ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 22:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
17,02
43.343
2,546
16,95
17,15
0,29%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ti sa 5 milijuna kuna na lijevoj strani ne kuže da će morati malo podići ponuđenu cijenu. Danas im doslovno niti jednu dionicu nitko nije bio spreman dati po toj cijeni. Niti jednu, jedinu.

Ipak im je netko nestrpljiv ipak prodao manju količinu.


Ti sa 5 milijuna kuna na lijevoj strani ne kuže da će morati malo podići ponuđenu cijenu. Danas im doslovno niti jednu dionicu nitko nije bio spreman dati po toj cijeni. Niti jednu, jedinu.

zašto bi? njima se ne nigdje ne žuri. ali imam dojam da se tebi žuri

..zadovoljna sam s ovom cijenom… približava se i odluka o raspolaganju dobiti za 2017.g….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Stigla mi obavijest na kučnu adresu o održavanju glavne skupštine ZABE 25. 1. 2018. u 12 sati.

La vita e bella!


Stigla mi obavijest na kučnu adresu o održavanju glavne skupštine ZABE 25. 1. 2018. u 12 sati.

hoce li kapnuti sta?

Ne spominju preraspodjelu zadržane dobiti. Samo imenovanje novih članova NO.

La vita e bella!

Krajem prvog kvartala ide obavijest o skupštini na kojoj se odlučuje o dobiti iz prethodne godine

Ne razumijem one što ne prodaju po ovih 58 dok ima na bidu.
Kad se to potroši, cijena bi mogla opet natrag prema 50.

63.000 dionica iskrcano je na 58 kn, još je ostalo samo 11.000 komada na kupnji. što kad se i to proda?

@ forumaš

Ti ili si prodao svoje dionice ZABE, ili ih, što je najvjerojatnije, nisi niti imao.

Evo, ja još uvijek imam ZABU (kupljenu po 46) i ne pada mi na pamet prodavati po 58.

Kada zbrojiš kupoprodajne troškove te rizik da se ne realizira cijena koju spominješ, potpuno neisplativo. Što ako padne na 55? Ili 53?
A ako se slučajno i obistini tvoje proročanstvo od 50 kn ili niže, i u tom slučaju znam što mi je činiti.:)

La vita e bella!

Pa ne znam tko će ih sad više kupovati po 58, jer sve ostale dionice na ZSE su nigdje tj na minimumima.
Da nije bilo ovoga s kupnjom po 58, cijena bi bila možda i ispod 50.
A od 50 do 58 je 15%, nije to baš za baciti.

Nakon Antinih izjava zanimljivo će biti koliko će biti umanjenje razervacija s početka godine.

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1019959

Rovinski Adris, čiji je suvlasnik i predsjednik uprave Ante Vlahović. osporava i druge sudionike roll up kredita. Za Erste i Zabu navode kako su njihove tražbine djelomično podmirene, ali javnosti nije poznato u kolikom iznosu. “Trebala je biti prijavljena u umanjenom iznosu te, opreza radi, (Adris) osporava predmetnu tražbinu.”


http://www.seebiz.eu/zagrebacka-banka-namjerava-kupiti-261070-vlastitih-dionica/ar-168019/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bprometa/
[/quote

Kupnja za odabrane završena s današnjim danom. Zna se što slijedi.

Ako Sud presudi u korist dužnika u švicarcima, banke će morati vratiti deset milijardi kuna’

‘Ako Sud presudi u korist dužnika u švicarcima, banke će morati vratiti deset milijardi kuna’

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close