PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 19:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,45
23.302
148
156,50
158,00
0,64%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



hvala kupcima. isplatilo se čekati.[emo_palacg] vrh je ipak teško pogoditi.

Da li si danas mogao postići bolju cijenu?
[/quote]
je sam ali na badelu bi štogod bolje.zauzimam poziciju na jednoj za koju se tek idući tjedan nadam rastu. nemoš sve pokriti…

who dares, wins

Zato su i kupovali oni iz uprave stalno


U sutrašnjem Jutarnjem intervju s Mršićem.
Restrukturiranje, rast dobiti, investicije, vijednost dionice, dokapitalizacija…

Osim samohvale i bajnih najava, najzanimljiviji je odgovor na pitanje da li planiraju akviziciju Leda… odgovor je ” Ne mogu to komentirati “.
Da ne planiraju, vjerojatno bi oodgovor bio Ne ili sl.

Ovako nabrzaka, ako mirovinci i postojeći dokapitaliziraju Podravku, mirovinci će skoro isti taj iznos dobiti prodajom svojih dionica Leda samoj Podravci, malo će morati nadodati.

Riječ bi bila o ogromnoj transakciji, na dobitku bi bili i dioničari Podravke ( bez zaduženja akviziraju izuzetno profitabilnu i konsolidiranu tvrdtu ), a bome i dioničari Leda, cijena vjerojatno ne bi bila trenutna burzovna već viša.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi, ledo (s frikomom) danas tržišno vrijedi 360 milijuna eura, a podravka 200 milijuna eura.
ledo po tržišnoj cijeni? ajte, molim vas…
osim toga, dokap podravke moguć je samo za 500 milja kuna (kaže novi statut). a to je, po sadašnjoj tržišnoj, dovoljno za 19 posto leda.

hate red

za one koji još nisu pročitali http://www.jutarnji.hr/zvonimir-mrsic—zaradujemo-samo-na-vegeti–gubimo-na-sladoledu-i-picima-/1164469/
ma kakav LEDO, šta će im to

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


za one koji još nisu pročitali http://www.jutarnji.hr/zvonimir-mrsic—zaradujemo-samo-na-vegeti–gubimo-na-sladoledu-i-picima-/1164469/
ma kakav LEDO, šta će im to

Vegeta i na Kanadskom Pacifiku:)

Nisam dioničar ali čim sam vidio bilo mi je jako drago i uvijek kad takvo sto vidim razmislim o kupnji.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Nitko ne komentira skidanje s aska?
Danas smo drugi po prometu WTF?

Dobro pečem jajca!

valjda je to posljedica jučerašnjeg sastanka s investitorima

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

http://www.tportal.hr/vijesti/biznis/316780/Usnula-ljepotica-se-probudila-ali-bez-1-000-ljudi.html?utm_source=nasl_vijesti&utm_medium=klik_vijesti&utm_campaign=Track_nasl_vijesti

All money is a matter of belief

Odnijelo onoga štopača na prodaji na 290 sa 207 H.
Ispostavilo se da ipak nije riječ o 2070 komada već samo 600-tinjak komada.

Dobar štopač, svaka čast.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nije dobro, 10 dioničar već danima prodaje, samo u zadnja 2 dana 4638 dionica manje:

25.02.2014 > T: 20.02.14 Pros. cijena: 285,94
RB Dioničar Broj %
1. DRŽAVNI URED ZA UPRAVLJANJE DRŽAVNOM IMOVINOM/HZMO 575.598 10,62%
2. DRŽAVNI URED ZA UPRAVLJANJE DRŽAVNOM IMOVINOM/REPUBL… 536.160 9,89%
3. Erste Plavi OMF 514.863 9,50%
4. AZ OMF 488.106 9,01%
5. PBZ Croatia osiguranje OMF 477.957 8,82%
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 432.530 7,98%
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 321.804 5,94%
8. Raiffeisen OMF 203.266 3,75%
9. PODRAVKA D.D. (1/1) 177.511 3,28%
10. PBZ D.D. 82.531 1,52%

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

PODR-R-A- dobro izgleda….mislim da nema većih prepreka nadalje

http://www.seebiz.eu/podravka-u-postupku-iznansudskog-namirenja-prodaja-422-dionica-mirne/ar-83582/

podravka je zaradila 22 kn po dionici,nebi bilo lose da izglasaju dividenu

Mene bi zanimao neki osvrt uprave na situaciju sa Rusijom. Navodno su skladišta puna jer ne voze kamioni za Rusiju. Zbog Ruskog tržišta trebaju se i graditi nove tvornice Belupa.
U utorak je sjednica pa možda mogu nešto prokomentirati ili objaviti rezultate za 1. kvartal.
AZ fondovi ne kupuju od 2. siječnja.

New Report

Close