ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
16,97
99.442
5,859
17,00
17,10
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Baš sam išao pogledati reakciju na ZSE, na presudu suda.

Zanimljivo, nitko za sada nije reagirao.

Sutra palim komp ranije, da gledam tarapanu na bankarskim dionicama!

Nama nikad ovdje nije dosadno, uvijek se netko potrudi!

Počeo iskrcaj na Zabi!

Do koliko danas pada?

Molim komentare i procjene!?
[/quote]

Kod Vas zavladala euforija, iskrcaj 8k komada na -0,96%, na drugim topicima o bankama niti jedan post samo je valjda Zaba kritična po Vama.

Sud donio samo jedan od kriterija da mali mogu ići u privatne tužbe, kolko tih malih ima sredstava za pokrenut privatnu tužbu protiv velih banaka,

ništa, am bas nista se neće dogoditi BAŠ KAO ŠTO SE NIJE DOGODILO NI U VEZI PROMJENJIVIH KAMATNIH STOPA.

razlog – zato što je jedva 1 posto pogodenih dužnika išao tužiti banke na preplaćene kamate. otrpilike tak će biti i ovdje plus što konvertirani krediti su opanci za sebe, tu tek valja ići sv edo vrhovnog suda jer niti niži niti viši sudovi isu načisto dokida li konverzij apravo na tužbu

to ne kažem ja, to kaže alksić koji zna znanje, imate njegov gostovanje dnas na n1

tako da – džaba vam novci moji sinovci, od harange slaba vajda, znaju ljudi jako dobro da ako što i plate, nake će to razvući na više godina, a u međuvremenu će povisiniti nabiti ili naknade ili kamate i sve to svaliti opet natrag na nas. jedini dnjihovim dioničarima ide dobro

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


ništa, am bas nista se neće dogoditi BAŠ KAO ŠTO SE NIJE DOGODILO NI U VEZI PROMJENJIVIH KAMATNIH STOPA.

razlog – zato što je jedva 1 posto pogodenih dužnika išao tužiti banke na preplaćene kamate. otrpilike tak će biti i ovdje plus što konvertirani krediti su opanci za sebe, tu tek valja ići sv edo vrhovnog suda jer niti niži niti viši sudovi isu načisto dokida li konverzij apravo na tužbu

to ne kažem ja, to kaže alksić koji zna znanje, imate njegov gostovanje dnas na n1

tako da – džaba vam novci moji sinovci, od harange slaba vajda, znaju ljudi jako dobro da ako što i plate, nake će to razvući na više godina, a u međuvremenu će povisiniti nabiti ili naknade ili kamate i sve to svaliti opet natrag na nas. jedini dnjihovim dioničarima ide dobro

Pogrešno razmišljanje!

Zašto dva puta tužiti banke, ako je dovoljno jednom po obje točke optužnice.

Imaoci kredita su čekali ovu odluku, jer ovdje je zapravo lova, a kamate su sporedne!




Baš sam išao pogledati reakciju na ZSE, na presudu suda.

Zanimljivo, nitko za sada nije reagirao.

Sutra palim komp ranije, da gledam tarapanu na bankarskim dionicama!

Nama nikad ovdje nije dosadno, uvijek se netko potrudi!

Počeo iskrcaj na Zabi!

Do koliko danas pada?

Molim komentare i procjene!?
[/quote]

Kod Vas zavladala euforija, iskrcaj 8k komada na -0,96%, na drugim topicima o bankama niti jedan post samo je valjda Zaba kritična po Vama.

Sud donio samo jedan od kriterija da mali mogu ići u privatne tužbe, kolko tih malih ima sredstava za pokrenut privatnu tužbu protiv velih banaka,

[/quote]

Naknada odvjetnicima nije upitna, lako se s njima dogovoriti!

Cijena Zabe ide dolje, a zbog nogometnog ludila, ne ide logičnom brzinom, ali čujemo se za koji dan!

Danas je razbijena linija obrane na 60,00 Kn.

Pa je na kraju dana, netko od brokera kupio 1000 kom po 61,00 Kn, da zavara slijepce!

Smjer je definiran.

Pitanje je samo kojom će se brzinom obrušavati i do koje vrijednosti!?

Nogometna euforija se stišava………..

Ovdje ne trguju male ribice, tako da cijenu opet mogu napucati i do 65 bez problema.
Tako da tko očekuje pad mogao bi se razočarati.


Ovdje ne trguju male ribice, tako da cijenu opet mogu napucati i do 65 bez problema.
Tako da tko očekuje pad mogao bi se razočarati.

Suba brani penale na 58,00 Kn, a onda?

a onda na 45kn u i šoping 🙂



Ovdje ne trguju male ribice, tako da cijenu opet mogu napucati i do 65 bez problema.
Tako da tko očekuje pad mogao bi se razočarati.

Suba brani penale na 58,00 Kn, a onda?
[/quote]

Poštovani kolega,
Što više kataklizmičkih postova pišete to cijena više raste.
Da pokušate suprotno?

p.s. nemam ZABU, imam malo (<5%) HPB

Rastimo zajedno...

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZABA-fin2018-2Q-NotREV-K-HR.pdf

Prva presuda ZABA nakon odluke VTSa
Obruč se steže… Pravda je spora ali ipak dostižna

Ovakve odluke VTS -a i Općinskih sudova mi daju povjerenje da će Hrvatska postati normalna i pravno uređena zemlja.

Kao dioničar ZABE, razmišljam o tome hoće li ova banka u buduće svoju dobit moći realizirati i na pošteni način?

Banka i poštenje?
Znam, zvuči kao oksimoron.

La vita e bella!

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/uspjela-tuzba-za-kredit-u-svicarcima-konvertiran-u-eure-banka-ovrsena-za-40-ak-tisuca-kn/7753719/

Za sada se ne odražava na cijeni? 🤔

Nikada ne vjeruj ženi koja laže!

dok važni ne izađu nema dolje


dok važni ne izađu nema dolje

Na istoj smo valnoj dužini kolega purCo 🙂
Ovdje management još treba prodati svoje dionice
za dobre rezultate, a onda može dolje…ne bi bilo prvi put..
..tko se još sjeća 2007 – 2008 i prodaje dionica istih na ATH…

New Report

Close