ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.03.2024. u 21:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,50
2.013
115
17,30
17,50
-1,69%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kirac, 18.09.2020. u 16:27

I koja su očekivanja malih dioničara od PSN

Da cijena dionice odleti na 200 kn 😁

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pinball, 19.09.2020. u 10:41

 










kirac, 18.09.2020. u 16:27



 

I koja su očekivanja malih dioničara od PSN

 



 

Da cijena dionice odleti na 200 kn 😁

Poštovani kolega,

s obzirom na vaš staž na burzi ipak sam očekivao malo više. Imajući u vidu da je PSN proces koji u velikoj većini slučajeva firmama bez “perspektive” i izlaza nudi tkz. ruku spasa ili priliku za novi početak ali u stvarnosti ne obećava mnogo.

Omogućava tek puko preživljavanje koje na kraju nažalost završi stečajem.      Ideja samog procesa PSN je čak i “plemenita” odnosno snižavanjem zaduženosti ostavit subjekt na tržistu ali bez kapitalnog jačanja to se je pokazalo u vecini Hrv slučajeva potpuno promašeno i besmisleno.

Kolega i Vi ste dugo ovdje pa bi osim “ozbiljnih” burzovnih komentara mogli prepoznati i pošalicu 👍

Imam ulpla nešto

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Evo ga i plan :

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ULPL/COI-ULPL-06bcb29b507660eac3c27052314adc41.pdf

pinball, 21.09.2020. u 21:10

Kolega i Vi ste dugo ovdje pa bi osim “ozbiljnih” burzovnih komentara mogli prepoznati i pošalicu 👍

Imam ulpla nešto

Kakva pošalica, proučite plan restrukturiranja

dečki malo ste nervozni … da je stanje loše znamo već godinama

ovdje je glavno pitanje dali se može nešto zaraditi u budućnosti ili ne

pod tim mislim na sadašnju cijenu od 20-tak kuna po dionici

ovdje sam mrklo zaradio u par navrata ali bogami i popušio maestralno tako da imam još nešto “sape” za popušiti 🙂

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Mislim kako je plan realan te će biti prihvaćen! :)) Zanima me VAŠE mišljenje o eventualnom pretvaranju duga u vlasničku strukturu, također i o hipotekama na zemljištima vlasnika….nije loše ha?!? Stvara određeno povjerenje i nadu u rast cijena dionica…

 

Dioničar sam koji je tu u minusu, tako da mi ne predstoji nego čekati idućih 5 godina i vidjeti razvoj situacije.

KSK, 21.10.2020. u 11:42

Mislim kako je plan realan te će biti prihvaćen! :)) Zanima me VAŠE mišljenje o eventualnom pretvaranju duga u vlasničku strukturu, također i o hipotekama na zemljištima vlasnika….nije loše ha?!? Stvara određeno povjerenje i nadu u rast cijena dionica…

Dioničar sam koji je tu u minusu, tako da mi ne predstoji nego čekati idućih 5 godina i vidjeti razvoj situacije.

Kolega, ajmo provat redom, tek toliko da rasprava ne zamre.😁

Plan će  bit prihvaćen svakako jer u protivnom svi gube a, koliko je realan pokazat će vrijeme!

Dug je puno veci od imovine pa u stečaju svi gube odnosno ne mogu se namirit ni priblizno, a ovako kroz PSN možda uz Bozju pomoć i eksploziju cijena vozarina.😂😁 Nada zadnja umire!

Mislim da je to odgovor i o pretvaranju duga u vlasnicku strukturu, jer samo državi odnosno ministarstvu i hbor-u dužni su cca 56 mil eura, a vrijednost firme na burzi je ….😣🤨😫

Firmu bi na neki način spasilo ojačalo jedino dotok friskog kapitala ali kako….lude vozarine ili dokap ?

Novi dokap ja nisam vjerovao, ni na moju sreću sudjelovao niti u onom zadnjem od prije dvije godine, kad je ekipa iz ULPL besramno izvarala ulagače a ponajviše male dioničare, za to nitko ne odgovara ni danas!?

Ne znam, iskreno dal ste vi spreman sudjelovat u nekom novom dokapu sa svojom lovom? Mislim da je malo takvih.🤔🤨

Lp

p.s. dioničar u minusu 😂😁😀🏄‍♂️

file:///C:/Users/krunoslav.skelac/Desktop/Podnesak.pdf

Povjerenik se očitovao pozitivno, to je dobra vijest. Uskoro nek padne dogovor pa možemo plovit u neka bolja vremena…

Dan odluke se bliži. Ima li netko kakvih novosti ?

Ne tribas se trest. PSN ce proci. Prioritet su vozarine.

Ne tresem se , nego bih možda još kupio. Vidim da ima par komada na asku do 40 kuna  .

A vozarine možda okrenu sad sa  Bidenom i cijepivom.

Kad dođe vijest da je prosla PSN ici ce do 40. A preko toga ce ovisiti o vozarinama.

Dužnik je podneskom od 14.10.2020. godine dostavio plan restrukturiranja u gore
naznačenom predmetu, a koji je naslovni sud objavio na oglasnoj ploči 19.10.2020. godine.
U međuvremenu je Dužnik primijetio jednu grešku u pisanju u odnosu na plan
restrukturiranja u dijelu točke 11.4. – Treća skupina – Vjerovnici koji se odnose na državu,
državno vlasništvo i vjerovnike od državnog interesa i to na stranici 57 -
gdje umjesto pogrešno napisanog teksta u prvoj rečenici točke hb) Uvjeti koji vrijede za sve
vjerovnike skupine koji glasi:
„Prihvatom ponude namirenja od strane vjerovnika ove skupine na iste će se, u mjeri u kojoj
je to moguće, primjenjivati sve odredbe točke 11.3 od a) do f).“
Treba ispravno stajati:
Prihvatom ponude namirenja od strane vjerovnika ove skupine na iste će se, u mjeri u kojoj je
to moguće, primjenjivati sve odredbe točke 11.4 od a) do f).“
2
Ostali sadržaj plana restrukturiranja, uključujući i nastavak teksta u točki hb) ostaje u cijelosti
nepromijenjen.
Dužnik moli naslovni sud da ovu očitu grešku u pisanju ispravi prilikom donošenja rješenja o
prihvaćanju plana restrukturiranja i potvrde predstečajnog sporazuma.    Zagreb, 27.11.2020.

New Report

Close