ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zašto je trebalo poslati na ulpl? slah samo na SKDD . unači da neće biti love dok ne obavijestim i ULPL? [undecid]

Da se stvar ubrza,ovi na skdd šalju podatku kako im se digne neka stvar

nisam u toku, kolika je uopće dividenda ???


nisam u toku, kolika je uopće dividenda ???

19,53kn

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]



zašto je trebalo poslati na ulpl? slah samo na SKDD . unači da neće biti love dok ne obavijestim i ULPL? [undecid]

Da se stvar ubrza,ovi na skdd šalju podatku kako im se digne neka stvar
[/quote]

Nije stvar u SKDD nego u debilnom načinu isplate koji ne ide preko njih. Ista situacija kao i sa ATPL. Ja sam poslao mail ULPL, ali bez broja žiro računa jer mislim da ga oni niti ne trebaju imati. Osobito ako više nisam dioničar (što nije slučaj, ali eto..). Neka isplate kao većina firmi na moj račun u SKDD koji će zatim proslijediti na moj žirac. Isto tako, tražio sam i potvrdu kakvu sam dobio od npr. HT odnosno SKDD. Malo reda ne bi škodilo. Naravno da je to vjerovatno utopija, ali eto – treba probat..



žiro se može poslati i na mail u ULPL, svi podaci su dostupni na zse.hr

meni je u Zabu nešto sjelo ali iskreno ne znam jel ULPL ili nešto drugo, ne mogu povezat iznos

Ako imaš internet bankarstvo lijepo otvoriš žiro i lijepo piše tko je uplatio, bar meni piše prvo adris pa sad ulpl……….

Inače podatke dostavio i na skdd i mailom u ulpl.
[/quote]

imam internet bankarstvo ali nisu upisali tko šalje

sve u redu, povezao sam iznos. bio sam zaboravio da sam imao nešto ULPL-a i kod drugog brokera [kiss]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ukupan promet ULPL u preko 3 sata trgovanja iznosi 1665,75 kn (3 dionice)
RBA je market maker ovdje? Ma svaka im čast [lol] [bye] [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




žiro se može poslati i na mail u ULPL, svi podaci su dostupni na zse.hr

meni je u Zabu nešto sjelo ali iskreno ne znam jel ULPL ili nešto drugo, ne mogu povezat iznos

Ako imaš internet bankarstvo lijepo otvoriš žiro i lijepo piše tko je uplatio, bar meni piše prvo adris pa sad ulpl……….

Inače podatke dostavio i na skdd i mailom u ulpl.
[/quote]

imam internet bankarstvo ali nisu upisali tko šalje

sve u redu, povezao sam iznos. bio sam zaboravio da sam imao nešto ULPL-a i kod drugog brokera [kiss]
[/quote]

jel netko može napisati na koji mail slati za Uljanik plovidbu i Adris.

hvala

…mail za uljanik plovidbu…orieta.grubić@uljanikplovidba.com …..

@alf

Ja slao podatke i dividenda sjela
Ulpl- orieta.grubic@uljanikplovidba.com
Adrs- adris@adris.hr



@alf

Ja slao podatke i dividenda sjela
Ulpl- orieta.grubic@uljanikplovidba.com
Adrs- adris@adris.hr


Zanima me kad si poslao i koliko vremena je trebalo da ti sjedne,pozdrav




@alf

Ja slao podatke i dividenda sjela
Ulpl- orieta.grubic@uljanikplovidba.com
Adrs- adris@adris.hr


Zanima me kad si poslao i koliko vremena je trebalo da ti sjedne,pozdrav
[/quote]

Obadva maila poslao 4.8. , adris dividenda sjela 11.8. uljanik plovidba 16.8.

Obadva maila poslao 4.8. , adris dividenda sjela 11.8. uljanik plovidba 16.8.
[/quote]

Kolega Krespo,

zanime me jedna stvar, imam obje dionice i pravo na dividendu, ali ja sam zbog poreza na dividende odustao od jedne isplate u 8 mjesecu. Drugim riječima da su mi te obje dividende bile isplaćene u istom mjesecu tada bih prešao poreznu kvotu od 3.000 kn. Ne znam da li sam dobro napravio? Iskustva? Hvala.





@alf

Ja slao podatke i dividenda sjela
Ulpl- orieta.grubic@uljanikplovidba.com
Adrs- adris@adris.hr


Zanima me kad si poslao i koliko vremena je trebalo da ti sjedne,pozdrav
[/quote]

Obadva maila poslao 4.8. , adris dividenda sjela 11.8. uljanik plovidba 16.8.
[/quote]
Hvala,za one koji nisu dobili mogu se nadati tek u 9mj(po riječima zaposlenica).Zanima me da li je netko dobio poslije 16.08?Lijep pozdrav svima

Svi domaći brodari il bez prometa il oko nule a ULPL 380 000 kuna prometa i dva šezdesetpet plusa….

Dok vi pričate u dividendi nešto se kuha. Vjerojatno neki fondić ulazi u market mejkketiranu dionicu, neš kak su pumpali Končar. Očekivalo se nakon DD da malo više rokne, a ono raste.

Imal neko drugu ideju?

my,

Svi domaći brodari il bez prometa il oko nule a ULPL 380 000 kuna prometa i dva šezdesetpet plusa….

Dok vi pričate u dividendi nešto se kuha. Vjerojatno neki fondić ulazi u market mejkketiranu dionicu, neš kak su pumpali Končar. Očekivalo se nakon DD da malo više rokne, a ono raste.

Imal neko drugu ideju?

Kako god, žalosno je da moramo na taj način raspravljati o rastu [undecid] Mooooooožda samo nadoknađujemo one sve dizalice (ako ništa drugo onda ATPL) koje su se događale dok smo mi stagnirali. Teško da je samo to razlog, ali i taj bi bio sasvim dovoljan [thumbsup]

New Report

Close