Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) ATGR (Atlantic Grupa d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
ATGR 1.170,00 1.160,00 1.170,00 1.161,59 1.160,00 1.170,00 189 219.540,00 2,63%
All 23.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
75%

Nije odrzao za tih 290 koje nije odradio ali je zato odrzao 1600 koje je odradio ! I što sad ?? A koliko je odradio predsjednik suda koji optuzuje ? Nula … Standardna Hr priča …

tihigost 10.7.2008.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Samo ti piskaraj pod brojnim pseudonimima.
Uzet će sudac fino glasova kako stvari stoje jer se dobro zakuhalo.
Nego nije mi jasno zašto dionica Atgr pada ako ima rekordnu godinu iza sebe ?
Zapamtite sve se vraća sve se placa , ne želim ni jednom dioničaru ništa loše , a one koji imaju prste u pljački malih kad tad će im se vratit . Ne da im ja to želim , već jednostavno to tako bude . Lp

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

All

Nije odrzao za tih 290 koje nije odradio ali je zato odrzao 1600 koje je odradio ! I što sad ?? A koliko je odradio predsjednik suda koji optuzuje ? Nula … Standardna Hr priča …

halo jel moze jedan pljuvacki clanak protiv kolakusica za 2 soma eura.moze i za soma i pol, vi ste stara msterja

jutarnji nije novina, jutarnji je medijska prostitutka.

jedina dnrasvar je da svatko sakome pokusava ukajlati i za to koristi jutarnji. i onda na kraju prljavštine isplivaju jer to odgovara onoj drugoj strani. čestoput je to čista izmisljotina kao ovo s kolakusicem ili ono sa zivim zidom, ali koji put dosita tkriju korupciju

cijenim kolakusica, ali sudac na izborima - to nema nigdje u europi, mislim da mu to nije pametno

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi …

Zvrc 30.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
75%

Kolakusic ulazi u priču i za ATGR pocinje zanimljivo vrijeme. Sve ce doci na svoje mjesto, to sam 100% siguran.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Fazon 31.1.2019.
Srednji krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Novi korisnik
50%

Ja mislim da je doticni sudac potpuno nebitan i za ATGR, a i političku budućnost Hrvatske. Ozbiljan pretendent za buduceg predsjednika republike ne bi si dopustio ovakvu javnu difamaciju na poslu koji obavlja.

Još jedna neobična stvar koja se mogla primijetiti u subotnjem intervju u Nedjeljom u dva, njegova fiksacija na odredjene osobe i ponašanje u studiju (fiksacija pogledom, netreptanje ocima). To budi sumnju na osvetničke i emocionalno negativne reakcije, a to po mojem osobnom laičkom sudu nije model, a niti mentalni stav potreban za postizanje vanserijskih i natprosječnih rezultata odnosno pobjedu na budućim izborima.

komot 1.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

tihigost

Samo ti piskaraj pod brojnim pseudonimima.
Uzet će sudac fino glasova kako stvari stoje jer se dobro zakuhalo.
Nego nije mi jasno zašto dionica Atgr pada ako ima rekordnu godinu iza sebe ?
Zapamtite sve se vraća sve se placa , ne želim ni jednom dioničaru ništa loše , a one koji imaju prste u pljački malih kad tad će im se vratit . Ne da im ja to želim , već jednostavno to tako bude . Lp

I onda je svizac zamotao čokoladu.
Čini mi se da je poštovanom sucu zov politike ipak draži od svoje struke. Držeći se retorike koja je u Hrvatsku uvedena s Pernarom i društvom, nastoji ugrabiti svoj dio kolača. Ako uhvati i samo jedan mandat u saboru, puna šaka brade. A godi i sebe vidjeti na televiziji kao neustrašivog viteza i zaštitnika malih i obespravljenih. Razumijem da se utopljenik drži i za slamku, a tvoja je upravo Kolakušić. Žao mi je zbog tvog gubitka, bila je to jedna velika prevara, ali sucu je na umu politički probitak, a ne povrat tvoje imovine. Šarlatn koji je zajahao val populizma kad je vidio da ljudi to tako lako puše.
Barikb 19.4.2016.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-
Sadržaj posta bit će prikazan nakon odobrenja moderatora.
Hvala vam na razumijevanju.
komot 1.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-
Sadržaj posta bit će prikazan nakon odobrenja moderatora.
Hvala vam na razumijevanju.