RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 05:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,12
373.730
73,060
5,10
5,12
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ekipa molim vas, trebam li ja ista prijavljivati ukoliko sam prodao dionice kupljene prije 31.12.2015. (ostvario sam dobit ali ne podlijeze porezu)
Hvala!

meni su brokeri rekli da nije potrebno

Hvala milion.
Meni je logicno da ne, medjutim na hita.hr me zbunila njihova brosura sa uputama gdje nakon klasicnog primjera ispunjavanja obrasca daju i primjer 2. pa kazu: “Ukoliko ste imali i neoporeziv dohodak od kapitala, (kupljene dionice prije 01.01.2016. a prodane u 2016. godini) potrebno je u B strani JOPPD obrasca u koloni 15.2. navesti taj iznos umanjen za proviziju – Pogledajte primjer 2.”

Pa mi nista nije jasno a s obzirom na nase nelogicne papirologije..

Koliko sam shvatio brokere još za prošlu godinu se ne treba prijavljivati, ali za sljedeću će trebati (jer se promjenio zakon, a po novom se treba prijavljivati i neoporezivi dio).

… nisam još detaljno pregledao ono što su mi poslali erstebrokeri, ali pretpostavljam da je odrađeno u tom duhu: 2015. ne a 2016. da!? Ima li još netko da je na erste brokeraži i kakva su Vam iskustva vezano za obračun poreza?

fima brokeri su legende…sve su mi pomogli …pravi ljudi i nevidjena pomoc danas.

RIVP tema a oni o porezu

Evo malo o Baški.

Trebat će par godina ali s obzirom da bašćane ovo ide itekako
http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Ambiciozan-projekt-preuredenja-obalnog-pojasa-u-potpunosti-ce-transformirati-lice-Baske

Mediteran je ionako je bio za rušit…

Sezonci postaju prava briga. Sviđa mi se kako se odnose prema tom pitanju.

Staff residence

A bit će i još investicija…

Projektant

Dobar promet danas..stabilizacija na 39kn

Br. 1 i danas po prometu.

“psi laju karavane prolaze…”

bogme oje se već danima bore prodavatelji i kupci
danas to malo išlo na stranu kupaca iako nalozi na prodaju stižu
primjti se da su malo manjekoličine i kao da štopanje slabi
ide ovo još gore čeka se izvješće i dividenda

dan je pametniji od noći!

New Report

Close