ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 10:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
55,86
2.346
42
55,50
56,00
-0,89%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo i ja sam danas sa dvadesetak tisuća ušao nije da mi je neka draga dionica ali vidim svi drukaju počev od novinara pa do analitičara, a kad se takva klima stvori mislim da će cijena gore.

Pa nije bas neki razlog zbog kojeg bi ulazio u dionicu. NHF! [undecid]

skype - ivek1234


Prvo kolega promijenite ton. Ako želite vidjeti koji su sve proizvodi omogućeni tj, oni koji su vlasništvo isključivo Atlantic koncerna, onda otiđite na njihov web-page, te potražite podrobnije ( sve ima navedeno ). A moram Vas razočarati da neke zemlje u kojima posluje Migros nema još zastupnike za wrigley,durex, duracell i ferrero .

Sto mislis po koliko Migros dobiva zvake i fudrine, a po koliko Todo? Npr, Wrigleys Professional kostaju nekih 3 kn na Middle Eastu. Paket 4 AA Duracell baterija (koje su BTW, najgore baterije koje postoje) je 10 kuna.

Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. Preuzimanje je losa vijest za sve uvoznike i distributere.

Krepat ma ne molat.


matrix90: ” Prvo kolega promijenite ton. Ako želite vidjeti koji su sve proizvodi omogućeni tj, oni koji su vlasništvo isključivo Atlantic koncerna, onda otiđite na njihov web-page, te potražite podrobnije ( sve ima navedeno ). A moram Vas razočarati da neke zemlje u kojima posluje Migros nema još zastupnike za wrigley,durex, duracell i ferrero . ” Sto mislis po koliko Migros dobiva zvake i fudrine, a po koliko Todo? Npr, Wrigleys Professional kostaju nekih 3 kn na Middle Eastu. Paket 4 AA Duracell baterija (koje su BTW, najgore baterije koje postoje) je 10 kuna. Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. Preuzimanje je losa vijest za sve uvoznike i distributere.

Kolega informirajte se prije nego što iznosite netočne informacije.
Hvala


Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste.

Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

skype - ivek1234


patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Ništa novo, kolege sretni kao mala djeca kada kupe Ledo, a zapravo ne znaju potencijalne zamke.
Samo neka ližu…

leon:

i jos nesto, mozes si mislit kak su si dobri todorić i tedeschi, tak su si dobri da mu ovaj malo malo stopira robu jer toda ne placa pa mora toda jadan u metrou uzimati cedevitu.

kolega vi hocete reci da emil moze ucjenjivati ivicu?? zamislite samo da mu sutne kaugume iz tiska i knzm??


naravno da moze ali nebi to nazvao ucjenom, toda ne plati emil stopira i to ti je to, objasnio sam vec zasto moze. u zadnje vrijeme se ne dogadja koliko znam, bilo je slucajeva prosle i pretprosle godine.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

ivek123:

patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Ništa novo, kolege sretni kao mala djeca kada kupe Ledo, a zapravo ne znaju potencijalne zamke.
Samo neka ližu…


nek samo ližu a ja se nadam liznuti dosta dosta nize od cijene po kojoj se sad trguje. zar neznaju ljudi da kad se ulazi u takvu akviziciju da raste cijena kupljenog a ne kupca?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

ivek123:

patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Ništa novo, kolege sretni kao mala djeca kada kupe Ledo, a zapravo ne znaju potencijalne zamke.
Samo neka ližu…


nek samo ližu a ja se nadam liznuti dosta dosta nize od cijene po kojoj se sad trguje. zar neznaju ljudi da kad se ulazi u takvu akviziciju da raste cijena kupljenog a ne kupca?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Kolega informirajte se prije nego što iznosite netočne informacije. Hvala

Hoces reci da je dozvoljeno iznosenje samo ovakvih “informacija”? [lol]


P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište.

Nego ajde ti nas malo prosvjetli, vidim da se dobro kuzis. Koja informacija konkretno nije tocna u mom postu?

Krepat ma ne molat.


patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Slazem se. I opet to ne smatram dobrom vjescu za Todine dobavljace.

Krepat ma ne molat.

Eno Konzum nudi neki napitak VITA na akciji, kutija ko u CEDEVITE tako da ne možeš razlikovati ako dobro ne pogledaš.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

I ja sam to danas vidio..očito kopiraju sve moguće proizvode konkurentskih tvrtki, samo sa nižim cijenama i u centar pozornosti stavljaju takvu svoju jeftinu robu uvezenu iz Srbije ili od kuda već.
Npr. pokraj nekog pekmeza od Podravke stoji isti takav k-plus ili onaj standard, samo sa puno nižom cijenom..
Nema svijetle budućnosti za ATGR ako se ovako nastavi[bye]

U normalnoj državi onakav proizvod bi bio povučen isti dan a onaj ko ga nudi platio kaznu da mu to više nikada ne padne na pamet ali s obzirom da to radi Todorić onda to nema veze.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

u 4 mjesecu kreće se s distribucijom cedevite u novom pakovanju. badelova bočica vode

čini mi se da su i patent udarili


I ja sam to danas vidio..očito kopiraju sve moguće proizvode konkurentskih tvrtki, samo sa nižim cijenama i u centar pozornosti stavljaju takvu svoju jeftinu robu uvezenu iz Srbije ili od kuda već. Npr. pokraj nekog pekmeza od Podravke stoji isti takav k-plus ili onaj standard, samo sa puno nižom cijenom.. Nema svijetle budućnosti za ATGR ako se ovako nastavi[bye]

Kolega recite mi na čemu se vaše mišljenje bazira?
Ovo je u najmanju ruku smiješno, mislim na vaše mišljenje.

Ulažite u znanje.

New Report

Close