PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.06.2024. u 16:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,50
31.300
200
155,00
156,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas se Uprava sastala da malo “popriča” o Izvješću.
Sutra skupština.

Očito netko ili zna ili misli koliko će dobri biti rezultati.

Ja osobno, “veliki stručnjak”, nisam nadokupio u petak po 408 kada sam mogao. Jer sam “veliki znalac”.
Bolje mi kupiti po 450 nego li 408. Pa ovo nisu istine koliki sam biser.
Lipario se za cijenu pa odletila bez mene. Treba mi zabraniti trgovanje.

Po meni ovdje trzisnu cijenu dionice kreiraju fondovi (to se najbolje vidi kroz twins naloge na kupnji i prodaji od po 150kom). Ako fondovi imaju kratkorocan/srednjerocan/dugorocan interes da dionica bude ispod knjigovodstvene na npr. 370 – bit ce. Ako im odgovara da se dionicom trguje po cca 550 kn – niti to nije nikakav problem. Tako nesto mogu realizirati unutar tjedan/dva. Kad se pogleda cirkus na nekim dionicama tipa IGH itd onda me nebi cudilo niti da Podravka do kraja godine ode na 2BQ.
Kod ove dionice cjenu ne odredjuje trziste nego iskljucivo elementi koji se potpisuju sa twins nalozima od po 150 komada. Nazvat cu ih “market maker”-sima!:)

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

To sto ste napisali kolega je iskreno, ali nepotrebno. Naime, uvijek ce biti promasaja, no, dok je oportuniteran nije zlo.

Neka neka, ima to jos za odraditi do fer cijene.

Kamo srece da drzava makne svoje prste sa Podravke i prepusti to ATGR-u. Gospodine Tedeschi ako ovo citate, molim vas preuzmite nas!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/zanimljivosti/2639271/australci-poludjeli-za-hrvatskim-proizvodom-od-vodecih-proizvodjaca-cipsa-traze-one-s-okusom-vegete/

dan je pametniji od noći!


Kod ove dionice cjenu ne odredjuje trziste nego iskljucivo elementi koji se potpisuju sa twins nalozima od po 150 komada. Nazvat cu ih “market maker”-sima! 🙂

Dobar izraz si upotrijebio, nema šta! 🙂

“Usluga specijalističke trgovine uključuje istovremeno izlaganje naloga na kupnju i
naloga na prodaju dionice kompanije sukladno Pravilima Zagrebačke burze. Ona je
važan alat u poboljšanju likvidnosti dionice i smanjivanju volatilnosti njene cijene te
istovremenom povećavanju njene atraktivnosti za postojeće i buduće potencijalne
investitore.
Zagrebačka banka započet će s obavljanjem poslova Specijalista za dionicu Podravke
8. rujna 2014.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gKsInQbGdCvvK4At0pJZOQ==.pdf

Očito je da Atlantic ne želi ni približno platiti fer cijenu. Ali po smješnoj cijeni DA i
da Belupo koji je fantastičan i sada i u budućnosti dobije recimo mukte.

Nevjerojatno što pojedinci pišu, rado bi spasio Tedeschi imovinu mirovinskih fondova.
Država ima samo 25% ovdje. Isto tako prijatelj mu je ispao politički gubitnik, tako da
se šanse bitno umanjuju. Podravka sve bolja. Sjajno


Očito je da Atlantic ne želi ni približno platiti fer cijenu. Ali po smješnoj cijeni DA i
da Belupo koji je fantastičan i sada i u budućnosti dobije recimo mukte.

Neka nakon objave godišnjeg izvješća da ponudu za preuzimanje na PE 20, to bi bilo fair. :-)))

Ohladite malo sa tim nulama, pokušavam si nabiti dobar prosjek pa da mi Vjeko udjeli ovaj bedž sa srcem i tri plusa.

Slobodno napišite što je to loše u preuzimanju od ATGR-a. Sad ste okusili nekog polu uspješnog državnog menadžera pa si mislite da će tako biti zauvijek? Dovoljan jedan Kolaković koji će u Statut ugraditi obvezu izrade petoljetke da sve ovo upropasti.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


Dovoljan jedan Kolaković koji će u Statut ugraditi obvezu izrade petoljetke da sve ovo upropasti.

Upravo to…S obzirom da drzava ne misli maknut politiku iz Podravke sutra mogu biti samo lose ili manje lose vijesti sa Skupstine…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Dovoljan jedan Kolaković koji će u Statut ugraditi obvezu izrade petoljetke da sve ovo upropasti.

Upravo to…S obzirom da drzava ne misli maknut politiku iz Podravke sutra mogu biti samo lose ili manje lose vijesti sa Skupstine…
[/quote]
Za koga loše? Možda za Državu?

https://lider.media/aktualno/tedeschi-podravka-je-investicijski-zanimljiva-ali-ne-po-svaku-cijenu/

New Report

Close