SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas i SNBA fino potegnula +1,18 %
[thumbsup]

Koji k…. je s ovom Slatinskom!!!

jednostavno joj ne ide. kao i većini mojih dionica!!
bit će bolje

Ajd Vi iz Fime(ili tko već je) spustite lijepo cijenu na 10 kn pa da svi budemo sretni i zadovoljni!!!

130,00 130,00 147,00 137,03 130,00 -12,96% 46.737,38 346
Ajme blokade na 130. Koje li su ovo prevare boli glava. Još malo pa nominala. Svako malo se isprepadam na ovoj Slatinskoj za opomenu kako sam mogao da omanem.

who dares, wins

Eto i mene malo na ovoj dionici upiko nesto po 137 al kak je krenulo morat cu se postavit na 100 da si popravim malo prosjekk….
Jedino ako se ovi iz FIME ne požure malo 🙂

Evo članak: http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=55721
Na Pbz Investoru sam dobio poruku da iz HNB-a traže podatke o stvarnom vlasniku budući da se vodim pod PBZ skrbnički pa ak neko zna nešto više …

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

Slatinska je pravi negativni primjer nebrige dioničara iz top 10 za vrijednost njihove ne male investicije. Njih kao da nije briga za to što je cijena pala ispod booka jer su vjerojatno već postigli deal sa Fimom. Što se valja iza brda saznati ćemo uskoro kada Fima otvori karte, ali se čeka EBRD i njihov kapital. Po kuloarima se šuška da će biti zamjena dionica 1 za 1 dok će razlika između book vrijednosti biti isplaćena u novcu. To i ne mora biti tako loše.

[thumbsup] [smiley] [wink]bankarsko tržište
Sedmomjesečna dobit Slatinske banke 7,9 milijuna kuna

Tijekom prvih sedam ovogodišnjih mjeseci Slatinska banka ostvarila je blizu 7,9 milijuna kuna bruto dobiti, što je gotovo četiri posto više nego u istom razdoblju lani. Postignuti dohodovni učinci rezultat su ponajprije oslonca na vlastite izvore sredstava te rasta plasmana, pojašnjavaju u Banci. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup] [smiley] [wink]bankarsko tržište
Sedmomjesečna dobit Slatinske banke 7,9 milijuna kuna

Tijekom prvih sedam ovogodišnjih mjeseci Slatinska banka ostvarila je blizu 7,9 milijuna kuna bruto dobiti, što je gotovo četiri posto više nego u istom razdoblju lani. Postignuti dohodovni učinci rezultat su ponajprije oslonca na vlastite izvore sredstava te rasta plasmana, pojašnjavaju u Banci. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]


Vrlo lose.
Nece se ovi maknuti od ROE 10% da ga ubijes.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



[thumbsup] [smiley] [wink]bankarsko tržište
Sedmomjesečna dobit Slatinske banke 7,9 milijuna kuna

Tijekom prvih sedam ovogodišnjih mjeseci Slatinska banka ostvarila je blizu 7,9 milijuna kuna bruto dobiti, što je gotovo četiri posto više nego u istom razdoblju lani. Postignuti dohodovni učinci rezultat su ponajprije oslonca na vlastite izvore sredstava te rasta plasmana, pojašnjavaju u Banci. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]


Vrlo lose.
Nece se ovi maknuti od ROE 10% da ga ubijes.
[/quote]
[thumbsup] A onda ćemo mi mali pomalo kupovati Slatinsku banku baš me zanima dali bi bilo igrača za osnivanje udruge malih dioničara Slatinske banke [thumbsup] Ako ste zainteresovani možete mi se javiti na private. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

sad si se sjetio kada sam istovario 90% snba … ako dode do 100-120 ulazim do daske
a za ovu sicu koju imam sram me se prijaviti

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]



[thumbsup] [smiley] [wink]bankarsko tržište
Sedmomjesečna dobit Slatinske banke 7,9 milijuna kuna

Tijekom prvih sedam ovogodišnjih mjeseci Slatinska banka ostvarila je blizu 7,9 milijuna kuna bruto dobiti, što je gotovo četiri posto više nego u istom razdoblju lani. Postignuti dohodovni učinci rezultat su ponajprije oslonca na vlastite izvore sredstava te rasta plasmana, pojašnjavaju u Banci. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]


Vrlo lose.
Nece se ovi maknuti od ROE 10% da ga ubijes.
[/quote]Ako vam nije problem kolega ,zašto rast od 10% nije dovoljan?Tako par godina i super.Ne polemiziram. [sealed]

meni bi odgovarala zamjena 1 za 1 i isplata razlike u novcu….maxmini jel si možda naćuo kad bi fima trebala objaviti neku ponudu ili nešto slično?!

nije maxmini nacuo nista vise od mene nego stoji na prodaji..

a ja sam nacuo da ce biti dokapa po 100 kuna.. da bi dokap uspio kako je planirano cijen na burzi u tom trenutku bi trebala biti ispod toga.

voit Ime munaa, Alien

New Report

Close