ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 17:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje još uvijek traje pritisak sakupljača za dokap.
A i ovaj put treba skupiti respektabilne količine.
A trženje je bilo mršavo ovih dana.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Jesu li se istresli ovi iz upravnog odbora sa svojim količinama….pri kraju?

opala!

apstinencija je prisutna na cijelom tržištu, svi njuškaju i osluškuju
pa i sad, kada su sve velike burze u plusu, kod nas je još lagana letargija
možda ovaj put scenarij neće biti isti
kao prvo, zato što depresivna faza na tržištu još nije završila, dovoljna je jedna loša vijest pa da sve opet ode u smokve
kao drugo, zato što se isti obrazac ne može ponavljati ad infinitum, jer kada je jednom prepoznat, obično se promijeni
živi bili pa vidjeli

free tibet

Do dana “D” (26.3.2008) ima još samo 10 radnih dana.[thumbsup]


Do dana “D” (26.3.2008) ima još samo 10 radnih dana.[thumbsup]

Kako pada kiša??

Sitnoooooo…

(ko u vojsci) [lol]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Ako ostane ova cijena sve do dana D onda je nakon dokapa svima koji su kupili po toj cijeni prosječni ulaz cca.2500kn.Dakle nema straha.[thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Do dana “D” (26.3.2008) ima još samo 10 radnih dana.[thumbsup]

Ispravak, 8 radnih dana jel na Veliki petak i Uskrsni ponedjeljak burza na radi.

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


KNECHT19: ” Do dana “D” (26.3.2008) ima još samo 10 radnih dana.[thumbsup] ” Ispravak, 8 radnih dana jel na Veliki petak i Uskrsni ponedjeljak burza na radi.

bravo kolega, thnx za info.

Ako nekog zanima, nije da je bitno, ali indikativno: Do cijene od 4000 kn momentalno stoji cca 800 kom na prodaji što daje svega nekih 3mil u lovi. Preko te cijene stoji još cca 1500 kom uopće. Ako se ne postavi više prodaje, svi zaineresirani za dokup mogli bi uskoro plaćat dosta skuplje…

Da ne bi netko pomislio da drukam, ja idem u dokap i dionice na pacanje na dugo dugo vremena, tak da mi je potpuno svejedno di će cijena u sljedećih dva tjedna… čak ću i do casha za dokup doć iz drugih izvora.

bok vam

I'LL BE BACK

Izgleda da Uprava dijeli dionice na burzi.
Izgleda da će se trebati snać i nabavit pare iz drugih izvora. Možda dignu MARGIN krede.[wink]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Nadam se, pitam se!?
Nadam se da će dionica prije dokap.narasti barem do 3900-4000[pray] i ostati oko 3000 poslije dokap, a pitam se(ak dođe do cirka 4000 26-tog) dal je prodati i pokupiti zaradicu ili sudjelovati u dokap i riskirati da mi padne ispod 2700? s obzirom na situaciju tržišta kojem ne vidim oporavak prije srpnja, a nedaj Bože još kasnije!
Molim nekog pametnogoptimistu da mi odgovori![smiley]
Hvala


Nadam se, pitam se!? Nadam se da će dionica prije dokap.narasti barem do 3900-4000[pray] i ostati oko 3000 poslije dokap, a pitam se(ak dođe do cirka 4000 26-tog) dal je prodati i pokupiti zaradicu ili sudjelovati u dokap i riskirati da mi padne ispod 2700? s obzirom na situaciju tržišta kojem ne vidim oporavak prije srpnja, a nedaj Bože još kasnije! Molim nekog pametnogoptimistu da mi odgovori![smiley] Hvala

mislim da ta dilema muči veliki broj ulagača i nema tu nekog pametnog savjeta
svakodnevno se pokušavamo prilagoditi raznim novim scenarijima, a tržište luduje i ne pruža niti minimalnu sigurnost za neka predviđanja u vezi zarade
eto, zapitajte se što vam je važnije: trenutačna zarada ili vlasništvo u firmi (što bi bila neka dugoročna projekcija)
ili, još jednostavnije – treba li vam cash sada ili možete pričekati, pod uvjetom da vjerujete kako će vam se čekanje isplatiti?
ono što trebate činiti sadržano je u odgovoru na ova pitanja

free tibet


Nadam se, pitam se!? Nadam se da će dionica prije dokap.narasti barem do 3900-4000[pray] i ostati oko 3000 poslije dokap, a pitam se(ak dođe do cirka 4000 26-tog) dal je prodati i pokupiti zaradicu ili sudjelovati u dokap i riskirati da mi padne ispod 2700? s obzirom na situaciju tržišta kojem ne vidim oporavak prije srpnja, a nedaj Bože još kasnije! Molim nekog pametnogoptimistu da mi odgovori![smiley] Hvala

Gledaj kolega, sve ovisi u kakvom ste momentu i da li vam je hitan novac. Meni primjerice nije.

Cijena uopće ne mora biti ništa viša na dan D nego što je danas. Sve je stvar potražnje, a ja sam primjerice vrlo zainteresiran kupiti što više dionica po 400kn. A kako će tržište valorizirati dionicu nakon dana D? Baš me briga! Ja ću svoje dionice koje sam platio 400 kn za godinu, dvije, prodavati po nekoliko desetaka puta više. A da bih to prosuo za 10-ak posto eventualnog prinosa za par dana? No way!

I'LL BE BACK

New Report

Close