RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 01:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,00
61.631
12,329
4,98
5,02
-0,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dali je normalno da na ovakvom prometu (preko 2 mil) MM bude prvi na prodaji???

naravno da nije normalno da je MM prvi. s tim da promet s tim nema veze.


Dali je normalno da na ovakvom prometu (preko 2 mil) MM bude prvi na prodaji???

samo zato što piše 3,500 kom ne znači da je MM taj koji ih je tamo objesio.

trenutno su oba MMa na 33,10 dok je ispred njih na prodaji nekih 11,000 komada što znači da se oni ne guraju na prodaji.

Istovremeno na bidu ispred njih je samo 4,150 kom na kupnji.

Trenutno kolega😃 Dugo ste spavali danas? Do podne?

Santini bi zadržao postojeći PDV, a povećao bi PDV u turizmu. “Zašto ne bi smanjili PDV u tekstilnoj i kožnoj industriji?”, upitao je. Smatra da Hrvatska privreda previše ovisi o turizmu te da bi sve “u vodu mogla baciti jedna petarda”.

Baš će se g. Santinija pitat koliki će biti pdv turizmu . Kad bi on razumio razliku između pdv- a na usluge smještaja i pdv- a na ugostiteljski dio , ali hebiga treba to razumit , ali on ne može jer je cijeli život bio stručnjak za dogovornu ekonomiju a to se teško mmijenja u glavi , naročito kad si već u godinama .

G. Santini kao pravi stručnjak ima genijalno rješenje : dodatno oporezovati jedinu granu zbog koje vec nismo bankrotirali.
P.s. I vjerojatno bismo trebali povecati davanja brodogradnji i ostalim gubitasima.

Danas je održana sjednica uprave, u četvrtak najvjerojatnije
rezultati nakon NO ?… :)))))

Tako je.

Da se malo igramo:

Prihodi 1.450
EBITDA 650

🙂


Tako je.

Da se malo igramo:

Prihodi 1.450
EBITDA 650

🙂

Za koje razdoblje?


G. Santini kao pravi stručnjak ima genijalno rješenje : dodatno oporezovati jedinu granu zbog koje vec nismo bankrotirali.
P.s. I vjerojatno bismo trebali povecati davanja brodogradnji i ostalim gubitasima.

rekao je tekstilnoj i kožarskoj industriji. i on je, što se vama sektašima ne sviđa, u pravu. dovoljna je doista jedna petarda i mi nećemo imati jednu sezonu, a kamoli neka bomba i slično. to su činjenice. čovjek zna da treba poticati proizvodnju. ne može se živjeti od turizma. osim ako niste karipsko otočje, a oni čak imaju i izvoz banana i kokosa.

...povijest se ponavlja...



G. Santini kao pravi stručnjak ima genijalno rješenje : dodatno oporezovati jedinu granu zbog koje vec nismo bankrotirali.
P.s. I vjerojatno bismo trebali povecati davanja brodogradnji i ostalim gubitasima.

rekao je tekstilnoj i kožarskoj industriji. i on je, što se vama sektašima ne sviđa, u pravu. dovoljna je doista jedna petarda i mi nećemo imati jednu sezonu, a kamoli neka bomba i slično. to su činjenice. čovjek zna da treba poticati proizvodnju. ne može se živjeti od turizma. osim ako niste karipsko otočje, a oni čak imaju i izvoz banana i kokosa.
[/quote]

Nažalost varaš se mačak. Ja osobno znam hrpu ljudi koji od turizma žive ko bubreg u loju. Tako da ti konstatacija ne valja




G. Santini kao pravi stručnjak ima genijalno rješenje : dodatno oporezovati jedinu granu zbog koje vec nismo bankrotirali.
P.s. I vjerojatno bismo trebali povecati davanja brodogradnji i ostalim gubitasima.

rekao je tekstilnoj i kožarskoj industriji. i on je, što se vama sektašima ne sviđa, u pravu. dovoljna je doista jedna petarda i mi nećemo imati jednu sezonu, a kamoli neka bomba i slično. to su činjenice. čovjek zna da treba poticati proizvodnju. ne može se živjeti od turizma. osim ako niste karipsko otočje, a oni čak imaju i izvoz banana i kokosa.
[/quote]

Nažalost varaš se mačak. Ja osobno znam hrpu ljudi koji od turizma žive ko bubreg u loju. Tako da ti konstatacija ne valja
[/quote]

da, između ostalih i ja. ali ja ne govorim o pojedincima nego o državi. država ne može imati toliki udio turizma u BDP-u, barem ne ozbiljna država. Zašto bih spominjao karibe i izvoz ? Imaš poteškoća sa razumijevanjem očito.

...povijest se ponavlja...

Sutra dakle Q3?



G. Santini kao pravi stručnjak ima genijalno rješenje : dodatno oporezovati jedinu granu zbog koje vec nismo bankrotirali.
P.s. I vjerojatno bismo trebali povecati davanja brodogradnji i ostalim gubitasima.

rekao je tekstilnoj i kožarskoj industriji. i on je, što se vama sektašima ne sviđa, u pravu. dovoljna je doista jedna petarda i mi nećemo imati jednu sezonu, a kamoli neka bomba i slično. to su činjenice. čovjek zna da treba poticati proizvodnju. ne može se živjeti od turizma. osim ako niste karipsko otočje, a oni čak imaju i izvoz banana i kokosa.
[/quote]

Gle stari, nemam nista protiv toga da se smanji porez i olaksa poslovanje jos nekoj od grana koja ima potencijala, ali da gazis ruku koja te hrani i zbog koje nisi u potpunoj banani je apsurdno! To je kao da imas Usaina Bolta koji trci za tvoj tim i daleko je najbolji, pa kazes da tim previse ovisi o njemu i polomis mu noge da proguras malo ostale iz tima koji su jos nedokazani. Umjesto da pustis njega da trci, ali i njima das priliku s istim uvjetima poput njegovih pa neka se dokazu.

U ovoj godini je NB prodao cca 319.000 komada dionica RIVP, a IB cca 439.000 komada RIVP-a, avi i dalje maštajte da to ide UP!

New Report

Close