ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



"prognozer" kad si uvjeren u sve te priče o rastu i raketama zašto si nervozan?

Kolega ja uopće nisam nervozan. U ULPL mi je 8% portfelja, dapače i paše mi da drugi odrađuju dok ovo miruje. A vjerujte mi odradit će i ovo.
Na burzi nije mjesto onima koji ne mogu biti odlučni i hladni ko špricer.
[/quote]
kada moj prognozeru vidiš da ide pad od bdp-zse


Pa dobro što je ovo, nekidan 1:1 sa Atlantskom, a sada kasnimo priko 15%, čudnovato. A kad podivljaju sa kupnjom ne možeš uhvatit količinu bez lupanja po asku, ali sramota da Lošinjska bez brodova raste, a ovo završilo u minusu.

to ti je naša burza …..ali doć će sve na svoje

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Evo na zahtjev nekoliko znatiželjnih moje viđenje situacije.
Target je trebao biti 245kn al je otišao kao i obično u pretjerivanje.
Cijena će jako brzo na 350kn pa ne morate ni razmišljati još o prodaji.
Slično je i na Atlantskoj plovidbi. Jadroplov će također rasti, ali ne nudi ni blizu rast kao gore navedene dvije dionice.
Neke čudi zašto graditelji ne rastu! Po meni neće ni rasti nešto specijalno, al će brodari rasturati idući period.

kolega ove skrivene diverg ce vam ostat skrivene dok se ne preokrene trend…to vrijedi u nekoj korekciji a ne u debelom bearu kojem se ne nazire kraja
ovako mogu bit skrivene a da dionica pada jos mjesecima..ovo samo pokazuje da se navikla na pad i da ne ubrzava pad
jel citate vi brodarske sajtove,seeking alfa npr..??

Kad kreće ovaj vlakić, Atlantska već grabi prema 300, koliko se to može ignorirat, ili se cijeli razmak misli uhvatit u danu.

Baltic Dry-indeksen stiger 0,1 prosent til 740 poeng onsdag. Dermed er trenden snudd etter 11 dager med nedgang.

Panamax 5.207 dollar (+ 0,9 prosent)
Handysize 6.434 dollar (- 1,7 prosent)
Supramax: 7.044 dollar (- 0,5 prosent

Norvežani javljaju da je zaustavljen pad vozarina, evo pa kitite nulama, bar da tema bude likvidna.

He-he, zar stvarno mislite kupovat po 193 dok je ATPL na 260, ili se šalite ?

http://www.pomorac.net/index.php/rss/rssdomace/2710-dva-mjeseca-bez-place.html


http://www.pomorac.net/index.php/rss/rssdomace/2710-dva-mjeseca-bez-place.html

zanimljivo 2 mjeseca nekima nisu isplatili plaće a od 1.1. su kupili ukupno 1041 dionicu za trezor i utrošili na to 207.802kn (prosječna cijena kupovine 199,62kn).
pa sad kako to objasniti… [emo_smijesak]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

pa tako da su nelikvidni i dugovima do grla…

A BALVANA!!! :) :) :)

Moglo bi krenuti nabolje i ovdje
Vaš link …

Zanimljivo je ovo iskrcavanje danas, što postigne onakav članak od pred neki dan.

I to istovremeno dok s marketa dolaze ovakve vijesti.

The abnormalities in the tanker markets have been ever so evident during the past couple of weeks, as medium-range (MR) product tankers have been fetching up to 10 times more money than the modern “Goliathans” of the tanker market, the VLCCs. “In the MR TC2 trade (NW Europe – USAC) earnings were a very respectable $18,000/day in the second half of January and have since risen to the stellar heights of $23,000-24,000/day (if only on a temporary basis).

http://www.hellenicshippingnews.com/News.aspx?ElementId=b3744c7d-8b26-4b71-b00d-38359546d0b8

E sad veliko pitanje – koliko VLCC-a ima ULPL? Jel ima možda ULCC-e? Ili Suezmaxe? Hm pitam se [emo_beztona] I je li možda koji od njih trenutno baš na tim linijama… Možda čak tri?

da neće i ULPL u predstečajnu nagodbu kad se svi iskrcavaju???

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


da neće i ULPL u predstečajnu nagodbu kad se svi iskrcavaju???

Koji “svi” se iskrcavaju? Današnji promet je za sada samo 237 dionica.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

New Report

Close