RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 16:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,00
61.631
12,329
4,98
5,02
-0,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samo se ti tješi,
Ja sam postojeći dioničar koji se spominje, dakle manjinski, kaj me briga za većinskog

slijedi nam precesija

Pa i vecinski je postojeci.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Da li je moguče da će Valamar ići u izdavanje novih dionica u visini 110 mil. eura a da prije toga neće napraviti revalorizaciju svoje imovine koja se po zadnjem prospektu kod dosta objekata vrednuje po smješnm cijenama, mislim da li bi ih investitori na najavljenom roadshow u Londonu i Beću ozbiljno shvatili i za firmu takve veličine da se prije bilo kakavih izdavanja novih dionica prvo ne utvrdi koliko firma stvarno vrijedi…

ja jednostavno vjerujem da će se prije bilo kakvog izdavanja novih dionica ići u revalorizaciju imovine, to mi zvuči logično, normalno i pošteno prema postoječim dioničarima, velikima i malima….


Samo se ti tješi,
Ja sam postojeći dioničar koji se spominje, dakle manjinski, kaj me briga za većinskog

Vlho je do sada vec imao 2 dokapitalizacije i niti jednom nije iskljucio manjinske dionicare. Cak ni u slucaju kada je dokap isao po 10 kn, a cijena na burzi je bila 150kn.
Mogu iskljuciti manjinske ako dokap bude isao po cca. trzisnoj cijeni ili ako naprave neku emisiju povlastenih dionica i sl. To garantira odabranom investitoru ulaz, a cijeloj kompaniji priljev novca za investicije.

Naravno da uvijek mogu zlonamjerno iskljuciti male dionicare, ali ako nisu u vrijeme holdinga, vezanih doo-a i slicno – sumnjam da ce i danas to raditi. Narocito ako se zele izlistati na neku od jacih burzi u EU.

samo hvalospjevi glede ove firme,u medjijima medju nama i dalje,pa hoce li ova dionica napokon imate pravi rast [emo_naivan]

@gonzales,

šalite se?!?!?!?!!? Pa ova dionica (uključujući KORF), nije stala rasti već 5 godina!!!!! Napokon imati pravi rast?!?!?! Svašta….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



@gonzales
,

šalite se?!?!?!?!!? Pa ova dionica (uključujući KORF), nije stala rasti već 5 godina!!!!! Napokon imati pravi rast?!?!?! Svašta….

oprosti kresso,slabo sam upucen

Kolega KressoM,mogli bi opet staviti okladu sa lokalnim pesimistima na koliko će cijena porasti nakon revalorizacije i izlaska na stranu burzu.Moje viđenje cijene će biti min.35kn po dionici.[emo_smijesak]


Kolega KressoM,mogli bi opet staviti okladu sa lokalnim pesimistima na koliko će cijena porasti nakon revalorizacije i izlaska na stranu burzu.Moje viđenje cijene će biti min.35kn po dionici.[emo_smijesak]

Mislim da se stvari odvijaju u dobrom smjeru samo naravno za nas je to sve sporo, firma se dovodi u red i biti će interesantno vidjeti ove godine već izvješće za prvo polugodište, ja očekujem puno bolje financijske rezultate jer se firma dovodi u red i sve te investicije će dati i puno bolji rezltat a i za predstavljanje firme stranim investitorima treba realno prikazati sve financijske parametre a kod Valamara oni mogu biti još puno bolji jer za to postoji ogroman prostor…

Kolega plavac,pojedinim investitorima(u koje se ubrajam i sam)imajući dionice KORF-a od 2011.evo sada već petu godinu vrijeme je takoreći proletjelo a špekulantima je nezamislivo ulaganje na rok od mjesec dana tako da još uvijek ima svakakvih nestrpljivih imaoca dionica ali proći put sa dionicom KORF-a u razdoblju 2011-2015 je neprocjenjivo pozitivno iskustvo…kriza predugo traje tako da određeni broj ulagača unovčava zarade od par posto uslijed manjka likvidnosti i rasta tržišta međutim investirajući u ovu dionicu na srednji rok očekujem iznad prosječne prinose…kao i do sada…[emo_smijesak]


Kolega KressoM,mogli bi opet staviti okladu

Ma zapravo, kolega, mi koji imamo dionice u biti se neprestano kladimo na nju… To je tako…

I pohvale za “svjedočanstvo dugogodišnjeg dioničara KORF/RIVP-a”! [emo_smijeh][emo_palacg]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Krešo jesi to ti pomeo sve do 20,50?

No pain no Game

Trenutno je trgovina RIVP 80% redovnog prometa na ZSE.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Koliko pozitivnih vijesti u relativno kratkom roku te budući potencijal sugerira mi opravdano poprilično višu cijenu od trenutne a kad preračunate u cijenu KORF-a još uvijek smo ispod ATH…Kolega Krešo,Plavac i ostali cijenjeni kolege investitori “vrijeme je na našoj strani” a glavni dio priče tek slijedi…[emo_smijesak]


Krešo jesi to ti pomeo sve do 20,50?

A oli smo već do toliko dogurali? Izvrsno! Ma niti ne pratim sada dobro jer sam na mobitelu na putu…

Al ja se ionako suzdrzavam od kupnje jer mi je i ovako preveliki dio portfelja( oko 35% čini mo se…). Lijepo je biti dioničar ovakvog nečeg kao RIVP, a pogotovo pri ovim cijenama!

P.S. Imam dionice RIVP i ovo nije poziv na kupnju ili prodaju! Ako koga zanima RIVP neka se posavjetuje sa onima koji su ovlašteni davati investicijske savjete, a i uz to nek sam pogleda što sve RIVP ima i jel to vrijedi ovih novaca…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close