MI Braća Pivac i službeno u prvih 10 dioničara Podravke, ali tržište ne vjeruje u preuzimanje: To je daleko ‘zahtjevniji’ zalogaj

Naslovnica Forum Komentari članaka MI Braća Pivac i službeno u prvih 10 dioničara Podravke, ali tržište ne vjeruje u preuzimanje: To je daleko ‘zahtjevniji’ zalogaj

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Izrabljujući radnike, uvozeći smeće uz pomoć raznih inspektora koji su dobivali pune gebeke da ne gledaju ono što je svima bilo znano ovi pivci su akumulirali višak kapitala. I eto ti sad problema. Ne znaju jadno što s tim viškom. Namirili sve inspektore, trgovce, managere, ministre, doministre, tajnike podtjanike i još ga ima… Eto nećemo ulagati u kvalitetu i radnike, to što se u lidlu prodaje dobro je za stoku sitnog zuba u Hrvatskoj, jer papiru nisu tko skupi, a po papirima sve štima, tu i tamo koji gnoj iscuri iz mesa, ali nije to nešto. Platiš malo ovom šrafiću i trgovačkom lancu, platiš inspektorčiću, kupiš ovaj i onaj papir i evo nas tu smo, sve štima… ali problem ostaje što s viškom love. Pa hajmo si kupit tvornicu čokoolade… ah ali ima još viška, hajmo kupit tvornicu juha… godinama se zna da iz Europe Pivac uvozi ono što je u tim zemljama zabranjeno, proglašeno neispravno ili  sumnjivo, ali evo kod nas e sve to popapa. Iako imamo najveći broj inspektora u europi koji kontroliraju mesu, kod nas to štima. Bravo svima na hrabrosti koji se usude išta staviti u zube što ima veze sa Pivcom, ja se ne usudim to dat ni psu.

New Report

Close