ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Većinu dnevnog prometa čini trgovanje burek daytradera drhtavih ručica s portfeljem od 10-ak dionica…

gledas krivi stupac [lol]
[/quote]Jučer je bio neuobičajeno likvidan dan za ovu dionicu. Objasni ljude koji prodaju sad dionice po 631, a BDI je išao danas gore 8%. [shocked]

Čini mi se da će ove godine dividenda biti u dionicama. Trezor skuplja polako ali sigurno.


Jučer je bio neuobičajeno likvidan dan za ovu dionicu. Objasni ljude koji prodaju sad dionice po 631, a BDI je išao danas gore 8%. [shocked]

to bi trebao biti samodolov posao… kao i ono danas na uljaniku… ja nisam placen da ih objasnjavam [lol]
i tako to [kiss]

Važeći podaci za uredovni dan 01.03.2010 .
5. ZEVNIK JANEZ 24.819 4,28

Važeći podaci za uredovni dan 02.03.2010 .
5. ZEVNIK JANEZ 24.788 4,27

Važeći podaci za uredovni dan 03.03.2010 .
5. ZEVNIK JANEZ 24.729 4,26

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Na trezorske dionice se ne isplaćuje dividenda. To znači da se novac previđen za isplatu dividende dijeli na manji broj dionica. A kad imaš preko 20.000 kom. kao članovi uprave onda ti i razlika dividende od par kuna znači puno. Jedan auto npr. [thumbsup]


Čini mi se da će ove godine dividenda biti u dionicama. Trezor skuplja polako ali sigurno.

a sto ako sve ode u zadrzanu dobit ?
trezor ionako ima jos dosta prostora (i iskustva) da od njih otkupljuje sasvim pristojne kolicine…i to po puno pristojnijim cijenama od ove [lol] [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

I onda se ja ćudim da mi jdpl i atpl rastu a ulpl pada. koji sam ja papak

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Uprava je dosada pokazala da zna kako se radi posao. Stoga vjerujem u ovo dionicu i siguran sam da će nakon ovog štopanja usljediti strelovit rast i to u zonu sa četiri znamenke. Uz to BDI se oporavlja i ukazuje na stabilno i profitabilno poslovanje.

Što mislite kako bi tržište reagiralo da nakon objave pozitivnih rezultata za 1 Q stigne i obavijest o izlistanju na Varšavsku burzu.


Uprava je dosada pokazala da zna kako se radi posao. Stoga vjerujem u ovo dionicu i siguran sam da će nakon ovog štopanja usljediti strelovit rast i to u zonu sa četiri znamenke. Uz to BDI se oporavlja i ukazuje na stabilno i profitabilno poslovanje.

Što mislite kako bi tržište reagiralo da nakon objave pozitivnih rezultata za 1 Q stigne i obavijest o izlistanju na Varšavsku burzu.

pozlatilo ti se [thumbsup]

UDEMO AP I TO DOBRO………….

Pre-market Real-Time: 5.65 0.13 (2.36%) ——–DRYS

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


UDEMO AP I TO DOBRO………….

ne bi to ni bred pit bolje reko [lol]



UDEMO AP I TO DOBRO………….

ne bi to ni bred pit bolje reko [lol]

[thumbsup]

luke, brodovi...

Previše si zauzet sa IGH da bi vidio da druk ovdje nije potreban , skida se sa aska oprezno , BDI raste krupnim koracima već danima. To je to , ne treba reklamirati nešto što je očito. [thumbsup]

New Report

Close