ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 21:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Uljanik Plovidba d. d. – ispravak prethodno objavljene vijesti

Obavještavamo vas da gđa. Amra Pende, predsjednica Nadzornog odbora Uljanik plovidbe d.d., nije stekla već je otpustila 600 dionica Društva temeljem ugovora o darovanju od 07.03.2008. godine.

A mi se čudimo zašto cijena pada!

sirotica 600kom [cry]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


Uljanik Plovidba d. d. – ispravak prethodno objavljene vijesti

Obavještavamo vas da gđa. Amra Pende, predsjednica Nadzornog odbora Uljanik plovidbe d.d., nije stekla već je otpustila 600 dionica Društva temeljem ugovora o darovanju od 07.03.2008. godine.
A mi se čudimo zašto cijena pada!

Pa ako je ugovor o darivanju onda nije preko burze tako da to nije razlog za pad. Mada mislim da veći dioničari sada prodaju da bi imali za dokap. U svakom slučaju ja sam nešto dokupio danas.

Kako nije? Pa i sam si ustanovio da je to tako[proud]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

A otkud toj A.Pende 600 dionica,kad o svemu odlučuju Pavletić i Šorc??![embarass]


A otkud toj A.Pende 600 dionica,kad o svemu odlučuju Pavletić i Šorc??![embarass]

pa lakše ju je isplatit u dionicama nego u cashu..na keš se plaćaju doprinosi te porez i prirez a na dionice ništa..ti isto svašta pitaš

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


A otkud toj A.Pende 600 dionica,kad o svemu odlučuju Pavletić i Šorc??![embarass]

???????????????????????????[shocked][shocked]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


A otkud toj A.Pende 600 dionica,kad o svemu odlučuju Pavletić i Šorc??![embarass]

I ja bi sjedio u takvom N.O.[cool]

predsjednica Nadzornog odbora; Amra Pende – stekla ili otpustila 600 dionica ULPL-R-A???????

kakve su to dezinformacije?

samo što nije...

to su sve druzi sebi pripisali…

kažu; prvo je bog sebi bradu stvorio!

samo što nije...

Stanje 04.03.2008.
7.FLORIČIĆ MARTINA 17.819 4,45 Osnovni račun

Stanje 10.03.2008.
7.FLORIČIĆ MARTINA 17.710 4,43 Osnovni račun -109

Takodjer je i Kristina Floričić počela prodavati, prodala od 04.03.2008. godine 109 dionica, a njen brat je izašao iz prvih deset (imao oko 9500 dionica) tijekom prošle dokapitalizacije, tako da ako i ona sad krene s iskrcavanjem veće količine, cijena baš i neće mnogo porasti do kraja mjeseca.

pa treba joj za dokapitalizaciju – lova!

samo što nije...

kao sto sam i predvidjao kako se blizi dan za dokap tako se smanjuje cijena
vjesta je ta uprava i NO

Postanite Eu-robovi

New Report

Close