RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 15:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,22
88.651
16,979
5,22
5,24
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bilo bi zanimljivo vidjeti i po kojim točno uvjetima, da li ima počeka i prije svega kakva je kamata.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

http://www.seebiz.eu/cizmek-valamar-riviera-zeli-sirenje-u-austriju-i-italiju/ar-132689/
pa sretno nam bilo,izgleda od hrvatske ništa,malo smo preškrti,dividendica i nema akvizicije.

ovako napamet 2-4%…. stime da svake godine još država smanji nešto ako je ova maksimalna….mislim to su im regularne kta… a vjerujem da su se oni još nešto extra dogovorili…. inače ovo od habora tko može je super kreditiranje taman i da se ima keša grijeh ih je potrošit a ne uzet od habora

pepe7

Gdje su nestali MM na asku? Jesu se to povukli na 24,95kn?

Nešto mi ask izgleda poluprazan do razine oko 25 :))

nekak mi se ovo Dug/kapital 82,11% 4/15 baš ne sviđa ……
novaca ima, potencijal 2 mil.kn ali je najjeftinije trošiti kredite hbor ..
a spominjala se je i dokapitalizacija,pa možemo dati i dio u dionicama u nekoj akviziciji
valamar ko i adris može što hoće.tko će biti manje škrt kupiti će što hoće.trenutno možda preplačeno ali u budućnosti vraćeno
po meni je to ipak sve usporeni film a burza/ulagači ne vole dosadu

no sikiriki za dug.
Dug stvara imovinu, a imovina je ekstremno produktivna.
Dug je po vrlo maliom kamatnim stopama, tako da ga de facto i nema, iako u papirima stoji..ali on je imovina..

Ma di ćeš bolju produktivnost ostvarit bolje nego u našim autokampovima(u svijetu) ima kampova u Istri gdje na 8-9-10 gostiju na recepciji je jedna osoba stalna a svi drugi su sezonci za 4000 kuna plaće.
Kako se naš turizam bude širio tako će bit sve veći problem sa dovođenjem kvalitetne radne snage(već je problem).
Ali to je dobar potez jer tako može najkvalitetnije sezonce koji vuku ko konji zadržat kroz rad na skijalištima a može tako i stalne slat na rad vani, to su već probali u Deutschland pa im se javilo 1 recepcioner za rad van jer je brutto plaća bila 1700 eura, pa ti na kraju kad sve poplaćaš ostane možda 400 eura ako si sam na smiještaju sam. Opet kažem ovo nije loša ideja dugoročno za Valamar.
Trenutno na biroima rada 50% slabiji odaziv za rad u turizmu nego prošle godine i mnoge firme razvijaju koncepciju kako pokupit ono što valja. A mali privatnici koji imaju hotele i autokampove idu na to da rade cijelu godinu tako zadržavaju kvalitetnu radnu snagu.


24,67 je najviša postignuta cijena nakon spajanja. Dana 02.10.14.

24,85, mentalna barijera probijena. Dana 24.03.15.



24,67 je najviša postignuta cijena nakon spajanja. Dana 02.10.14.

24,85, mentalna barijera probijena. Dana 24.03.15.
[/quote]

Ako ćemo biti točni, najviša vam je 27.10.2015…..24,94 kn… S obzirom da je danas vjerojatno trezor pokupio u dvije izdvojene transakcije 1174655 dionica po 25 kn, logično bi bilo da se to vrlo brzo preskoči. Tko je htio …znao… mogao je prodati, bar ovi veći . Ovi manji, većina nije ni čula za otkup trezora od 1%. Uglavnom ovo je sjajna vijest kao neki benchmark, a ne zaboravimo i divdendu.

No pain no Game




24,67 je najviša postignuta cijena nakon spajanja. Dana 02.10.14.

24,85, mentalna barijera probijena. Dana 24.03.15.
[/quote]

Ako ćemo biti točni, najviša vam je 27.10.2015…..24,94 kn… S obzirom da je danas vjerojatno trezor pokupio u dvije izdvojene transakcije 1174655 dionica po 25 kn, logično bi bilo da se to vrlo brzo preskoči. Tko je htio …znao… mogao je prodati, bar ovi veći . Ovi manji, većina nije ni čula za otkup trezora od 1%. Uglavnom ovo je sjajna vijest kao neki benchmark, a ne zaboravimo i divdendu.
[/quote]
Da, to je novija najveća, ja sam za najvišu 24.67 napisao prije 27.10.2015. Al, neće biti čudno ako bude brzo preskočena budući da je trezor kupovao po 25. I nije skupio maksimalnih 1%! Sve super!

Što se tiče današnjih transakcija, bile su još 3 dodatne OTC: Pregled prijavljenih OTC transakcija za 24.03.2016.

Dakle, ukupno 1,241,200 komada u današnje 4 OTC + 1 blok.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Oznaka Vrijeme Cijena Količina
RIVP-R-A 15:04:19 25,00 42065
RIVP-R-A 15:04:19 25,00 13000
RIVP-R-A 15:04:18 25,00 11480
RIVP-R-A 15:03:49 25,00 498832
RIVP-R-A 15:02:34 25,00 609278

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

To Kresso,you’re right 🙂 samo nas bombe i ovi vani mogu zaustavit. Let’s think pink…

No pain no Game

Iskreno, kao dionicarki, drago mi je, naravno, da trezor otkupljuje, ali mi nije drago da to radi po 25 kn kad očito može i po manje… čini mi se kao bacanje novca…

Pa možda to tako izgleda,ali čisto sumnjam da bi na burzi uspjeli skupiti toliku količinu u prosjeku po 25 kn..kako to mislite da bi uspjeli u 7 dana? Očito im se malo žuri da to pokupe… Iako sad po TA kažu znalci da imamo žešće otpore, pa sa nestrpljenjem čekam dalnji ravoj situacije. Sigurno neće svaki dan gore…ali trend is our friend..that’s all that matters..

No pain no Game

A kako bi uspjeli po manje kad ni sada po 25 nisu uspjeli skupiti maksimalnu količinu koja je bila oglašena? Skupljali su po manje i vjerojatno će i dalje ako cijena bude manja, ali nisu to neke velike količine…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close