ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 23:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
7.218
554
12,95
13,10
0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

VOJKO V – KAKO TO (OFFICIAL VIDEO) – YouTube

Obe  su tvornici ,zatvorene,radnicima se plaće isplaćuju iz kredita,svi koji su bi određeno vrime su pušteni kući,dobit pala 80% dionica raste!Sretno!

Mislija sam na tvornice u Rusiji!

@spalato33

Imas pogresne informacije. Place se ne isplaćuju iz kredita, sto se moze vidit iz izvjesca.

A da su radnici na određeno pusteni kucama su suplje price, a to ces se uskoro uvjerit, jer ce traziti radnike radi velikih ugovorenih poslova.

Kuca mi je 300 metara od tvornice !

Provjerit cu !

I meni je dvorana Kreše Čosića isprid kuce pa nisam kosarkas. Sulude su vam izjave da nemaju za place pa dizu kredite. Jos jednom, place su im niske ali ih isplacuju na vrime, po vama ispada da ce bankrotirati.

diokidina, 08.03.2023. u 14:41

@spalato33

Imas pogresne informacije. Place se ne isplaćuju iz kredita, sto se moze vidit iz izvjesca.

A da su radnici na određeno pusteni kucama su suplje price, a to ces se uskoro uvjerit, jer ce traziti radnike radi velikih ugovorenih poslova.

U to smo se htjeli uvjeriti prošli tjedan pa se nismo uvjerili. Cijena s 10,75 na 13 na temelju čega? Onda će sada do kraja travnja do 16 eura pa još jedan loš kvartalni? I tako dok se jednom ne prelomi kad ponestane kupnje?

Oke, možda bude i pozitivan obrat, ali sumnjam. Rezultati su jako loši, a projekcije su slabašne, ni osrednje.

Tko uspije s ovime, to će biti čista sreća, a ne znanje, vještina, itd.

ADPL je trenutno lutrija koliko je risk/reward ratio loš.

@yieldchares

Tebi je lutrija bila kad je Adpl skocio na 13€ i sutra na 15 ili16€.

Ja te stvarno ne razumijem, najgore je gledat na gledalicu i ne reagirati. Ovdje se moglo danima kupovat na 12,50-13€. Sad kad je skocili na 15€ tebe boli.

Pokrijes se usima i ne pises gluposti.

Koga briga sta firma je ovakva ili onakva a cijena raste.

Ja isto sam gledao i nisam nazalost uzeo, hocu li sutra nije ni bitno, ali sutim i ne pisem da bi nesto morao napisat.

 

 

@diokidina

Dobro si napravio da nisi uzeo. Uzimat to po histeričnim cijenama u situaciji poput ovih je preveliki rizik.

Koga briga kakva je firma ako cijena raste? Mene briga. To je kao da kažeš koga briga što si kupio banane već pune crnih točkica kad još nisu do kraja trule i glad za bananama je tolika da će sutradan sigurno cijena rasti pa ćeš moći te banane prodati i skuplje, makar će već biti lagano crne. Pa onda onaj treći preksutra kupi polutrule banane po još većoj cijeni.. E, dan, dva nakon toga se dogodi da banane već idu u sferu truloga i onda ih više nitko neće kupit, osim za kompost. Za to uzimaju.

Ja ne kažem da će se to dogoditi s ADPLom. Poanta moje priče je da nijedan kupac po sve većoj i većoj cijeni ne zna je li on zadnji u toj “igri”. Što se događa s cijenom kad više nitko ne želi kupiti od njega jer se naglo promijene ‘osjećaji’ u vezi ove dionice? Naravno, u takvom scenariju će svi po forumima pričati kako nisu izgubili jer su ‘izašli na vrijeme’. Najgore od svega je što se već toliko ljudi opeklo na ADPLu kad ga se kupovalo po itekakvim cijenama krajem 2021., a Vlad je već gomilao vojsku na granicama Ukrajine i sve je vrištalo na eskalaciju rata. Odmahivalo se rukom, itd. S ovim ‘bikovskim’ rastom, ekipa nije vratila tada izgubljeni novac. Da još jednom tako spuše ko tad, piši kući “propalo je”. A da se razumijemo – ni 2021. im nije bila neka godina. Krenulo je dobro, a kasnije sve ‘meh’…

Ovdje se kratkorocno moze napravit dobar trejd, ako se ima strpljenja i dugorocno(2024-2025) vise nego dobro ulaganje.

https://www.adplastik.hr/karijera/natjecaji

Traze se radnici u Zagrebu i Solinu

diokidina, 08.03.2023. u 14:41

@spalato33

Imas pogresne informacije. Place se ne isplaćuju iz kredita, sto se moze vidit iz izvjesca.

A da su radnici na određeno pusteni kucama su suplje price, a to ces se uskoro uvjerit, jer ce traziti radnike radi velikih ugovorenih poslova.

Ispricavam se zbog krivih informacija koje sam napisao.Točno je da nemaju problema sa plaćam,uz to zapošljavaju na određeno,situacija je puno bolja nego šta sam dobija informacije.Jedna tvornica u Rusiji radi samo sa smanjenim kapacitetom,ali ovu drugu tvornicu gdje prekinut rad namjeravaju ponovo pokrenit ali naravno sa smanjenim kapacitetom.Auto industrija očekuje oporavak u drugoj polovici godine a vrh se očekuje 2024.Tako za vratit se na razine di smo bili treba pričet ali nije loša situacija kako sam bija mislija.Jos jednom isprika!

trebat će opet krenit sa plaćenim oglasima ovdje jel puno se laje a ništa mlijeka daje……..šupljak teški……

ADPL definitivno najavljuje povratak ovim izvješćem. Gledam ove ljude što su prodavali i rušili cijenu gotovo za nepovjerovati. Ovo je na sljedećem izvješću na 20 + eura.

New Report

Close