ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.03.2024. u 15:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
18,21
56.490
3,102
18,20
18,25
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Milijarder, 03.02.2021. u 15:36

Ustavni sud zakucao banke.

U igri je cca 20.000.000.000,00 Kn, koje će banke morati vratiti kroz sudske procese.

 

 

Možda i ti koji tamo ‘sude’ imaju takve kredite pa su motivirani donosit svakakve odluke. A šta ti likuješ? Misliš ako se dobro razbuca banke da će to bit dobro za Hrvatsku? Onda se naljutite kad vam kažu da ne volite ovu zemlju.

Milijarder, 03.02.2021. u 15:41

 





Invest, 29.01.2021. u 20:10



 

Mislim sa gotovo 100 postotnom sigurnošću da ove godine od dividende nema ništa.

Ali ovo je dugoročno ulaganje.

 



 

 

Kolega,

ovo je zaista dugoročno ulaganje, jer dok vrate građanima sav opljačkani novac s kamatama,

proći će dosta godina.

 

“Samo” 20 milijardi kuna je u pitanju, a ZABA ima lijep udio u tome!

 

 

 

Nije da su prošlih godina rezervacijama smanjivali dobit radi ovog. Usput si smanjili i porez na dobit.

Haha. Ne brinite za Banke. Svi ćemo krepati, one će i dalje stajati na nogama i masno zarađivati na nama. Mrtvima i živima.

Uostalom, zašto mislite da je ZABA na 55 kn a ne već na 80?

 

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Ja banke smatram dućanom koji prodaje novce! Cijena novca je tolika, a ti sam odabireš dali češ  kupit taj novac ili nečeš.

yieldchaser, 04.02.2021. u 13:59

 





Milijarder, 03.02.2021. u 15:36



 

Ustavni sud zakucao banke.

U igri je cca 20.000.000.000,00 Kn, koje će banke morati vratiti kroz sudske procese.

 

 



 

 

Možda i ti koji tamo ‘sude’ imaju takve kredite pa su motivirani donosit svakakve odluke. A šta ti likuješ? Misliš ako se dobro razbuca banke da će to bit dobro za Hrvatsku? Onda se naljutite kad vam kažu da ne volite ovu zemlju.

yieldchaser, 04.02.2021. u 13:59

 





Milijarder, 03.02.2021. u 15:36



 

Ustavni sud zakucao banke.

U igri je cca 20.000.000.000,00 Kn, koje će banke morati vratiti kroz sudske procese.

 

 



 

 

Možda i ti koji tamo ‘sude’ imaju takve kredite pa su motivirani donosit svakakve odluke. A šta ti likuješ? Misliš ako se dobro razbuca banke da će to bit dobro za Hrvatsku? Onda se naljutite kad vam kažu da ne volite ovu zemlju.

Kolega mnogo kruška i jabuka na jednom mjestu. Ne treba ih mješati!

Iz tvoje paušalne izjave, jasno je da nisi pišao krv, kada se rata kredita poduplala!

Ja samo znam da ću im se osobno nasisati krvi, do zadnje kune,

a onda tek ide tužba za duševne boli s vrhunskim odvjetnicima.

Što se tiče teme “domovina”, je li znaš nekoga tko ne voli svoju rodnu grudu?  Ja ne znam!

Samo teški primitivci mogu za nekoga reći da ne voli svoju domovinu.

Naravno to čine “gospoda” iz “zna se” ekipe zbog “zna se”  neviđene domoljubne pljačke svih

resursa Lijepe naše!

Uživaj u životu!

 

Ovi preplaceni krediti mozda budu velik uteg bankama.kako kroz zaradu posljedicno kroz dividendu.

Milijarder, 04.02.2021. u 20:25

 










a onda tek ide tužba za duševne boli s vrhunskim odvjetnicima.

Haha. Sretno.

Taman ih platite 5 puta više nego li ste uštedili sa CHF.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Hoce li biti divke ove god.?: Kad je glavna skup.?

zvonar, 14.02.2021. u 13:59

Hoce li biti divke ove god.?: Kad je glavna skup.?

Zaboravi na ideju divke. Ako se slučajno dogodi krajem ove godine, budi veseo. Ali šansa za to je manja od 1%…

S druge strane, ako rezultati budu ok, cijena će gore neminovno. Ovo je dobra dugoročna investicija.

Hoce li biti divke,vase misljenje?

zvonar, 03.08.2021. u 16:22

Hoce li biti divke,vase misljenje?

Sudeći po trgovanju izgleda da hoće.

kad bi se gledalo trgovanje kao znak za dividendu,onda bi iz svakog rasta cijene na svakoj dionici zaključili da i tamo ide dividenda..a ne ide

Sad su najednom svi zaljubljeni u ovu dionicu…

Vremena jeftinih ulaza su prošla, čini se… Još se može ući po razumnim cijenama, ali ne i po jeftinim ko prošle godine i u prvih sedam mjeseci ove. Pod jeftinim smatram sve do 60kn.

Lijepo su tu ljude navukli na rasprodaju po 6 kn jefinije samo zato jer nije donesena odluka o dividendi u ova 2 mjeseca ove godine??!!

Pa kao da će taj novac ispariti nekuda?!

Sljedeće godine bi zato mogla biti isplata barem 10 kn dividende, pa onda zamislimo kolika će tada biti cijena.

Stvarno se svašta može vidjeti na ZSE.

forumas., 05.11.2021. u 12:31

Lijepo su tu ljude navukli na rasprodaju po 6 kn jefinije samo zato jer nije donesena odluka o dividendi u ova 2 mjeseca ove godine??!!

Pa kao da će taj novac ispariti nekuda?!

Sljedeće godine bi zato mogla biti isplata barem 10 kn dividende, pa onda zamislimo kolika će tada biti cijena.

Stvarno se svašta može vidjeti na ZSE.

 

Slažem se.

Cijenu ruše i ovi brojevi zaraženih, cijela situacija… A fascinantno mi je koliko su to sve mali prometi, uzevši u obzir free float ZABE.

Nije mi jasno kako se netko da navući na rasprodaju. Tko zna što petljaju s Allianzom? Bilo bi zanimljivo da krenu u izvrštenje. Glupo, jer je stvar ugleda kompanije da joj je dionica uvrštena na burzu, a našima to očito nije stalo. Ili im nije stalo da budu na ZSE. Ali zanimljivo u svakom slučaju.

Budući da je trenutni book iznad 65 kn, nije potrebno uopće raspravljati o ovim razinama ispod toga.

Ne znam samo kome je bitno što dividenda neće biti isplaćena u ovih 8 tjedana ove godine, kad će zato sljedeće godine biti isplaćeno čak vjerojatno 9 do 10 kn.

Tako da će sadašnji kupci vrlo brzo omastiti brk.

New Report

Close