ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 02:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
6.504
499
12,95
13,05
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dakle, ljudi, neobična reakcija na ovakvu vijest. 🙂 Osim toga, nemojte slušati nick super24 jer – ako niste primijetili krajnje vam je vrijeme – taj nick pošto poto želi navući cijenu što niže – to je više nego očigledno. A ako ste toliko naivni da mu nasjednete i još povrh toga prodate svoje vrijedne dionice – samo izvolite.


jest, netko ne dijeli vas optimizam.. prava dilema, par dobrih firmi, sve imaju kapitalizaciju oko milijardu kuna.. ne moze se svaku bas napumpat trostruko sad kad je HT tu.. koja ce prva gore :)?

mnogi ne dijele moj optimizam jos od Svibnja. na zalost.

s druge strane,od tada su milijuni prolazili iznad 250, a stotine tisuca ispod 250 pa racunam da je optimizam prevladavajuce raspolozenje
[smiley2]

briga mene za cijenu adpl-a, ‘nick strawinsky’.. sve sto sam napisao na ovoj temi odista i mislim, dionicu nemam niti cu ju kupiti tako skoro..
samo pitanje zasto bih ja htio cijenu ove dionice navuci dole? da sam kupovao mogao sam u zadnjoj korekciji kupiti i jeftinije nego je sada.. a ako uspijem navuc par miliona kuna po diskontu definitivno bi me netko trebao zaposliti da to radim profesionalno [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


shipro: ” ja bih samo porucio ovome sa 228 komada da lupne po bidu i da ne bude takva skrtica jer bi neki od nas pinkicu dokupili [smiley2] ” kvragu! dobro je netko poklopio kupnju. da sam se barem postavio nize [smiley5]

pa maloprije si molio da ti netko proda…. sigurno je čuo naše vapaje pa nas zasipao… meni ok.. na 225….
a vidi taktičko dizanje cijene… već smo na 238 …..[smiley2]

Scio me nihil scire


Dakle, ljudi, neobična reakcija na ovakvu vijest. 🙂 Osim toga, nemojte slušati nick super24 jer – ako niste primijetili krajnje vam je vrijeme – taj nick pošto poto želi navući cijenu što niže – to je više nego očigledno. A ako ste toliko naivni da mu nasjednete i još povrh toga prodate svoje vrijedne dionice – samo izvolite.

jel tebe puca malo paranoja[smiley1]?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

………..briga mene za cijenu adpl-a

Možda možeš zavarati ekipu. Mene ne možeš.

još bi sada najljepše bilo kada bi nick ‘xxx’ (zaboravio am tko je to bio na ELKA temi onomad) prozvao nickove ‘super24’ i ‘strawinski’ da su to iste osobe [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

super24:
“………..briga mene za cijenu adpl-a”

Možda možeš zavarati ekipu. Mene ne možeš.

onda sam zavarao i sam sebe.. jer me stvarno nije briga za cijenu ove dionice…[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


još bi sada najljepše bilo kada bi nick ‘xxx’ (zaboravio am tko je to bio na ELKA temi onomad) prozvao nickove ‘super24’ i ‘strawinski’ da su to iste osobe [smiley2]

vidis ti tako star a imas bolje pamcenje od mene.. ja se tog ne sjecam.. (mozda je i cjenovna trauma uzrok amnezije[smiley2])

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

možda sam malo dvojako formulirao izjavu pa da velim da se tada radilo o nickovima ‘elvar’ i ‘mauricije’ te u jeci najžešćih rasprava netko je tada prozivao da su ta dva nicka iste osobe… netko tko nije mogao smisliti da elka neće rasti od tada…

Strawinski mije bio simpač do sada, jer čim vidim kada netko počne s tim uglaviranim već forama na ovom forumu meni se odmah aktivira poriv da učestvujem…

inače, autor trenutno nema niti jednu dionicu adpl-a ali samo igrom slućajnosti

nema mi druge nego se zae..ti


briga mene za cijenu adpl-a, ‘nick strawinsky’.. sve sto sam napisao na ovoj temi odista i mislim, dionicu nemam niti cu ju kupiti tako skoro.. samo pitanje zasto bih ja htio cijenu ove dionice navuci dole? da sam kupovao mogao sam u zadnjoj korekciji kupiti i jeftinije nego je sada.. a ako uspijem navuc par miliona kuna po diskontu definitivno bi me netko trebao zaposliti da to radim profesionalno [smiley2]

ako nemaš a niti je namjeravaš imat ADPL dionicu kako si ti sam rekao

Zašto si daješ za pravo pisati 15 nekonstruktivnih postova u sat vremena ?

Zašto baš ti trebaš voditi glavnu riječ i biti najglasniji?

PS bez uvrede kolega ali promisli malo o gore navedenom srdačan pozdrav[color=blue][/color][color=blue][/color]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ima jos nekih koji dijele otimizam od svibnja [smiley8]


shipro: ” shipro: ” ja bih samo porucio ovome sa 228 komada da lupne po bidu i da ne bude takva skrtica jer bi neki od nas pinkicu dokupili [smiley2] ” kvragu! dobro je netko poklopio kupnju. da sam se barem postavio nize [smiley5] ” pa maloprije si molio da ti netko proda…. sigurno je čuo naše vapaje pa nas zasipao… meni ok.. na 225…. a vidi taktičko dizanje cijene… već smo na 238 …..[smiley2]

ma, poanta je da mi je krivo sto sam se postavio previsoko, a ne zato sto se netko istresao. danas je ocito da je istresanje na svemu bez nekog ocitog razloga (barem za ADPL nema niti opravdanja u kapitaliziranju dobiti hahaha).

svejedno, cestitam kolega na 225 ! ja sam bio 10ak kuna iznad [smiley2]

mislim da je došlo do korekcija cijena na burzi, žao mi je što nisam kupio na oko 225 kuna, mislim da je to bila dobra prilika, ali očekujem ovih dana jo dodatni pad ad plastike, a nakon toga vremena mirovanje, sve do objave finacijskih izvješća

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača

[color=blue]AD Plastik prodao non-core Preventu[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/ad-plastik-prodao-non-core-preventu,1488.html

New Report

Close