LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/biznis/amerikanci-grade-hrvatski-las-vegas-1-5-milijardi-dolara-clanak-277791

Možda nas ovi kupe, mogu odmah početi s investicijama, ne trebaju im izmjene prostornih planova, infrastruktura, podmićivanje lokalnih igrača…sve im je na dlanu. Samo onda nećemo imati hrvatski Las Vegas nego Nicu ili Monte Carlo:)

Ako nas ovi kupe nećemo imati hrvatski Las Vegas već Paraćin. To su ti srpski mafijaši koji kokošare u Vegasu, a sada bi htijeli ovdje prati lovu. Nanjušili su kakvi korumpirani lajbeki sjede u našoj vladi, pa ne sumnjaju u uspjeh!
Uostalom, ta ekipa je bila ovdje već pred 22 godine i tada obećavala da će pretvoriti ZG u hrvatski Vegas. Čak su bili otvorili 2 kasina. Samo što tada frontmen nije bio Savičić, već izvjesni Stojanović!

15 dana nitko da zucne, [shocked] strašno

ima li još živih investitora u ovoj dionici i ima li itko ikako info što se događa [embarass]

ima ima… samo nema novih događanja 😉

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ima nas kad će ono ročište na trgovačkom

prenosim post klege shefsale sa teme snho:

Vidim da na vecernji.hr još nema, valjda će staviti ujutro, ali u večerašnjem (prvom) plavom večernjaku, na 14. stranici stoji razgovor s Miodragom Kostićem:
"Pratim barem tri hrvatska hotelijera, obavljamo dubinsku analizu. Zanima nas Istra, odnosno Opatija, i možda Poreč i Rovinj. U Dalmaciji Zadar i Dubrovnik".

S obzirom na navedena mjesta, postaje zanimljivo razmišljati o čemu je riječ. Nekako ne vjerujem da za Poreč misli na RIVP (koja upravo okrupnjava HRBC i ZLTO pod svoje), valjda ne bi KORF prodao ono što pažljivo skuplja?)
Za Rovinj je pretpostavljam jasno, MAIS.
Ostaje Opatija, koju je prvu spomenuo: Tu imamo JLH i LRH. S obzirom da Lukšić obavlja dubinsko snimanje JLH, čovjek bi rekao da ostaje jedino LRH.
Ili možda Lukšići misle sve svoje (PLAG, ATLN, možda i JLH) prepustiti njemu? Ne vjerujem…
Valjda će ujutro članak biti dostupan i online.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

kao da mi imamo razvijen turizam izvan poreča, rovinja, opatije i dubrovnika. pa neće valjda gledat da kupi 25 apartmana u zaostrogu??? čovjek je idealan kupac LRH, a ostoja bi mu sigurno to prodao ako ponudi 9500 kuna po dionici. Ispod je i sam davno izjavio da ne bi prodao (ako se dobro sjećam). nama će, pak , biti dovoljno i 5000-6000 kuna od grada opatije koji bi napokon mogao postupiti po zakonu. ne tražimo ništa mimo zakona, samo da tijelo lokalne vlasti poštuje zakon države u kojoj posluje.

...povijest se ponavlja...

Hvala, kolega, što ste me podsjetili na moj post neki dan na SNHO.
Začudo, članak se nije sutradan pojavio u "pravom" Večernjem, a zašto – moglo bi se doista samo nagađati…
Uglavnom, evo slika samog članka da se uvjerite u ono što piše ili ne piše:
slika 552 je cijeli članak, 553 i 554 po pola stranice, a 555 je dio gdje se spominje hotelijerstvo.
[smiley]

kakva uzbuđenja na ponudi i potražnji [rolleyes]

hoćete li moje srce to preživit [lol]

Vlasnik Ostoja dobro barata sa svojom imovinom. Krenuo je u čišćenje viška ljudi, naravno bez ikakve prisile. Ljudi su potpisali razne papire, između ostalih i pravila kućnog ponašanja koja znače da nema pričanja, sakupljanja i drugi radnji koje nisu vezane za posao. Znači, učiniti će LRH vrlo profitabilnom firmom. Same metode nisu baš najhumanije, no kapital traži RUC. Mi trebamo čekati, biti strpljivi…

Kamelija, simbol Opatije!

Ovaj šećerko je već negdje tamo na jesen prošle godine negdje izjavio, sad se ne sjećam gdje da je u pregovorima oko kupnje nekih hotela na jadranu i da će se kao vlasnik pojaviti u slijedećih godinu dana. To bi bilo na ovu jesen. Sad, izvora se ne sjećam točno…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

opet igrice, ha ha

zrno po zrno pogača
kamen po kamen palača …

gledam onih prvih 10 gdije se izgubio kolega matko sa svojih 1800cca
kom

vidi vidi 74 kom do 2200 a kupacaa nema

žalosno ali istinito

Evo da se ja malo javim da oživim temu kad već teško mogu tržište
Ovih dana su bile zakazane neke rasprave po novim tužbama.. Opatija nema baš neku strategiju obrane, i dalje tvrde da nije "izvorno", da nisu zajednički djelovali …

Naravno sad je to dosta nezgodno budući da su u međuvremenu mijenjali svoje stavove, a i Hanfi su se očitovali da zajednički djeluju prema LRH (ima u Hanfinom rješenju navedeno njihovo očitovanje)
Nadalje pozivaju se na mišljenje MFIN, a zaboravljaju ono od Hanfe koje su dobili prije Sporazuma, te na reviziju pretvorbe gdje se po njima vidi da su TREBALI dobiti dionice u pretvorbi.. Tu bi se mogli i složiti (doduše trebali su dobiti manje od 25%): trebali su ali nisu i nažalost doveli u sadašnju situaciju

Očito je da Opatija čeka i izlaže se riziku velikih troškova i kamata računajući na neku političku odluku..

New Report

Close