LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 14:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
8,15
114
14
7,90
8,15
3,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tolerancija boli? Kod mene je bila nekih 20% gubitka i onda me stvarno zabolilo. I naravno da sam pobjegao van.

Sad više ne želim ni gledati LKRI sve do idućih parlamentarnih izbora.

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)


nije sve uvijek kako izgleda na prvu kolega kerub, mirovala je ova dionica godinu dana I onda u dva dana otisla na 140, postavlja se pitanje zasto je nitko nije htio prije toga,pa zato sto nije rasla kao I danas da se to promijeni dovoljno je da u dva dana netko potrosi dva milijuna kuna (nista vise) I ode ovo u nebo kolega I od najomrazenije dionice postati ce najomiljenija na zse naravno ako je posjedujes[emo_novac][emo_palacg]

Kolega dada ti ne možeš ni zamislit koliko veća cifra od dva miliona pišljivih kuna čeka spremna za rušanje cijene dionice Lkri ako zatreba u slučaju iznenadne kupnje.
Vidiš li ovaj skriveni nalog danas ? Znaš li čiji je ? Ja znam.



nije sve uvijek kako izgleda na prvu kolega kerub, mirovala je ova dionica godinu dana I onda u dva dana otisla na 140, postavlja se pitanje zasto je nitko nije htio prije toga,pa zato sto nije rasla kao I danas da se to promijeni dovoljno je da u dva dana netko potrosi dva milijuna kuna (nista vise) I ode ovo u nebo kolega I od najomrazenije dionice postati ce najomiljenija na zse naravno ako je posjedujes[emo_novac][emo_palacg]

Kolega dada ti ne možeš ni zamislit koliko veća cifra od dva miliona pišljivih kuna čeka spremna za rušanje cijene dionice Lkri ako zatreba u slučaju iznenadne kupnje.
Vidiš li ovaj skriveni nalog danas ? Znaš li čiji je ? Ja znam.
[/quote]

Rekao ti prijatelj?

kapitulacija kolege ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Kolega zmajki ovdje na Lkri je kapitulacija preblaga riječ. Ovo je gore nego hara kiri [emo_ooooo]

@kerub
kolega ja znam tko kupuje,onaj komu je cijena atraktivna I koji ceka dokap,tko prodaje po ovim cijenama to ne znam,uostalom neka je ruse na nulu onda ce ti bajni kupci imati puno bezvrijednih dionica, vrlo je malo onih kojima se prodaja na ovim visinama isplati tj. koji mogu prodati uz neki profit, znaci prodaju ljudi s gubitkom tek onoliko koliko moraju sto je ocigledno iz svakodnevnih enormnih volumena prodaja tome se mogu dodati I oni koji prodaju iz straha od buduceg pada, e pa kolega ko u zivotu cvika moze da se slika a sto se prijatelja tice ako smo nas dva prijatelji kese nam nisu sestre, kladim se da tvoj “prijatelj” nema lkri

Kolega dada, hvala ti na ovako iskrenom odgovoru. Možeš li mi odgovorit s koliko posto dobiti je Zaba prodala Lkri ?
I us put da ti kažem da Lkri ne prodaje nitko tko je u minusu već crni fond.

@kerub
ne znam kolega ali Vam mogu reci da ti bankovni zutokljunci pojma o zivotu a kamoli o tk nemaju, pa molim Vas pogledajte njihove prognoze unazad par godina u vezi dionica u 99,99% slucajeva promase I to masno toliko da se upitam da nije rijec o namjernoj obmani sire investicijske javnosti, uostalom pogledajte cijenu njihove dionice,moj savjet vjerujte samo sebi(sto ne znaci da cete donijeti dobru odluku)ali ako dopustite sebi desetoricu savjetnika sanse za pogresku su exponencijalno vece

pozz kolege

svaka čast na iskrenosti, znam da vam nije lako. i sam sam bio u istoj situaciji (u drugoj dionici), ne želeći je prodati sa 25% gubitka, vjerujući u preokret, neku pozitivnu stvar,… jednostavno nisam vjerovao da se može desiti crnji scenarij. na kraju izgubio 85% posto i još mi nešto ostalo bezvrijednih papira za uspomenu. nemojte dopustiti da vam se desi isto!!!

A zasto bi se to desilo na ovoj dionici??Investicije u zamahu,poslovanje dobro s ocekivanim porastom prometa i zarade,cijena nikada nije bila ispod 80 ako me dobro sjecanje sluzi i to jako kratko.Nemam ovu dionici i necu ju kupovati u narednom periodu od 90 dana…lp

@bodul11
apsolutno se slazem kolega, najniza zabiljezena cijena u zadnje 3 godine je 95HRK,pa ako je netko kupio na vrhu ove godine od 140 I dosad pretrpio gubitak od 40 kunica po dionici mislim da se ne bi trebao previse preznojavati zbog moguceg pada na 95,naravno da nitko ne zna gdje I kada je dno ali usporedjivati lkri I predstecajuse nije realno

možda nije realno, ali mogućnost uvijek postoji. tko je 2007, 08, pa donekle i 09.g. mogao prognozirati scenarije igh, bd62, dioki, vlds, vart, dlkv, …, pogotovo dlkv!!! i da dalje ne nabrajamo?? proglasili bi ga totalnim luđakom!

a vidi sad!!

cijena nikada nije bila ispod 80 kn

2004 godina 56 kn ,guglaj malo pa neces gubit novce

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

nakon ovako lijepog rasta od skoro 2% I dalje smo pesimisti, kad raste ne valja, kad pada ne valja, pa ljudi tko bi vama udovoljio, nek ide ovako svaki dan slijedecih mjesec dana ja zadovoljan[emo_palacg]

Vaš link …

…a gdje smo tu mi… ? [emo_zacudjen]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close