ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/77587.aspx

ja drzim ovu dionicu….[smiley]
i samo cu nadokupljivati [thumbsup]

DOKUP!

idemo malo prognoze u ova dosadna vremena…
kad ocekujete izvjesca za q1??
cijena dionice ukoliko ce unutra biti sadrzana dobit inozemnih podruznica??
cijena ukoliko nece biti pokazana ta dobit??
dokupljivati, drzati sto imas ili lupati po kupnji pitanje je sad…
jedinu utjehu vidim u konstantnom dokupu trezora [wink]

Prihod u 4.Q 2007. im je tako nizak da mi se čini da u njega (a ni u neto dobit , koje u 4.Q gotovo da nije bilo !?) nisu uračunali cca 30 mil kn prometa koji je napravila Marlera , koju su počeli koristiti 10.10.08. , a zarađivala je 74.000 $ pd.
Pošto sam ovu dionicu počeo pratiti relativno kasno , iz ranijih diskusija forumaša shvatio sam da se ekipi iz ULPL događa da malo kreativnije “premještaju” dobit , ovisno o tome kako im bolje paše.

Sve u svemu:

1.Dobit iz 4.Q nije mogla iščeznuti i očekujem da se pojavi prenesena možda u 1.Q ’08
2.Ekipa zadnjih dana žestoko kupuje za trezor
3.Nije fora imati slab rezultat prije dokapitalizacije
4.Supramaxi plove po solidnim vozarinama (koje će biti još puuuuuno bolje s novim – bitno većim – ugovorom za VOLME i LEVAN u 2.Q ’08)

Dovoljan razlog za jutrošnji shopping (zajedno s ATPL ,koja je manje avanturistička dionica s jačim fundamentima).


Prihod u 4.Q 2007. im je tako nizak da mi se čini da u njega (a ni u neto dobit , koje u 4.Q gotovo da nije bilo !?) nisu uračunali cca 30 mil kn prometa koji je napravila Marlera , koju su počeli koristiti 10.10.08. , a zarađivala je 74.000 $ pd. Pošto sam ovu dionicu počeo pratiti relativno kasno , iz ranijih diskusija forumaša shvatio sam da se ekipi iz ULPL događa da malo kreativnije “premještaju” dobit , ovisno o tome kako im bolje paše. Sve u svemu: 1.Dobit iz 4.Q nije mogla iščeznuti i očekujem da se pojavi prenesena možda u 1.Q ’08 2.Ekipa zadnjih dana žestoko kupuje za trezor 3.Nije fora imati slab rezultat prije dokapitalizacije 4.Supramaxi plove po solidnim vozarinama (koje će biti još puuuuuno bolje s novim – bitno većim – ugovorom za VOLME i LEVAN u 2.Q ’08) Dovoljan razlog za jutrošnji shopping (zajedno s ATPL ,koja je manje avanturistička dionica s jačim fundamentima).

Potpuno se slažim .
To je prava dionica koja ima strašan potencijal [thumbsup]

Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje vlastitih dionica

Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je dana 22. travnja 2008. godine steklo 60 vlastitih dionica.

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

(((Većina analitičara u Hininoj anketi ocjenjuje da bi danas u većem fokusu investitora mogao biti brodarski sektor zbog snažnog rasta indeksa vozarina sipkog tereta (BDI) u zadnjih nekoliko dana. BDI indeks jučer je dosegnuo 8.662 boda, najvišu razinu od početka godine.)))[cool][cool][cool][cool]


(((Većina analitičara u Hininoj anketi ocjenjuje da bi danas u većem fokusu investitora mogao biti brodarski sektor zbog snažnog rasta indeksa vozarina sipkog tereta (BDI) u zadnjih nekoliko dana. BDI indeks jučer je dosegnuo 8.662 boda, najvišu razinu od početka godine.)))[cool][cool][cool][cool]

nema dileme, ovo kreće sve na gore, kao i ATPL, JDPL ….

samo što nije...


Uljanik Plovidba d.d. – stjecanje vlastitih dionica Društvo Uljanik Plovidba d.d. dostavilo je obavijest da je dana 22. travnja 2008. godine steklo 60 vlastitih dionica. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

kupuju oni, ali kupujem i ja ….

samo što nije...

Idemo sad – Nikola Dragaš u pune do 2.200 !!
BSI luduje.
Forza Marlera !!! Forza Volme !!! Forza Levan !!!

Kako se lupa po asku…… [thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Dobro je – šaluj 2.150 i idemo dalje !


Idemo sad – Nikola Dragaš u pune do 2.200 !! BSI luduje. Forza Marlera !!! Forza Volme !!! Forza Levan !!!

da BDI luduje, jer CHINA treba još brodskog prostora, još i još …
biti će veselo, Japan se zabrinuo..
što će tek biti u drugom poluvremenu, ne mogu niti zamisliti

samo što nije...

New Report

Close