima-kalnicke-vode%3f,81073.html

Ovo bi trebalo dići cijenu, al naša burza je previše kilava da bi reagirala na dobre vijesti…
[/quote]

U današnje vrijeme senzacionalizam jest jedna vrsta zarade za kruh; sve što je napisano treba uzeti s rezervom.


Ova Atlantic grupa je isto jadna. Kud se oni stalno guraju, oni bi kupili ovo i ono, oni će preuzeti Podravku,oni će Drogu, oni će ovo i ono. Ne mogu preuzeti ništa jer su nesposobni i nemaju s čim. Samo se blamiraju. Imaju više preuzimanja nego Ingra ima poslova u Alžiru. Eventualno da počnu preuzimati poljoprivredne apoteke.Tu još ima prostora. Za to imaju snage

Zašto bi Atlantic grupa bila jadna? Objektivo gledano, od male firmice, prerasli su za regionalne okvire u respektabilnu kompaniju, koja ostvaruje rastuće prihode i bilježi za krizno razdoblje impresivne poslovne rezultate. Što se tiče Podravke, dovoljno Vam govori da je politika ponovo odabrala isti krug podobnih ljudi koji i dalje vode Podravku ka stagnaciji, ako i ne…pusti poslovne rezultate,i bullšit da će ono ovo ono: imali su prilike posljednjih 10 godina da naprave čuda na ex-yu tržištu, a vidi gdje su sada. Droga Kolinska…ipak je to još uvijek politika…lova nije u pitanju…

U biti sve akvizcije koje su rađene do sada imale su barem u jednom svome dijelu potporu banaka, tako da su i u ova 2 slučaja, banke "garantirale" za Atlantic grupu.

Nema mi smisla objašnjavati puno, shvatit će picman 8 o čemu govorim i ovom prilikom ga pozdravljam.

Srdačan pozdrav


Ova Atlantic grupa je isto jadna. Kud se oni stalno guraju, oni bi kupili ovo i ono, oni će preuzeti Podravku,oni će Drogu, oni će ovo i ono. Ne mogu preuzeti ništa jer su nesposobni i nemaju s čim. Samo se blamiraju. Imaju više preuzimanja nego Ingra ima poslova u Alžiru. Eventualno da počnu preuzimati poljoprivredne apoteke.Tu još ima prostora. Za to imaju snage

netko zna napraviti biznis i sa poljoapotekom…

netko s druge strane podcjenjuje firmu sa dve milijarde kuna prihoda…




Evo još jednog na tu temu. Ja sam i mislio da mu je pametnije napraviti nekoliko manjih preuzimanja nego se kačiti sa podlom slovenskom politikom.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-preuzima-kalnicke-vode%3f,81073.html

Ovo bi trebalo dići cijenu, al naša burza je previše kilava da bi reagirala na dobre vijesti…
[/quote]

U današnje vrijeme senzacionalizam jest jedna vrsta zarade za kruh; sve što je napisano treba uzeti s rezervom.


Ova Atlantic grupa je isto jadna. Kud se oni stalno guraju, oni bi kupili ovo i ono, oni će preuzeti Podravku,oni će Drogu, oni će ovo i ono. Ne mogu preuzeti ništa jer su nesposobni i nemaju s čim. Samo se blamiraju. Imaju više preuzimanja nego Ingra ima poslova u Alžiru. Eventualno da počnu preuzimati poljoprivredne apoteke.Tu još ima prostora. Za to imaju snage

Zašto bi Atlantic grupa bila jadna? Objektivo gledano, od male firmice, prerasli su za regionalne okvire u respektabilnu kompaniju, koja ostvaruje rastuće prihode i bilježi za krizno razdoblje impresivne poslovne rezultate. Što se tiče Podravke, dovoljno Vam govori da je politika ponovo odabrala isti krug podobnih ljudi koji i dalje vode Podravku ka stagnaciji, ako i ne…pusti poslovne rezultate,i bullšit da će ono ovo ono: imali su prilike posljednjih 10 godina da naprave čuda na ex-yu tržištu, a vidi gdje su sada. Droga Kolinska…ipak je to još uvijek politika…lova nije u pitanju…

U biti sve akvizcije koje su rađene do sada imale su barem u jednom svome dijelu potporu banaka, tako da su i u ova 2 slučaja, banke "garantirale" za Atlantic grupu.

Nema mi smisla objašnjavati puno, shvatit će picman 8 o čemu govorim i ovom prilikom ga pozdravljam.

Srdačan pozdrav
[/quote]

Mozete li poimenice nabrojati iste ljude u NO i Upravi Podravke prije i poslije afere spice?





Evo još jednog na tu temu. Ja sam i mislio da mu je pametnije napraviti nekoliko manjih preuzimanja nego se kačiti sa podlom slovenskom politikom.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-preuzima-kalnicke-vode%3f,81073.html

Ovo bi trebalo dići cijenu, al naša burza je previše kilava da bi reagirala na dobre vijesti…
[/quote]

U današnje vrijeme senzacionalizam jest jedna vrsta zarade za kruh; sve što je napisano treba uzeti s rezervom.


Ova Atlantic grupa je isto jadna. Kud se oni stalno guraju, oni bi kupili ovo i ono, oni će preuzeti Podravku,oni će Drogu, oni će ovo i ono. Ne mogu preuzeti ništa jer su nesposobni i nemaju s čim. Samo se blamiraju. Imaju više preuzimanja nego Ingra ima poslova u Alžiru. Eventualno da počnu preuzimati poljoprivredne apoteke.Tu još ima prostora. Za to imaju snage

Zašto bi Atlantic grupa bila jadna? Objektivo gledano, od male firmice, prerasli su za regionalne okvire u respektabilnu kompaniju, koja ostvaruje rastuće prihode i bilježi za krizno razdoblje impresivne poslovne rezultate. Što se tiče Podravke, dovoljno Vam govori da je politika ponovo odabrala isti krug podobnih ljudi koji i dalje vode Podravku ka stagnaciji, ako i ne…pusti poslovne rezultate,i bullšit da će ono ovo ono: imali su prilike posljednjih 10 godina da naprave čuda na ex-yu tržištu, a vidi gdje su sada. Droga Kolinska…ipak je to još uvijek politika…lova nije u pitanju…

U biti sve akvizcije koje su rađene do sada imale su barem u jednom svome dijelu potporu banaka, tako da su i u ova 2 slučaja, banke "garantirale" za Atlantic grupu.

Nema mi smisla objašnjavati puno, shvatit će picman 8 o čemu govorim i ovom prilikom ga pozdravljam.

Srdačan pozdrav
[/quote]

Mozete li poimenice nabrojati iste ljude u NO i Upravi Podravke prije i poslije afere spice?
[/quote]

Dobra večer

Dovoljno da je sadašnji predsjednik uprave bio član uprave Podravke kada su se događale navedene aktivnosti.

Srdačan pozdrav

Tanka vam je ta logika. POla Vlade RH je jos uvijek na istim pozicijama. Ne znaci da su svi losi bili u podravci. Zasto na kraju krajeva taj vitkovic nije bio u pritvoru, mozda je slucajno posteniji od ostalih ili koji je razlog?

@cone … nije bilo mjesta i za njega 🙂 Sad ozbiljno, gle, revolucija je pojela svoju djecu. I to onu najmlađu, najrumeniju. Vitkec nije bio revolucionar, on je ( i njegova stranka ) pridruženi član ekipe. Ekipa revolucionara se malo razračunala međusobno, samim tim su pridruženci ojačali. Tražili su prevlast i dobili je, jer su revolucionari morali dati ustupak. IMHO, uopće ne sumnjam da će se priča ponoviti. I vitki će na RBA 🙂 ili kako sad mi velimo wellnes hotel na Remetinečkoj cesti 🙂
Nije Vitković pošteniji ili manje pošten – samo lijepše pjeva…
I nije on loš. Zašto bi bio loš? On je dobar. Onima koji su ga postavili tamo i održali te unaprijedili.
A Atlantic će ( sad mogu reći i NADAM SE ) biti faca u Sloveniji! Kad ne može u Podravini.


@Matrix
– sve sam razumio ne brini. I kako čujem od frenda, kod Spartanaca NEMA PREDAJE !!! 😉 Hmmm, toliko godina imam a još vjerujem novinskim člancima, pa sam popušio i ovaj puta. Oprostiti ćeš mi, nadam se.



@cone
… nije bilo mjesta i za njega 🙂 Sad ozbiljno, gle, revolucija je pojela svoju djecu. I to onu najmlađu, najrumeniju. Vitkec nije bio revolucionar, on je ( i njegova stranka ) pridruženi član ekipe. Ekipa revolucionara se malo razračunala međusobno, samim tim su pridruženci ojačali. Tražili su prevlast i dobili je, jer su revolucionari morali dati ustupak. IMHO, uopće ne sumnjam da će se priča ponoviti. I vitki će na RBA 🙂 ili kako sad mi velimo wellnes hotel na Remetinečkoj cesti 🙂
Nije Vitković pošteniji ili manje pošten – samo lijepše pjeva…
I nije on loš. Zašto bi bio loš? On je dobar. Onima koji su ga postavili tamo i održali te unaprijedili.
A Atlantic će ( sad mogu reći i NADAM SE ) biti faca u Sloveniji! Kad ne može u Podravini.


@Matrix
– sve sam razumio ne brini. I kako čujem od frenda, kod Spartanaca NEMA PREDAJE !!! 😉 Hmmm, toliko godina imam a još vjerujem novinskim člancima, pa sam popušio i ovaj puta. Oprostiti ćeš mi, nadam se.

[thumbsup] [cool]

Srdačan pozdrav

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/droga-kolinska-stigle-cetiri-ponude%2c-atlantic-gubi-utakmicu%3f,81680.html

Ma lako moguće da Slovenci ne prihvate ni jednu ponudu. Ne bi im bilo prvi puta da se predomisle i povuku ili odgode odluku…


Ma lako moguće da Slovenci ne prihvate ni jednu ponudu. Ne bi im bilo prvi puta da se predomisle i povuku ili odgode odluku…

Sam se tješi , pošalji im pismo.


Tanka vam je ta logika. POla Vlade RH je jos uvijek na istim pozicijama. Ne znaci da su svi losi bili u podravci. Zasto na kraju krajeva taj vitkovic nije bio u pritvoru, mozda je slucajno posteniji od ostalih ili koji je razlog?

Podravac sam se tješi.

Jakob, nisi baš jasan s komentarom??? Lako bi moglo biti da ne prihvate ni jednu ponudu, ne bi im bilo prvi puta. Mercator, Paloma.. imali su oni tendera na kojima nisu ništa riješili…
IMHO, volio bi da to ATGR kupi, što više gledam i čitam, to mi se ta sinergija čini zanimljivijom.

New Report

Close