PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 10:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
17.064
108
157,00
158,00
0,64%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



nista spektakularno,200 mil dobiti bi bilo kad bi bilo al sad nije bilo al bit ce drugi puta a za sad 30-tak mil netto, ista prica ista ploca druga publika[emo_palacd]

to dada, reci ti nama što ne valja s podravkom. ki bi da bi, nema tu kruha, magma i dalekovod, tu će teći med i mlijeko.
[/quote]ma sjecam se I prosle godine,”imamo dobit sve pet ali eto zbrinuli radnike,revalorizirali ovo I ono tako da smo eto u gubitku”.Ove godine ajde hvala dragom bogu nisu u gubitku ali ova kompanija koja ostvaruje relativno dobre prihode uvijek nadje nesto na sto ce ih I potrositi a dobit nekako uvijek izmakne.Kladim se dogodine ce to biti novi vozni park, ponesto viska radnicima, pokoja akvizicija(sve naravno jednokratno)itd.itd…[emo_namigusa]




nista spektakularno,200 mil dobiti bi bilo kad bi bilo al sad nije bilo al bit ce drugi puta a za sad 30-tak mil netto, ista prica ista ploca druga publika[emo_palacd]

to dada, reci ti nama što ne valja s podravkom. ki bi da bi, nema tu kruha, magma i dalekovod, tu će teći med i mlijeko.
[/quote]ma sjecam se I prosle godine,"imamo dobit sve pet ali eto zbrinuli radnike,revalorizirali ovo I ono tako da smo eto u gubitku".Ove godine ajde hvala dragom bogu nisu u gubitku ali ova kompanija koja ostvaruje relativno dobre prihode uvijek nadje nesto na sto ce ih I potrositi a dobit nekako uvijek izmakne.Kladim se dogodine ce to biti novi vozni park, ponesto viska radnicima, pokoja akvizicija(sve naravno jednokratno)itd.itd…[emo_namigusa]
[/quote]

legitimno, vi ne priznajete ništa doli keš, sada i ovdje. no mi ovdje kupujemo budućnost – da li će vozarine rasti, da li će turistička sezona biti dobra itd. jednom kad se to dogodi ili ne dogodi, već je kasno, cijena je svoje odradila. vi gledate lice i kožu, ja gledam krvnu sliku – krvna slika je iz godine u godinu bolja. jednom će to izbiti na površinu, npr kao kod atgr, ali tada će biti kasno. ili neće , tada će biti kasno za ove koji kupuju po 280. slatko je predviđati i biti u pravu, gorko je predviđati i biti u krivu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...





nista spektakularno,200 mil dobiti bi bilo kad bi bilo al sad nije bilo al bit ce drugi puta a za sad 30-tak mil netto, ista prica ista ploca druga publika[emo_palacd]

to dada, reci ti nama što ne valja s podravkom. ki bi da bi, nema tu kruha, magma i dalekovod, tu će teći med i mlijeko.
[/quote]ma sjecam se I prosle godine,"imamo dobit sve pet ali eto zbrinuli radnike,revalorizirali ovo I ono tako da smo eto u gubitku".Ove godine ajde hvala dragom bogu nisu u gubitku ali ova kompanija koja ostvaruje relativno dobre prihode uvijek nadje nesto na sto ce ih I potrositi a dobit nekako uvijek izmakne.Kladim se dogodine ce to biti novi vozni park, ponesto viska radnicima, pokoja akvizicija(sve naravno jednokratno)itd.itd…[emo_namigusa]
[/quote]

legitimno, vi ne priznajete ništa doli keš, sada i ovdje. no mi ovdje kupujemo budućnost – da li će vozarine rasti, da li će turistička sezona biti dobra itd. jednom kad se to dogodi ili ne dogodi, već je kasno, cijena je svoje odradila. vi gledate lice i kožu, ja gledam krvnu sliku – krvna slika je iz godine u godinu bolja. jednom će to izbiti na površinu, npr kao kod atgr, ali tada će biti kasno. ili neće , tada će biti kasno za ove koji kupuju po 280. slatko je predviđati i biti u pravu, gorko je predviđati i biti u krivu.
[/quote]kako ono kazu “nada zadnja umire”[emo_palacg]






nista spektakularno,200 mil dobiti bi bilo kad bi bilo al sad nije bilo al bit ce drugi puta a za sad 30-tak mil netto, ista prica ista ploca druga publika[emo_palacd]

to dada, reci ti nama što ne valja s podravkom. ki bi da bi, nema tu kruha, magma i dalekovod, tu će teći med i mlijeko.
[/quote]ma sjecam se I prosle godine,"imamo dobit sve pet ali eto zbrinuli radnike,revalorizirali ovo I ono tako da smo eto u gubitku".Ove godine ajde hvala dragom bogu nisu u gubitku ali ova kompanija koja ostvaruje relativno dobre prihode uvijek nadje nesto na sto ce ih I potrositi a dobit nekako uvijek izmakne.Kladim se dogodine ce to biti novi vozni park, ponesto viska radnicima, pokoja akvizicija(sve naravno jednokratno)itd.itd…[emo_namigusa]
[/quote]

legitimno, vi ne priznajete ništa doli keš, sada i ovdje. no mi ovdje kupujemo budućnost – da li će vozarine rasti, da li će turistička sezona biti dobra itd. jednom kad se to dogodi ili ne dogodi, već je kasno, cijena je svoje odradila. vi gledate lice i kožu, ja gledam krvnu sliku – krvna slika je iz godine u godinu bolja. jednom će to izbiti na površinu, npr kao kod atgr, ali tada će biti kasno. ili neće , tada će biti kasno za ove koji kupuju po 280. slatko je predviđati i biti u pravu, gorko je predviđati i biti u krivu.
[/quote]kako ono kazu "nada zadnja umire"[emo_palacg]
[/quote]

od nade slaba vajda, brojevima treba vjerovati, ne jednom izvješću, jedan broj može varati, skup brojeva iz godine u godinu teško

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://trzistakapitala.wordpress.com/

Ima razmišljanja o podravci!

Dobro pečem jajca!



verdi, očekivani zaključak bi bio (barem meni) da su najbolje podravkine godine tek pred nama… zašto mislite suprotno?

dnevni vrh pogođen snajperski. čim mi je dvocifreno zeleno ja sam oduševljen. sutra je novi dan i nikad ne reci nikad da se nećeš vratiti ponovno u poziciju. ima i drugih prilika samo što treba imati m..a kupovati prije svih. za očekivati je da će mirovinac sad malo izmaknuti bid i dati ponovnu priliku za ulazak.
[/quote]

Jel vam žao kolega verdi što ste prodali?

Dobro pečem jajca!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/d0m10mKCGmbKnTMAQl2P4w==.pdf

A ova lijepa novost?

Kuha se kuha………

Dobro pečem jajca!

To znači samo jedno: DOKAPITALIZACIJA. …..po cijeni koju je Mršić spomenuo na proljeće 2013. (to znači da bi i na burzi ta cijena uskoro mogla biti dosegnuta i premašena)[emo_smijeh]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Podravka je demantirala da ide u kupnju Leda [emo_beztona]
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2kSE0dYdHHy7iedtXt6n3Q==.pdf


To znači samo jedno: DOKAPITALIZACIJA. …..po cijeni koju je Mršić spomenuo na proljeće 2013. (to znači da bi i na burzi ta cijena uskoro mogla biti dosegnuta i premašena)[emo_smijeh]

Kolega podsjetite me o kojoj se cijeni pričalo?

Dobro pečem jajca!

Zanimljivo je primijetiti kako je MM sa prodaje panično pobjegao nakon što je bio doslovce pregažen. Kolegice pričalo se o okrugloj cifri…najbližoj….koja će uskoro biti dosegnuta…do 18. veljače svakako.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Tko će dokapitalizirati?

Pa piše ti – link koji je dala Jolanda http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/d0m10mKCGmbKnTMAQl2P4w==.pdf

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


hvala kupcima. isplatilo se čekati.[emo_palacg] vrh je ipak teško pogoditi.

Da li si danas mogao postići bolju cijenu?

U sutrašnjem Jutarnjem intervju s Mršićem.
Restrukturiranje, rast dobiti, investicije, vijednost dionice, dokapitalizacija…

New Report

Close