PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 01:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,96
95.883
607
157,00
158,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Evo mene sa skijanja. Vidim dosta tema ovdje kad čovjek čita izgleda da su likovi iz bajke. Ali ovo nije Ježeva kućica ovo je ozbiljan forum. Onaj ko je mene poslušao mogao je fino zaraditi na PODRAVCI. FANT FANT….

Dokup i bunke amo. Samo dokup.

Pri kraju 2009. Erste Plavi OMF dokupio nekih 7300 kom po 286 do 289.
A meni izgledalo nepovoljno
[shocked]
[/quote]

Hvala, ocjene puno govore, baš kao za upozorenje od 09.01. [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Neznam jeli baš izgledno da će podravka sada imati jedan veliki zaron, zbog ovog gubitka, tržišnim sudionicima je to već poznato, to je već uprajsano u cijenu, ali moguće je da griješim.


Neznam jeli baš izgledno da će podravka sada imati jedan veliki zaron, zbog ovog gubitka, tržišnim sudionicima je to već poznato, to je već uprajsano u cijenu, ali moguće je da griješim.

zašto ne izgleda, ako pogledaš gubitke i probleme koji se pojavljuju u zadnje vrijeme -sasvim očekivani rasplet situacije,još ako bude razgovora o ovakvim niskim cijena u nekim ponudama -izgledna situacija.nadam se da neće previše licitirati sa cijenom-ali ako budu ponavljali ove ponude od 100-200 kn,onda je vrijeme za izlazak,i dokup na nižim razinama,nekako mi se čini da nemamo niti pored ovih silnih natpisa u tisku-neku kvalitetnu informaciju o realnom stanju u Podravci-ovi gubitci će se sigurno odrazitri i na cijenu- a u to ćemo se ubrzo uvjeriti nakon-FI-2009 godinu…
može se izčitati iz izjava da svi čekaju te rezultate i da će oni biti smijernica -budućih koraka i cijene dionice…


Tedeshci je spreman platiti 100 kuna po Podravkinoj dionici.

Otkud ti ta informacija? Jel može neki link na članak? Jedino što se zna je odgovor prvog čovjeka PODRAVKE, gosp. Vitkovića, a on glasi da je cijena 1000 kn po dionici.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-odobrila-nastavak-trgovanja-dionicom-podravke,66394.html [thumbsup]

Tko umre u jesen za njega nema zime

a što se tiče financijskog izvješća i gubitka koji se tamo spominje, treba reći da je on očekivan (pa niste valjda mislili da će biti pozitivno izvješće?), a Tedeschi je izjavio da očekuje gubitak u izvješću veći od 250 milijuna kuna.

Tko umre u jesen za njega nema zime



Ode 50kn booka.
di si bio – nigdje, šta si radio – ništa. [undecid]

Gdje je kolega Fedyia?
Jel još uvijek dokup i samo dokup??

Šta je sada ovo?

Kakvi su ovo gubici majko mila, pa Jurčić je najavio pozitivni završetak godine?
Da li je moguće da će g. Ante Babić , nezavisni ekonomista koji je u emisiji Otvoreno najavio mogučnost da dionica Podravke vrijedi možda 0 kuna biti u pravu?
Ja se još uvijek ne slažem sa njime, ali kako je krenulo, tko zna.

U ponedjeljak če vjerojatno netko potuči sve po bidu, ako bida uopće i bude.

Užas.

lp
[/quote]

Ne znam zašto se ne javlja kolega Fedya, glasnogovornik?
KAko će ovaj gubitak utjecati na Podravku , a bila je najavljena dobit?
Ima li nade?

Koliko godina će trebati da se nadoknadi ovaj gubitak??

U Americi, da se ovako nešto dogodi, najavi se dobit, pa onda ovakav katastrofalni gubitak, dionica bi potonula brat, bratu ca. 30 %.

Kaže se – Jedna mudra žena je sagradila svoju kuću, ali luda ju može golim rukama srušiti.

Dokup i samo dokup Fedya,

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ali kolega plavi vaš problem je to što ne znate razlikovati perspektivnu dionicu od one koja to nije.
Da imate i malo stila znali bi da je Podravka regionalni prehrambeni div i jedini hrvatski brand u inozemstvu.
Pa ovi gubici su odavno poznati i uključeni u cijenu dionice.
Tome je zaslužna i transparentnost Uprave i želja Podravke da rasčisti sa prošlošću.
To sve ulijeva povjerenje jer investitori točno znaju na čemu su.
A znaju isto da je ovo prekrasna mlada za udaju i da će miraz biti basnoslovan.
ZATO DOKUP,DOKUP I SAMO DOKUP !!!!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Ali kolega plavi vaš problem je to što ne znate razlikovati perspektivnu dionicu od one koja to nije.
Da imate i malo stila znali bi da je Podravka regionalni prehrambeni div i jedini hrvatski brand u inozemstvu.
Pa ovi gubici su odavno poznati i uključeni u cijenu dionice.
Tome je zaslužna i transparentnost Uprave i želja Podravke da rasčisti sa prošlošću.
To sve ulijeva povjerenje jer investitori točno znaju na čemu su.
A znaju isto da je ovo prekrasna mlada za udaju i da će miraz biti basnoslovan.
ZATO DOKUP,DOKUP I SAMO DOKUP !!!!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!!

Pa dobro, pa kako to kolega Fedya, pa Jurčić je rekao pred cijelom svitom da će rezultat u 2009. biti pozitivan, a sad imamo gubitak od niti manje niti više nego 281 milijun kuna ( slovima:dvjestoosamdesetijedanmilijunkuna).

Zašto ne kažete koliko godina će trebati Podravki da vrati izgubljeno?
Što je sa dionicom, treba li ona rasti zbog ovog neočekivanog gubitka?

Jako ulijeva povjerenje gubitak od 281 milijun kuna ( nećui slovima pisati, jer mislim da polako ta brojka ulazi u svijest dioničara i šire javnosti ).

Fedya da li vi shvačate ili ne shvačate, da je 281 milijun kuna ovog gubitka 14.5 % temeljnog kapitala koji je nestao, ispario.
Otišao u nepovrat.

Da ne govorimo da ovdje dividende neće biti tako skoro, na koju su se investitori do sada navikli.
Nema.
Dividenda može biti eventualno 2015.

P.S. Pa kako ne znam izabrati perspektivnu dionicu, pa u ovih 4 godine staža na forumu, koliko toga sam pogodio, što je imalo rekordne prinose, pa kako možete kolega tako?
Sad je najperspektivnija LKPC i KOEI, ako vas već interesira.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

sad je meni jasno zašto podravka danas raste…

KOPRIVNICA – Tedeschijevi jučer su u tajnosti posjetili Koprivnicu, a informacija o njihovu dolasku zagolicala je podravsku maštu jer je Emil Tedeschi, šef Atlantic grupe, zainteresiran za preuzimanje Podravke.
U Podravkin je grad obitelj Tedeschi stigla oko podnevna u porscheu zagrebačke registracije, a zaputila se na Varaždinsku cestu u Koprivnici. Stali su kod uzgajivačnice labradora Capronca, a iz automobila izašao je vozač te supruga i kći Emila Tedeschija, Maja i Liza Tedeschi.
Kako smo poslije doznali, Tedeschijevi su došli po labradora, a baš takvog, malenog crnog psića kojeg su željeli, pronašle su u poznatoj koprivničkoj uzgajivačnici.
(jutarnji.hr)

hate red


sad je meni jasno zašto podravka danas raste…

KOPRIVNICA – Tedeschijevi jučer su u tajnosti posjetili Koprivnicu, a informacija o njihovu dolasku zagolicala je podravsku maštu jer je Emil Tedeschi, šef Atlantic grupe, zainteresiran za preuzimanje Podravke.
U Podravkin je grad obitelj Tedeschi stigla oko podnevna u porscheu zagrebačke registracije, a zaputila se na Varaždinsku cestu u Koprivnici. Stali su kod uzgajivačnice labradora Capronca, a iz automobila izašao je vozač te supruga i kći Emila Tedeschija, Maja i Liza Tedeschi.
Kako smo poslije doznali, Tedeschijevi su došli po labradora, a baš takvog, malenog crnog psića kojeg su željeli, pronašle su u poznatoj koprivničkoj uzgajivačnici.
(jutarnji.hr)

Ma nista ne valja ovaj gubitas,fuj fuj [lol]
Tek se očekuje kulminacija događaja u vezi sa privatizacijom.

SHOW MUST GO ON [thumbsup]

da da Podr je mnogima trn u oku… ne trebate biti osjetljivi Štovani moderatoru pa ja nigdje nikog ne vrjeđam. Samo vi meni mirno spavajte i dopuštajte da drugi gade dionicu [thumbsup]

Tedeski nije bio, samo žena i dijete. Ne obmanjujte javnost.

New Report

Close