Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani korisnici,

Primijetili ste da je odrađen redizajn portala i foruma pa vas molimo za malo strpljenja idućih dana jer svjesni smo da ima bugova i svi će biti riješeni.

Molim vas da sve bugove kao i primjedbe i prijedloge koje primijetite, postate u ovu temu.

Hvala

Suricata suricatta

fali topic ptkm.

kapla!

Katastrofa takodjer sada imam 0 prijatelja a imao sam stotine i 0 poruka….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Očajan redizajn… Neupotrebljivo… Vraćajte staro!!!

 

 

Katastrofa.0 bodova

0! teška 0 za ovo!

još nisam vidio ovako loš uradak na netu kao ovo! …onaj dizajn koji smo gledali do jučer bio je lošiji od onog prethodnog i nisam vjerovao da od njega može biti nešto lošije i nekako smo se navikli na njega, ali evo – demantirali ste me!…ovo je UŽASNO

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

gdje se nestale poruke? prijatelji? užas….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ne znam tko vam je prodao priču da tako puno praznog prostora izgleda dobro. Možda na papiru. Ali kad probaš koristiti forum, na ekranu imam 3% prostora koji je iskorišten na ono što želim pročitati (komentare korisnika). Ostalo je prazni prostor. Čemu?

di je skok na zadnju stranicu neke teme?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Meni ne radi prijava pod dosadašnjim nickom (avax10) pa molim da se to riješi ako je moguće.

Znaci pitate korisnike kakav je novi portal odnosno outlay i onda ih cenzurirate?! 😁

 

http://www.mojnovac.net/forumi/forumdisplay.php?f=2

Evo, dok se ne srede, može se koristiti ovaj forum – ovdje sve radi kako treba…

Pa sta imaš imati prijatelje koje i ne poznajes, na forumu?!😁

Napravite svakako da jedan account može koristiti jednu IP adresu. Iako… da uklonite multinickove forum bi se sveo na dva tuceta korisnika.

Meni je ovo sjajno. Sto lošiji uradak, to ću manje citati gluposti koje se inače pišu.

Sve pohvale za ne korak, nego milju unazad. Šteta sto ne postoji zlatna malina za web dizajn i funkcionalnost. Vi biste slobodno mogli otvoriti ilegalnu pecaru za malinovac! 😁

Nitko nije napisao danas ni jedan post na forumu. Svatko normalan bi iz toga odmah znao i vidio kakav je respons na novi outlay i nove funkcionalnosti.

Svaki put se vracam na zadnju objavu neke teme.

Nema mogucnost uredjivanja posta nakon objave.

 

Između činiti nešto i ne činiti ništa , molim Vas izaberite ovo drugo. Hvala

New Report

Close