PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,94
25.744
163
157,00
158,00
0,64%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gotov 4000 dionica prva dva naloga na asku ( prvi je skriven ), što je takva sila ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Po mom skromnom mišljenju počelo je iskrcavanje Polančeca i ostalih spajsovaca da spase što se spasiti može. Dat će oni i po 250 a možda i niže. Oni su to sitno platili ako i nisu dobili skroz badava zbog usluga "čuvanja" ostalih dionica na Malti.
Vi kako hoćete.
LP


Gotov 4000 dionica prva dva naloga na asku ( prvi je skriven ), što je takva sila ?

Još sutra ćemo imati ovakav pritisak na prodaji.
Psihološki jako bitno za formiranje cijene od strane neželjenih investitora u javnoj ponudi za OTP-ov paket. Mislim, ako je ovoliko na prodaji po 315-320, zašto bi moja ponuda bila veća.
Žrtvuje se par tis.komada za viši interes.
Ovime se radi šteta Podravci, a vidjet ćemo kome je bio interes, i to već sutra.

ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?

Pardoniram, ali Krešimir Štimac iz TOP10 VLDS nije Dubravko Štimac, PU PBZ CO OMF-a 🙂
Da li su u rodu? Ne znam da jesu, ali čak da i jesu, to nema veze jedno s drugim…



Gotov 4000 dionica prva dva naloga na asku ( prvi je skriven ), što je takva sila ?

Još sutra ćemo imati ovakav pritisak na prodaji.
Psihološki jako bitno za formiranje cijene od strane neželjenih investitora u javnoj ponudi za OTP-ov paket. Mislim, ako je ovoliko na prodaji po 315-320, zašto bi moja ponuda bila veća.
Žrtvuje se par tis.komada za viši interes.
Ovime se radi šteta Podravci, a vidjet ćemo kome je bio interes, i to već sutra.

[/quote]

Može biti, ali ask se još podebljao i još novih skrivenih naloga ima .

Pa logično pitanje je zašto formalno spuštaju cijenu, a stavljaju skrivene naloge, pa to neide zajedno?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?

Pardoniram, ali Krešimir Štimac iz TOP10 VLDS nije Dubravko Štimac, PU PBZ CO OMF-a 🙂
Da li su u rodu? Ne znam da jesu, ali čak da i jesu, to nema veze jedno s drugim…
[/quote]

Nemaju nikakve veze jedan s drugim

Bid se siluje pod svaku cijenu. Opasno smo blizu jedne dugoročne trend linije.
Samo, gro današnjeg volumena je prošlo po asku, a ne po bidu, što je i logično, jer je bid šupalj do bola.
I sad treba malo razmisliti. Zašto netko lupa po asku sa 500k, da bi mu cijena kasnije bila srušena?

Sutra je dan D za podravku


Sutra je dan D za podravku

pa i nije, tih 10% dionica ništa ne rješava…. ali ako uđe netko sa trane bit će zanimljivo

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

pa zato i kazem to ce se idesiti najvjerojatnije

do sutra…..



ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?

Pardoniram, ali Krešimir Štimac iz TOP10 VLDS nije Dubravko Štimac, PU PBZ CO OMF-a 🙂
Da li su u rodu? Ne znam da jesu, ali čak da i jesu, to nema veze jedno s drugim…
[/quote]

Nemaju nikakve veze jedan s drugim
[/quote]

ajd… hoćeš se kladit u suprotno?

Strateški partner ili OPET MF-ovi????
tik-tak-tik-tak [pray]

ja sam sto posto siguran da je neka strana kompanija dala ponudu sad da li je najbolja to cemo vidjeti.

mirovinci.
cijena u ponudi 320 kn

hate red

New Report

Close