LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Političa odluka ili ne, ja sam tužil pa kaj bu.Ako i dočekam EU u parnici, mislim da neću izvući deblji
kraj.Ja vremena imam, a kamate teku!Kako god bilo, mislim da će na kraju Opatija platiti nesposobnost svojih političara.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Izgleda da će se stvar morati riješiti po zakonu. Živila EU i monitoring!!! [lol]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

obzirom da sve turističke dionice divljaju, zanima me kada će malo ostoja podignuti vrijednost svoga vlasništva… 🙂

www.lociraj-popust.com

Onda kada će mu biti u interesu.

izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)


izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)

monitoring… [thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)

monitoring… [thumbsup]
[/quote]

Ali samo za ratne zločine!! Fućka se njima za ovo – nažalost!


Ali samo za ratne zločine!! Fućka se njima za ovo – nažalost!

Ne bih se složio. U citiranom se ne govori o Monitoringu (na kraju krajeva članak je pisan prije nego što se i razmišljalo o tome) ali ukazuje na u ovom slućaju Njemačke interese:

Izvor blizak Vladi potvrđuje da problemi sa stranim ulaganjima postoje i da su kronični. Nesklonost Hrvatske da se ponaša pristojno i prijateljski prema potencijalnim stranim ulagačima te da makar ispuni formu i odgovori na neke upite iz inozemstva već je godinama konstanta. Na otklanjanju tog problema trenutačno radi potpredsjednik Vlade zadužen za investicije, Domagoj Milošević…

Njemačko-hrvatska gospodarska komora provela je lani i istraživanje koje jasno govori da su problemi sa stranim ulaganjima u Hrvatskoj itekako prepoznati: sudionici istraživanja pojačano su ukazali na nedovoljni moral plaćanja pa tako strane kompanije zaintetesirane za poslovanje s Hrvatskom zahtijevaju provođenje mjera za smanjenje kašnjenja u plaćanju, osobito javnog sektora, te kritiziraju zlouporabu moći velikih kupaca. Traže se strože zakonske regulative za naplatu potraživanja. Također, sudionici istraživanja smatraju da bi Vlada hitno trebala riješiti problem oko transparentnosti, posebice javnih natječaja i poreznog sustava, što bi opet pozitivno djelovalo na povećanje konkurentnosti Hrvatske kao poslovne lokacije.

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/ultimatum-angele-merkel-hrvatskoj/part/2


izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)

Možda je baš SDPu stalo da se ovaj slućaj sa malima riješi na neki način pozitivno za njih. Enivej, ja sam strpljiv i čekam.

pa oni su poslali u sabor specijani zakon za lrh a kad budu na vlasti budu to i proveli

samo neznam kak su pustili sn da preuzme jaca je mogla inzistirtat na fer ponudi prema

malim dioničar. a ona bi bila oko 3500 do 5000kn ovako smo svi skupa u banani


pa oni su poslali u sabor specijani zakon za lrh a kad budu na vlasti budu to i proveli

A kako misliš da bi mogli provesti zakon retroaktivno? Istina, ovo je Hrvatska i sve je moguće ali to bi bila malo žešća pravosudna perverzija.




izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)

monitoring… [thumbsup]
[/quote]

Ali samo za ratne zločine!! Fućka se njima za ovo – nažalost!
[/quote]

ja mislim da je baš suprotno.
Koga iz EU briga za ratne zločine ustvari. Ratni zločini se više neće događat ako ne bude rata. Ako ga bude bit će i ratnih zločina kao što ih je i uvijek bilo. Na ratnim zločinima se samo pokazuje da moramo biti poslušni i pokoriti se zahtjevima izvana i da će se tu raditi kako oni hoće. (isto vrijedi i za srbiju i BiH).
Ono što je Europi stvarno važno je da zaštite svoje interese, ponajviše financijske i da su ovdje sigurni, tj. da su nihova ulaganja sigurna. U tom smislu ovo će biti praćeno 100%. Stranci znaju da smo mi u stanju za par godina dignuti revoluciju i sve im nacionalizirati, stoga nas treba polako dovesti u red iod investitora napraviti svetu zaštićenu kravu. I tako će i biti za par godina, ili idemo u stečaj pa će stranci napraviti sve ovo što sam rekao ali u drugom krugu:).

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com





izgleda da smo uletjeli u monotoniju 1900 do 2000

gdije su dobre vijesti sa suda ako dođe ljeto i jesen gotovo je

pojest će nas sdp(linić -komad-dujmić-)

monitoring… [thumbsup]
[/quote]

Ali samo za ratne zločine!! Fućka se njima za ovo – nažalost!
[/quote]

ja mislim da je baš suprotno.
Koga iz EU briga za ratne zločine ustvari. Ratni zločini se više neće događat ako ne bude rata. Ako ga bude bit će i ratnih zločina kao što ih je i uvijek bilo. Na ratnim zločinima se samo pokazuje da moramo biti poslušni i pokoriti se zahtjevima izvana i da će se tu raditi kako oni hoće. (isto vrijedi i za srbiju i BiH).
Ono što je Europi stvarno važno je da zaštite svoje interese, ponajviše financijske i da su ovdje sigurni, tj. da su nihova ulaganja sigurna. U tom smislu ovo će biti praćeno 100%. Stranci znaju da smo mi u stanju za par godina dignuti revoluciju i sve im nacionalizirati, stoga nas treba polako dovesti u red iod investitora napraviti svetu zaštićenu kravu. I tako će i biti za par godina, ili idemo u stečaj pa će stranci napraviti sve ovo što sam rekao ali u drugom krugu:).
[/quote]

Ma "ratni zločini" su sredstvao da se postigne drugi cilj – onaj koji i Vi govorite.
Niako se ne mogu oteti dojmu da u EU postoje ljudi koji žele dobro drugima na autristički način.
Prije će biti da im smeta naša mafija (korupciija) jer tada njihova (kako ju god zvali ali najčešće demokracija) ne može vladati na sluičnim principima ali za drugi račun.

http://www.seebiz.eu/ostojin-sn-holding-dijeli-se-i-prestaje-postojati/ar-4579/

Komentari?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


http://www.seebiz.eu/ostojin-sn-holding-dijeli-se-i-prestaje-postojati/ar-4579/

Komentari?


Vaš link

New Report

Close