ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 16:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,02
68.689
5,274
13,00
13,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

svaka cast izvjestaj strava nemam Adpl


Nitko ponovno ne komentira gubitak na tecajnim razlikama i sveobuhvatnu dobit (gubitak) ?

Inace ADPL ima jedno od vizualno najboljih izvjestaja na ZSE sto je za pohvalu.


Tečajne jesu problem, to smo detektirali ali ako izostavite njihove efekte koji će se teško ponoviti u tolikom obujmu i ove godine, što kažete na ostatak?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Nitko ponovno ne komentira gubitak na tecajnim razlikama i sveobuhvatnu dobit (gubitak) ?

Inace ADPL ima jedno od vizualno najboljih izvjestaja na ZSE sto je za pohvalu.


Što ste htjeli time reći da ima “vizuelno” najbolje izvješče pojasnite malo.
Kamo sreće da je još ovakvih izvješća .

Još malo i idemo u minus 😉 svega sam se nagledao ali ovo još vidio nisam :))

p.s. IPKK 40 miliona gubitka ode na +13%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Lako je to – jedan ruši, svi ostali pasivni…..

Očito. Mah još jedno izvješće mi je interesantno i onda ćao bao.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovo je stvarno zadnja šuga od burze.

Ne mozes vise ni za burek zaraditi na temelju najboljeg FI trenutno….

Znaci, natrag u kladionicu….

Tecajne su problem vec drugu (ilio trecu) godinu za redom i svake godine se nadje netko tko kaze “nece se to vise ponoviti”, ja osobno ne vjerujem u to i zato ne kupujem dionicu ADPL.

Sto se vizualnog dojma tice mislio sam na graficki dizajn, svega se par tvrtki na ZSE potrudi izdati oku ugodno PDF izvjesce, vecina tvrtki se ne potrudi niti ravno skenirati isprintanu excelicu.

...

Nema tu leba već godinu dana. Ali ajde i meni se konačno upalila lampica, ovo danas s ADPL je odličan primjer da čovjek stane i kaže dosta je.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ma mislim da to ONI i čekaju.

Da svi izgube zivce i doslovno sve istresu, čak i na onom što jedino nešto vrijedi u ovoj baruštini, i onda da pokupe vrhnje…..

Dokle će tako, tko će ga znati…..

Tržište, ponuda i potražnja. Da imam za uložit koji miljončić, narasla bi dionica barem do 105kn. Ne mogu zato optuživat fondove koji ne kupuju, zbog manjka interesa i slično..Ja bi malo špekulirao o dividendi ukoliko je odluče isplatiti..5-6 kn, realno ili ne? Možda i više, da malo nadoknade za 2015..

Ne spominji dividendu jer će roknut ispod 90.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close