ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 01:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,50
490
28
17,00
17,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

neznam dali je netko postao ali evo zanimljivog članka

Vaš link

možda najzanimljivije.

“Strategijom razvoja do 2015. godine, donesenom još 2005., planirana je flota od 14 brodova prosječne nosivosti 50.000 tona i prosječne starosti od najviše osam godina. Sudeći po zamahu i dinamici kojom su krenuli, u ostvarenje takvih planova ne bi trebalo sumnjati.”

Dakle uz 4 nova tankera sve skupa bit će ih 7. To bi bilo sve skupa 3 bulkera i 7 tankera dakle 10 brodova. Još 4 ostaju, a kako stvari stoje to će biti još bulkera.

mali miševi se naslađuju FUNDAMENTIMA kako slatko….
Ovako by the way ima naznaka o preuzimanju večinskog paketa od jednog engleskog brodara ,a plan je kupiti na burzi potrebnu večinu za upravljanje a to je 13 % …..i zato trezor mahnito kupuje .

A sada opet vi analizirajte konsolidirana izvješća i čitajte poslovni tjednik jer tamo su vam ekskluzivne informacije koje nitko ne zna zato psssst.

***obrisano***

@Pilula – ako već nešto pričaš onda stavi argumente. Nemoj ono „baba čula baba rekla“.

Inače ako je ovo istina što pričaš – pa to je bombaaa.


mali miševi se naslađuju FUNDAMENTIMA kako slatko…. Ovako by the way ima naznaka o preuzimanju večinskog paketa od jednog engleskog brodara ,a plan je kupiti na burzi potrebnu večinu za upravljanje a to je 13 % …..i zato trezor mahnito kupuje . A sada opet vi analizirajte konsolidirana izvješća i čitajte poslovni tjednik jer tamo su vam ekskluzivne informacije koje nitko ne zna zato psssst. ***obrisano***

I svi se grohotom nasmijaše
[wink]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 25.441 6,36 Osnovni račun
2. ŠORC DARKO 25.410 6,35 Osnovni račun
3. BUDISAVLJEVIĆ IGOR 22.320 5,58 Osnovni račun
4. ZEVNIK JANEZ 21.561 5,39 Osnovni račun
5. RADOLOVIĆ KARLO 19.711 4,93 Osnovni račun
6. BRAJKOVIĆ ANTON 18.135 4,53 Osnovni račun
7. FLORIČIĆ MARTINA 14.532 3,63 Osnovni račun
8. FONOVIĆ RENATO 10.608 2,65 Osnovni račun
9. MARCHI DARIO 10.380 2,60 Osnovni račun
10. BURŠIĆ SLOBODAN 10.097 2,52 Osnovni račun

Prvih DESET 12 05 2008 prije dokapitalizacije…..
Sada pratite što će se dogoditi u narednih 6 do 8 mjeseci ……

Ako nešto znaš, onda to napiši ovdje. Valjda je smisao foruma razmjenjivati informacije, a ne postavljati nekakve zagonetke, proročanstva. Od svega što si napisao ne može se sastaviti jedna rečenica za nas dioničare Ulpl. O kakvom se brodaru radi, gdje su te naznake vidljive? U ovome što je do sada trezor kupio nema govora o mahnitoj kupnji (ja tako ne mislim). Što znači tvoj zadnji post?
Ako imaš nekakve insajderske informacije i ne želiš ih podijeliti s nama, ok, ali nemoj drukati bez informacija.


mali miševi se naslađuju FUNDAMENTIMA kako slatko….
Ovako by the way ima naznaka o preuzimanju večinskog paketa od jednog engleskog brodara ,a plan je kupiti na burzi potrebnu večinu za upravljanje a to je 13 % …..i zato trezor mahnito kupuje .

A sada opet vi analizirajte konsolidirana izvješća i čitajte poslovni tjednik jer tamo su vam ekskluzivne informacije koje nitko ne zna zato psssst.

***obrisano***

Zanimljivo – ovi u top10 koji su svi neki direktori u ULJN i ULPL imaju 44%, i boje se preuzimanja i toga da će im netko sa 13% upravljati?!?!

Pilula izgleda misli, da će

1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 25.441 6,36 Osnovni račun
2. ŠORC DARKO 25.410 6,35 Osnovni račun

Koji imaju zajedno 6,36+6,35= 12,71% dionica na burzi prodati svoj udio od oko 13% engleskom brodaru? Hahahaha.
[lol]

Ajde neka danas smo se malo pomakli[cool]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Zna li netko kada će se moći prodavati dionice kupljene u dokapu?

kad ih dobijes[thumbsup]


i zato trezor mahnito kupuje

ne znam ja sam stekao dojam da je dionica trenutno van sireg fokusa,
pa kad krene imalo zamjetnije iskrcavanje po bidu- trezor dobije po nosu…
nisam bas primjetio da se gura ili mahnito kupuje… mozda grijesim, ne znam

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close