ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A koji je to način… ako je kako SLK kaže, onda je trebalo obrisati vrijeđanja a korisni dio nam ostaviti na čitanje…

Pilula, ajd ti to ponovi ali na fin način[smiley]

koliko se ja sjećam, neke je brutalno izvrijeđao a neke optužio za kriminal.

u svakom slučaju post nije odavao dojam hladne glave i nije baš ulijevao povjerenje u autora.

ne znam bas, nisam dovoljno upoznat sa opisanom gospodom u upravi,
ali neki navedeni detalji su manje ili vise glavno obiljezje velike vecine uprava na ovim podrucjima [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Nažalost,gospodin Pilula je bio u pravu,ali je dežurni cenzor učinio svoje!Nije bilo nikakvih uvreda,već materijalnih činjenica!Pa to svi znaju (osim cenzora)![bye]

Odlican promet na ulpl, izgleda da je interes za ovu dionicu napokon porastao, nadam se da ce se to odrazit i na cijenu danas[thumbsup]

izasao 1q

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo ULPL vuče kao lokomotiva crobex-a….!!!!?

opala!

Pa, i nije nesto.


Pa, i nije nesto.

Ako se usporedjuju samo brojevi onda, mozda, i nije nesto.
Ako se po gledaju rubrike pod :OSTALI PRIHODI… onda se moze reci i da je nesto.
Ove godine nije bilo prodaje brodova pa tako niti dodatne zarade. Zarada od osnovne djelatnosti je ok.


Pa, i nije nesto.

Tankih pola %.A to nije ni za gemišt…[cry]

1465/1316 kom K/P
Kuplja se jača.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

pa i nije lose, prihodi od prodaje 80 mio u odnosu na 55 mio prosle godine (bez prodaje brodova)
– troškovi na istoj razini
– 33 mio HRK dobit u 1Q u odnosu na prošlogodišnjih 9 (bez prodaje brodova)

smanjenje obveza u iznosu od 83 mio hrk, odnosno 9 %…

New Report

Close