ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

😉 ovo je najzabavnija dionica ….brdo siromašnih koji otkrivaju vodu sa spikom kako se bogati (veliki dioničari) još više bogate a mali gube 😉 luda ekipa…jer sve je super i sve je za 5 kada si muško i voliš nogomet da vam ne treba za kruh i svi se stavite na 3500 opet bi se prodavalo ali ovako samo prodajte ispod cijene baš super …

Može li netko postati današnje tranakcije na ULPL.

Unaprijed zahvalan.

Alright Dave ?


S time se ne slazem, uvijek se netko bogati, ali ako je dokapitalizacijom koje idu po najmanje
2 puta godisnje okrenem min. 40%, i ludom dosta u ova vremena, a tko bolje poznaje
strukturu i uparavu, tj managment ULPL, zna kaka je to firma.
Vrhunska, decki znaju svoj posao, ovo nije drukanje, nemam veze s tim.
Po meni osobno, za sada najbolja dionica s najvise potencijala, no vrijeme ce pokazati svoje.

Vrhunska jer ti okreneš 40%!? Ma daj ne trabunjaj, a što je sa slijedećim?

Dobit grupe za 2007.g. iz bilance je 254 miliona kn!

Dobit Društva nakon skupštine ULJANIK PLOVIDBA za 2007. godinu je 29,5 miliona kn!

Šta se događa sa preostalih 224,5 miliona kn?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

transakcije,pozz!

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Ma ja nedam ispod 3500

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


😉 ovo je najzabavnija dionica ….brdo siromašnih koji otkrivaju vodu sa spikom kako se bogati (veliki dioničari) još više bogate a mali gube 😉 luda ekipa…jer sve je super i sve je za 5 kada si muško i voliš nogomet da vam ne treba za kruh i svi se stavite na 3500 opet bi se prodavalo ali ovako samo prodajte ispod cijene baš super …

da to mi nije jasno tko prodaje dionice po ovako niskim cijenama, a glumi bogataše!!!???

samo što nije...

kao sto sam rekao jucer i danas oko 12, i bio nagradjen najnizom ocjenom, pitanje je samo vremena i malo volje pa da i nasa ljepotica krene. milsim da smo poceli hvatat zalet, ATPL, cuvaj se [wink]

VIVA LA REVOLUCION !!!


kao sto sam rekao jucer i danas oko 12, i bio nagradjen najnizom ocjenom, pitanje je samo vremena i malo volje pa da i nasa ljepotica krene. milsim da smo poceli hvatat zalet, ATPL, cuvaj se [wink]

Pa nije baš neki zalet…tek uspon…Da bi "dokapitalizanti" (sitnog zuba) došli na nulu,treba se zaletiti negdje oko 2.450 kuna!E tek tada se kreće od nule…i tu počinje zalet,dragi mornaru,tj.morski vuku bez ptice trkačice.. [kiss]

kolege, ne razumijem cemu biti kivan na vecinske vlasnike i njihovo bogacenje. Pa sto nije jasno, ako se oni bogate bogatimo se i mi. sad biti ljubomoran na njih sto su zaradili vise je ko igranje u pjescaniku i svadja s trogodisnjakom oko toga ciji je tata veci…
Pa ipak ta ekipa vodi firmu i svakodnevno se bori za nju za razliku od nas koje tu trkeljamo i nezadovoljni smo jer nam nisu zaradili 500% u 3 dana pa da mi to prodamo i hvalimo se okolo s nasim potezima. mislim da bi bilo bolje da im pomognemo ne prodavajuci dionice za bagatelu i tu i tamo dokupljujuci kad je povoljno kao sada. I ova dionica ce odraditi pristojnu zaradu kao i ostale brodarske i to prije ako budete manje nervozni i cuvate pozicije umjesto da ih lako prepustate drugima. [yawn]

VIVA LA REVOLUCION !!!


kolege, ne razumijem cemu biti kivan na vecinske vlasnike i njihovo bogacenje. Pa sto nije jasno, ako se oni bogate bogatimo se i mi. sad biti ljubomoran na njih sto su zaradili vise je ko igranje u pjescaniku i svadja s trogodisnjakom oko toga ciji je tata veci…
Pa ipak ta ekipa vodi firmu i svakodnevno se bori za nju za razliku od nas koje tu trkeljamo i nezadovoljni smo jer nam nisu zaradili 500% u 3 dana pa da mi to prodamo i hvalimo se okolo s nasim potezima. mislim da bi bilo bolje da im pomognemo ne prodavajuci dionice za bagatelu i tu i tamo dokupljujuci kad je povoljno kao sada. I ova dionica ce odraditi pristojnu zaradu kao i ostale brodarske i to prije ako budete manje nervozni i cuvate pozicije umjesto da ih lako prepustate drugima. [yawn]

dobro rečeno [smiley]

DOKUP!



S time se ne slazem, uvijek se netko bogati, ali ako je dokapitalizacijom koje idu po najmanje
2 puta godisnje okrenem min. 40%, i ludom dosta u ova vremena, a tko bolje poznaje
strukturu i uparavu, tj managment ULPL, zna kaka je to firma.
Vrhunska, decki znaju svoj posao, ovo nije drukanje, nemam veze s tim.
Po meni osobno, za sada najbolja dionica s najvise potencijala, no vrijeme ce pokazati svoje.

Vrhunska jer ti okreneš 40%!? Ma daj ne trabunjaj, a što je sa slijedećim?

Dobit grupe za 2007.g. iz bilance je 254 miliona kn!

Dobit Društva nakon skupštine ULJANIK PLOVIDBA za 2007. godinu je 29,5 miliona kn!

Šta se događa sa preostalih 224,5 miliona kn?

[/quote]

Vrijeme brzo pokazati svoje.
Bas se pitam gdje su ti silni milijuni:))

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...


Pa ipak ta ekipa vodi firmu i svakodnevno se bori za nju za razliku od nas


dobro rečeno [smiley]

Da, dobro rečeno da se bori za nju tj. za sebe!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Pa ipak ta ekipa vodi firmu i svakodnevno se bori za nju za razliku od nas


dobro rečeno [smiley]

Da, dobro rečeno da se bori za nju tj. za sebe!
[/quote]

A da ti odes na komentare ili opcenito o dionicama, ocito ti brodovi ne plove.
Bice bolje.

P.S. Svatko se bori za sebe, zar ne?!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Moš si mislit kako se Pavletić i Šorc bore za firmu,a kako za svoj interes u toj firmi!Kao što se i mi borimo da zaradimo na dionici,a ne da pisanjem na ovom forumu postanemo ekonomski analitičari ili (ne daj bože)- ekonomski novinari!! [huh]

to nije borba – već rat! [cool]

samo što nije...

New Report

Close