RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 22:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,12
36.652
7,157
5,10
5,12
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


nije objavljeno za sada. znaš li ti jesu li tebe pitali za cijenu ? Doznajem da će biti brutalno velikih ulaganja u Suhu puntu na Rabu. Nekada su 3 glavna bisera turizma bili Poreč Dubvrovnik i Rab. Rab je zaostao poprilično ali Valamar ulaže puno svi su zadovoljni time na Rabu jer je potencijal velik kampovi su nevjerojatnih površina na Rabu. Suha punta idu 2 nova hotela + prateći sadržaji….

Barkib koliki ima je leverage?, usporedi ga konkurencijom, moze i u RH, a moze i na Sredozemlju

agresivni su jako, mozda malo i pre jako

Ovih se dana govori o mjerama štednje u RIVP. Od smanjivanja broja radnih sati, naručivanja kancelarijskog materijala pa sve do ukidanja mjesečnih stimulacija zaposlenicima. BTW, nema baš neke velike gužve u Poreču.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/RIVP-fin2018-2Q-NotREV-K-HR.PDF

“Tijekom prvih šest mjeseci 2018. godine Grupa je ostvarila
izuzetan rast svih operativnih pokazatelja i rezultata.
Porast noćenja nastavljen je četvrtu uzastopnu godinu te
je po prvi puta realizirano njih preko 2 milijuna. Snažnim
porastom fizičkih volumena uz 5%-tni porast prosječne
dnevne cijene te povećanjem operativne efikasnosti
putem kontroliranog rasta operativnih troškova ostvarena
je rekordna prilagođena EBITDA od 104 milijuna kuna (90
milijuna kuna 2017.) s porastom od 17”

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@barikb
Hoćemo otvorit šampanjac ili ćemo čeka 3 kvartal?

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

U izvješću o investicijama:
U nadolazećoj 2019. godini planirani snažan investicijski
ciklus grupe od 752 milijuna kuna predstavlja nastavak
strategije ulaganja u repozicioniranje portfelja prema
ponudi i uslugama visoke dodane vrijednosti uz fokusiranje
na segment premium kampiranja u Istri te na otoku Rabu
i Krku…
Na mjestu postojećih apartmana Pinia u Poreču planira
se novi luksuzni hotel Valamar Collection Marea Suites 5*
dizajniran za obitelji s djecom. Time će se proširiti ponuda
obiteljskog odmora u Poreču u kojem će se moći uživati
u V level uslugama, pogledu na more, bazenima, plaži,
restoranima, Maro sadržajima za djecu, kao i ostalim
premium uslugama i sadržajima.

Ovo je sve bez Hoteli Makarska.

Raduje me kada uložim novac i on radi za mene. Pročitajte o Suhoj punti što sam napisao….Ne stižem ništa podrobnije čitati jer putujem iz jedne jake RIVP destinacije. Ja sam skroman i biti cu potpuno zadovoljan kada od dividende rivp budem mogao platiti zimovanje i ljetovanje obiteljsko po 10 dana. Ne valja biti odveć skroman. Čestitam svima dioničarima i upravi. Obratit cu se priopćenjem o rezultatima tek navečer. Za sada B R A V O !

Barikb, vas nacin komuniciranja tu na RIVP forumu do sada nisam komentirao vec shvacao vise kao lite oportuno, da se tako izrazim. Kako god ova zadnja poruka zaista trazi komentar tipa “spustite se na zemlju”. Obratite nam se sa porukom, kao i svi ostali, a ne pripćenjem, bez obzira iz koje “jake RIVP” destinacije dolazite – ovo zaista nije potrebno.

Gledajte šire i na imenice i na glagole. Nisam ja ovdje i fokusu, nego FI Valamara i budućnost. Izgleda da i ova učmala burza reagira na rezultate makar brzinom mrtvog magarca. Bitna je budućnost whiterose i dobit. Stil pisanja je nebitan. Pobornik sam sigurnih ulaganja. Za kockare i avanturiste ti je Tehnika, ali oni utihnuše. Očekujem sjajan 3 kv. Posebno je važan vlastiti prodajni kanal za RIVP koji raste stalno u odnosu na agencijsku prodaju. I za očekivat je jaču kupnju trezora na ovim razinama oko 40 kn još uvijek.

Jedva cekam priopcenje uvazenog kolege…
Javite nam kad ce izaci da pripremimo kokice i colu…

Bdw izvjesce je super

Kakve god RIVP napravila rezultate u 3q i idućim godinama, ne opravdava ovu cijenu na burzi.
Ne razumijem da pored Adrisa, gdje je slična priča samo što je tamo još CO i Cromaris, lovu držite ovdje.
Barikbu sam početkom godine ili krajem prošle napisao da mu je bolje prebaciti se u ADRS, već bi velike novce zaradio da je tako napravio.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close