PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 15:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,50
13.388
85
157,00
157,50
0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolega samo opušteno. tko gubi ima pravo da se ljuti. sa gramatikom se namjerno ne trudim jer sam okupiran matematikom. ni je ovo akademska rasprava već šišanje na ćelu. [emo_cool]

who dares, wins

Kakve sve gluposti ljudi pišu, pa Mršić je kupovao već u par navrata, i ostatak Uprave, od onda koliko vidim cijena je u debelom porastu. Sve se bojim kako kupuju za po 100 tisuća kuna, a da ne misle debelo zaradit.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

vodoinst

ajde malo umjerenije! na 2 booka nije bila ni 2007. na ATH.


Kakve sve gluposti ljudi pišu, pa Mršić je kupovao već u par navrata, i ostatak Uprave, od onda koliko vidim cijena je u debelom porastu. Sve se bojim kako kupuju za po 100 tisuća kuna, a da ne misle debelo zaradit.

po kojoj je cijeni ivica mudrinić kupovao dionice HT-a?
ja ne ulazim u vrijednost dionice podravke. ona sigurno ima dobru perspektivu,no po meni ove kupnje nalažu oprez i to je to. neki su me popljuvali, ali ja sam govorio načelno, što znači da ne moram biti u pravu, ali oprez nikad nije na odmet jer sumnjam da ovo kupujete za držanje samo na tjedan dana.

...povijest se ponavlja...

Malo će biti borbe na 280,00, a onda je sky is a limit.

http://danas.net.hr/novac/vijest-iz-hrvatske-radnicima-ce-podijeliti-12-milijuna-kuna
Valjda im tak dobro ide da mogu to[emo_smijesak]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

vodoinst, u svakom slučaju to dobro izgleda i psihološki za radnike i s marketinške strane prema van.
a cifra je kikiriki, makar bi neki dioničar mogao imati i drukčije viđenje stvari.

…tvrtka bez imalo etičnosti i društvene odgovornosti. Raspišu nagradnu igru – kupnja njihovih proizvoda u vrijednosti 100,00 – treba poslati račune i navodno svi dobivaju besplatne tečajeve učenja stranog jezika po izboru. Kada shvatite da su vas prešli – odgovor je da Vas nisu imali evidentirane u sustavu. Baš me zanima koliko je bilo takvih neevidentiranih.

http://www.banka.hr/hrvatska/podravka-radnicima-dala-bonus-u-visini-10-posto-place

to će izaći jedno 400 , 500 kn. nitko od radnika ne bu se bunil, a malo dobre reklame uvijek dobro dođe.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Podravka se sprema na novo zbrinjavanje radnika


dakle, misle biti još efikasniji

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

mrle means business! 😉

http://www.zse.hr/default.aspx?id=49255

All money is a matter of belief

Podravka idući tjedan predstavlja rezultate

čim se ovoliko pompe radi i na sva zvon vješa, razumno je očekivati da uprava ne zove novinare da se posipa pepelom, nego da se isprsi i pohvali. bumo videli ne.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

gornjoj tvrdnji vjerojatno idu u prilog i današnje dogovorne transakcije

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

bila je teška razmjena servi. u utorak će mo vidjeti kud to ide.

who dares, wins

New Report

Close