LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 20:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
8,15
114
14
7,90
8,15
3,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Špranca uvijek slična.

Potpis: Zna se / Ap

 

Netko je vidio ponudu ili ova (d)novinarka insinuira nešto što nema veze ni sa čime?

Tko uopće dozvoljava da se plasiraju takve priče?

 

Obrisano:

Regulator? Ostaje i dalje u komi…

 

Dodano:

Regulator se drži k’o pijan plota svojih službenih obavijesti.

Poštovani,


Zahvaljujemo na javljanju.


Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) je upoznata sa medijskom objavom koju spominjete u svom obraćanju. Ističemo kako Hanfa za potrebe svojih aktivnosti uzima u obzir informacije iz raznih izvora (uključujući medijske objave te neposredna obraćanja kao što je Vaše). Hanfa u slučaju utvrđenih nezakonitosti i nepravilnosti sudionika na tržištu kapitala poduzima mjere unutar svojih ovlasti. Napominjemo kako Hanfa informira javnost preko svoje internetske stranice.


 


Dodajemo kako izdavatelj vrijednosnih papira uvrštenih na uređeno tržište propisane informacije objavljuje putem medija (OTS sustav HINA-e), Hanfe (SRPI – službeni registar propisanih informacija) i Zagrebačke burze. Sva ostala mjesta na kojima se mogu pojaviti informacije o izdavateljima, ali i informacije vezane uz postupanje Hanfe, poput raznih novinskih napisa, neautoriziranih intervjua, televizijskih priloga, internetskih portala, foruma i sl. ne smatraju se službenim mjestom odnosno službenim izvorom informacije niti se informacije objavljene na ovim mjestima mogu smatrati potpunim, istinitim i sadržajno točnim. Svoje investicijske odluke ulagatelji trebaju donositi prvenstveno na temelju javno objavljenih (službenih) informacija izdavatelja i/ili na temelju savjetovanja s osobama koje su ovlaštene pružati investicijske usluge na tržištu kapitala u Republici Hrvatskoj.


S poštovanjem,


Ivan Mučnjak

Američka politika spriječila ulazak kine u riječku luku. 

Seebiz, piše

Točno onako kako sam i pred postavljao i nedugo napisao na ovom forumu.

Plavi

Pa to znamo od prije, dok je to i bilo. Od kud sad na sebe prebacuješ zasluge?

 

 

plavi01, 03.04.2023. u 15:42

Američka politika spriječila ulazak kine u riječku luku. 

Seebiz, piše

Točno onako kako sam i pred postavljao i nedugo napisao na ovom forumu.

nije to prvi puta

Zašto je propao posao stoljeća za Hrvatsku? Ulazak Kine na južna vrata EU smeta Bruxellesu i Njemačkoj

Prvi put vidim ovaj članak. Bitno je da dolazi kapital. Ameri otvaraju povratak slavonaca jer grade tvornicu. Zasluge će ići amerima a ne meni. 

 

 

 

Plavi to su bajke. Tvornice se grade za nepalce jer oni pristaju radit za 600 eur.

Dok se ovdje rasprava okrenula na nepalce ja moram primjetiti da je jučer netko lijepo počistio prodaju sve do 9 eura.

kanabis, 04.04.2023. u 07:11

Plavi to su bajke. Tvornice se grade za nepalce jer oni pristaju rade za 600 eur.

Naprosto ne mogu vjerovati u to što ste napisali ali sve je moguće. Prije svega raditi će potrebna struktura ljudi jer i Rimac, lng, rijeka, VLenac, brodogradilišta, turizam trebaju radnike. Bitno je da trebaju 1500 radnika što odmah u biti mijenja položaj općine a kapital uložen na tom području bit će i branjen kao i rijeka.

plavi01, 03.04.2023. u 15:42

Američka politika spriječila ulazak kine u riječku luku. 

Seebiz, piše

Točno onako kako sam i pred postavljao i nedugo napisao na ovom forumu.

dionica je rasla na krilima očekivanja ulaska Kineza! sad kad je to propalo, izgledan je povratak cijene na oko 7 eura

plavi01, 04.04.2023. u 11:08

 





kanabis, 04.04.2023. u 07:11



 

Plavi to su bajke. Tvornice se grade za nepalce jer oni pristaju rade za 600 eur.

 



 

Naprosto ne mogu vjerovati u to što ste napisali ali sve je moguće. Prije svega raditi će potrebna struktura ljudi jer i Rimac, lng, rijeka, VLenac, brodogradilišta, turizam trebaju radnike. Bitno je da trebaju 1500 radnika što odmah u biti mijenja položaj općine a kapital uložen na tom području bit će i branjen kao i rijeka.

Brdo kapitala je bilo i u splitkom škveru. Kao i brdo azijata jeftina radne snage. Preko noći samo propalo. Nitko ništa nije branio, Nekima je samo postalo jasno da je vrijeem da se gubitaš pusti da propadne.

Luka Rijeka u ovom trenutku nije gubitaš. Ali godinama je gomilala gubitke tako ako se taj trend ponovi i nastavi… ne vidim razloga braniti. Prodati što prije i maknuti sa ku*ca poreznim obveznicima.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Splitski škver nije od strateške važnosti.

Da jest, onda bi i ameri već skočili na zadnje noge.

Nije ni luka Rijeka ako je vjerovati Oreškoviću, Mariću i sličnima kad su je skinuli sa popisa strateških firmi za RH.

Ako moraju, Ameri će radije dopustiti da propadne ili je preuzmu neki europski liberali za sići nego dopustiti da je preuzmu Kinezi ili Rusi.

Osobno bih je već davno dao Kinezima ali eto. Mi se volimo guziti pred Zapadom

Seeker, 05.04.2023. u 12:24

Nije ni luka Rijeka ako je vjerovati Oreškoviću, Mariću i sličnima kad su je skinuli sa popisa strateških firmi za RH.

Ako moraju, Ameri će radije dopustiti da propadne ili je preuzmu neki europski liberali za sići nego dopustiti da je preuzmu Kinezi ili Rusi.

Osobno bih je već davno dao Kinezima ali eto. Mi se volimo guziti pred Zapadom

mišljenja su različita

Što je kineski Cosco napravio u Pireju, a što će u Hamburgu? Sve je posljedica “čarobne” EU politike prodaje svega

Seeker, 05.04.2023. u 12:24

Nije ni luka Rijeka ako je vjerovati Oreškoviću, Mariću i sličnima kad su je skinuli sa popisa strateških firmi za RH.

Ako moraju, Ameri će radije dopustiti da propadne ili je preuzmu neki europski liberali za sići nego dopustiti da je preuzmu Kinezi ili Rusi.

Osobno bih je već davno dao Kinezima ali eto. Mi se volimo guziti pred Zapadom

 

Ne, nije… Možda su zato i bivši…

Otkriveno što je Hrvatska dobila od SAD-a jer Kinezi nisu ušli u riječku luku: “Jako osjetljivo pitanje”

New Report

Close