RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.04.2024. u 19:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,18
263.765
50,914
5,18
5,20
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

klaster, 03.09.2021. u 15:52

CERP (i Kapitalni?) opet danima krca ask, cjenovni okvir ocito zadan u rasponu 29-30kn, zakonski rok prodaje nazire se u daljini. Cekaju se fondovi za pretovar, a njima se ocito bas i ne zuri. Pat pozicija i taktiziranje. Do proloma oblaka.

kolega pojasnite šta točno cerp radi jer vidim da od 30.06.21 imaju nepromijenjenu količinu, dakle ne prodaju

slijedi nam precesija

Valamarovi hoteli i kampovi u Baskoj na otoku Krku: u kolovozu 96% nocenja iz 2019., u razdoblju 1.1.-31.8. ostvareno 80% nocenja iz 2019. https://bodulija.net/sjajni-kolovoski-rezultati-komercijalni-smjestaj-u-baski-na-96-rekordne-2019-godine/

Valamarovi hoteli i kampovi na Rabu: u kolovozu 94% nocenja iz 2019., u razdoblju 1.1.-31.8. ostvareno 82% nocenja iz 2019. https://morski.hr/2021/09/06/na-rabu-prezadovoljni-u-kolovozu-imali-turista-gotovo-kao-rekordne-2019-godine/

Kada su tako dobri rezultati rezultati ove godine, zašto to cijena na burzi ne poprati?

Podsjećam da je prošle zime cijena RIVP bila na 32 kn, kada hoteli nisu radili i nije se

znalo kakva će biti ova sezona, a ona je do sada iznad svih, pa i najoptimističnijih

predviđanja, a cijena dionice stagnira i čak lagano pada. Prilika za dokup?

 

 

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

BudFox3, 08.09.2021. u 13:39

Kada su tako dobri rezultati rezultati ove godine, zašto to cijena na burzi ne poprati?

Prilika za dokup?

Zato sto je nase trziste kapitala izrazito neefikasno tj. reakcija burzovnih ulagaca obicno znacajno kasni za spoznajom o kljucnim trzisnim informacijama. Dodatni element je i kronicna niska burzovna likvidnost. Ovo sve ima i dobru stranu, jer omogucava (mozda najvise manjim) ulagacima produzeno vrijeme za preslagivanje vlastitih portfelja. Ali, sve do jednom, jer cijena dionice, prije ili kasnije, najcesce naglo, ipak ode na njenu realnu vrijednost, sukladno spomenutim informacijama. Kako rekoh, do proloma oblaka. A do tada, strpljenja. Bitno je da je kompanija ostvarila ovaj rezultat dosad, a i nastavak price je vrlo izgledan. Sve ce doci na svoje, pa i cijena.😉

BudFox3, 08.09.2021. u 13:39

Kada su tako dobri rezultati rezultati ove godine, zašto to cijena na burzi ne poprati?

Podsjećam da je prošle zime cijena RIVP bila na 32 kn, kada hoteli nisu radili i nije se

znalo kakva će biti ova sezona, a ona je do sada iznad svih, pa i najoptimističnijih

predviđanja, a cijena dionice stagnira i čak lagano pada. Prilika za dokup?

 

 

Vjerojatno će biti akcijske cijene i to vrlo brzo

Hrvatska od sutra u crvenom na koronakarti?

Ignore: KressoM, delux

Cijela HR je u crvenom! 😥

https://www.glasistre.hr/svijet/ecdc-cijela-hrvatska-u-crvenom-744504

Ignore: KressoM, delux

avax10, 09.09.2021. u 13:15

Cijela HR je u crvenom! 😥

https://www.glasistre.hr/svijet/ecdc-cijela-hrvatska-u-crvenom-744504

I šta ako je u crvenom? Koliko zemalja u Eu dozvoljava putovanja svojim gradjanima u crvene teritorije, samo je bitno da imaju covid certifikat? Informirajte se malo kolega. Nije ovo 2020 kad nije bilo cjepiva i potvrda o cjepljenju.

 

To sto smo u crvenom definitivno nije dobro i nikakvo relativiziranje ne pomaze.

No,s druge strane.turisticka sezona je u udarnim mjesecima za turizam bila dobra,iznad ocekivanja.

Koliko je bila dobra za ovu tvrtku,pokazat ce izvjesca za ovu godinu.

gonzales, 10.09.2021. u 02:01

 





avax10, 09.09.2021. u 13:15



 

Cijela HR je u crvenom! 😥

https://www.glasistre.hr/svijet/ecdc-cijela-hrvatska-u-crvenom-744504

 



 

I šta ako je u crvenom? Koliko zemalja u Eu dozvoljava putovanja svojim gradjanima u crvene teritorije, samo je bitno da imaju covid certifikat? Informirajte se malo kolega. Nije ovo 2020 kad nije bilo cjepiva i potvrda o cjepljenju.

 

kad je zemlja u crvenom sigurno za turiste je samo ako su cijepljeni s 2 doze, a ostalo u pravilu povlači daljnje reperkusije za one koji dođu nazad u matičnu državu samo s testom )…znaju to i stranci i već su počela odustajanja onih koji nisu cijepljeni

tovarish, 10.09.2021. u 13:21
kad je zemlja u crvenom sigurno za turiste je samo ako su cijepljeni s 2 doze, a ostalo u pravilu povlači daljnje reperkusije za one koji dođu nazad u matičnu državu samo s testom )…znaju to i stranci i već su počela odustajanja onih koji nisu cijepljeni
Pa turisti i jesu gotovo svi cijepljeni (s dvije doze). I oni koji su vec kod nas, a i oni koji ce tek doci. Necijepljenih turista je inace zanemarivo malo. EU je dosegao 70% procijepljenosti. Gdje vi vidite da su necijepljeni turisti poceli odustajati? Imate neki link na tu informaciju?

 



 

tovarish, 10.09.2021. u 13:21

 





gonzales, 10.09.2021. u 02:01



 

 





avax10, 09.09.2021. u 13:15



 

 

Cijela HR je u crvenom! 😥

https://www.glasistre.hr/svijet/ecdc-cijela-hrvatska-u-crvenom-744504

 

 



 

I šta ako je u crvenom? Koliko zemalja u Eu dozvoljava putovanja svojim gradjanima u crvene teritorije, samo je bitno da imaju covid certifikat? Informirajte se malo kolega. Nije ovo 2020 kad nije bilo cjepiva i potvrda o cjepljenju.

 

 



 

kad je zemlja u crvenom sigurno za turiste je samo ako su cijepljeni s 2 doze, a ostalo u pravilu povlači daljnje reperkusije za one koji dođu nazad u matičnu državu samo s testom )…znaju to i stranci i već su počela odustajanja onih koji nisu cijepljeni

Ovi koji bukiraju u Valamaru, a dolaze iz vana, vecinom jesu.

osobno nisam vjerovao da cemo pregurati skoro cijelu sezonu u narancastom ali u cetvrtak mi vrag nije dao mira pa sam mezio onaj nalog od 29kn sa 3900 komada i u petak mi je neko prodao jos 100komada po 29kn vjerujem da ce Rivp usijeti dohvatiti 80 pct prihoda iz 2019g. te mi cijela ova investicija djeluje zadovoljavajuce

Moje iskustvo 1.8. Istra gori. Nemas gdje odlozit rucnik. 10.9. Istra prazna. Na plazama 2-3 ljudi, navecer za jaknu i nema nikog. Mozda su hoteli puni, ali broj turista je znatno manji.

snupy, 11.09.2021. u 15:57

osobno nisam vjerovao da cemo pregurati skoro cijelu sezonu u narancastom ali u cetvrtak mi vrag nije dao mira pa sam mezio onaj nalog od 29kn sa 3900 komada i u petak mi je neko prodao jos 100komada po 29kn vjerujem da ce Rivp usijeti dohvatiti 80 pct prihoda iz 2019g. te mi cijela ova investicija djeluje zadovoljavajuce

S obzirom kako se stvari razvijaju, mislim da si napravio dobar posao.

I ja razmišljam ubosti nešto RIVP-a, nekih 1000 kom.

Jedino se razmišljam koliko će gosti biti željnih drugih destinacija koje su im ove godine bili nedostupni. Al ne možemo valjda toliko kiksati.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

New Report

Close