ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,88
110.509
8,580
12,70
12,90
-0,78%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kuda ide ovaj vlak? [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

I ja se to pitam… [smiley]

bitno da smo u njemu 🙂

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Bitnije je da vidite da netko ima namjeru izać,i to jakooo.

ps: ako bježiš od morskog psa,nije bitno da plivaš brže od njega,već od plivača do sebe .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Bitnije je da vidite da netko ima namjeru izać,i to jakooo.

ps: ako bježiš od morskog psa,nije bitno da plivaš brže od njega,već od plivača do sebe .


tnx na savjetu,otvorio si mi oči!!!!imaš pivu kad na 160 izađem [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Zanimljivo kako dionica prkosi trendu. Odlična priča, još kad bi se malo jače okrenuli investitorima. Odbila se od 200 SMA i došla do gornjeg ruba Bollingera. Sljedeći tjedan, ako nema neke jake vijesti nazad prema 85-90 kuna da ponovo testira 200 SM, a onda kolovoz-rujan pokušaj proboja 105 i proboj. Dugo već kompanija nije bila na kupnji, da se barem i oni uključe.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/ddow8yl9m6RLEDNB6eCAZQ==.pdf

Ad.8


Razlog rasta ADPL-a nije 1,5 kuna dividende po dionici nego to sto se ocekuje da ce sutra ADPL objaviti dobro izvjesce (to im vec prelazi u tradiciju) dok ce vecina nasih perjanica objaviti losa izvjesca.

Izvjesce je poprilicno dobro i cini se da im se tok novaca kroz firmu znatno povecao. To bi moglo dugorocno znaciti jos bolje rezultate!

Da li je ADPL u problemima i dionica ide na 50 kn ?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/afera-bmw-ad-plastik-prijavio-kerumovog-necaka-za-industrijsku-spijunazu-i-preuzimanje-posla,85865.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/afera-bmw-ad-plastik-prijavio-kerumovog-necaka-za-industrijsku-spijunazu-i-preuzimanje-posla/502531.aspx

HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, [lol] [lol] [lol] [lol]
i splitski gradonačelnik Željko Kerum osjetio se pozvanim da kaže dvije, tri stvari. Očekivano, opet mu podmeću. Na Radio Dalmaciji požalio se kako su na zub uzeli njegove nećake, blizance Gorana i Ivana Sapunara.

"Momci za uzor, a ne crnu kroniku"

"Goran i Ivan redovni su studenti, počeli su prije dvije, tri godine raditi biznis, ostvarili profit, pet, šest milijuna kuna i onda taj novac uložili u posao. Zahvaljujući svojoj kreativnosti i viziji došli su u situaciju da rade dijelove za BMW. Momci imaju 22 godine i budućnost su Hrvatske. Kamo sreće da ima još takvih, koji sami pronalaze put, rade proizvodnju i kompletno izvoze i naplaćuju u eurima. Oni su uzorni, ružno je da se takvi momci tako prezentiraju…", izjadao se Kerum

ovo ne zvuci na optimizam, nije ni kerum vesla sisao.

New Report

Close