LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 00:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,70
5.815
755
7,65
7,90
-2,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Doći će sve na svoje,samo strpljivo.

peyo

Promjena nema u top 10,znači grupica trejdera se uplela……………..

1. REPUBLIKA HRVATSKA 4.307.086 72,02 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZZO 484.780 8,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 214.196 3,58 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./CROATIA OSIGURANJE D.D. 167.080 2,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 70.205 1,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 54.177 0,91 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. JADROLINIJA 36.920 0,62 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.634 0,24 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 10.000 0,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.387 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 89,72

peyo


Doći će sve na svoje,samo strpljivo.

Izgleda da hoće, ponovo na 95..pa koji to manijaci sad lupaju po bidu? [sad]

Danas imamo 2 naivca;

jedan je kupovao po 100, a drugi je prodavao po 100

Zeznuta situacija ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Loris ,a da to nije samo jedan?Municije sve manje,a ljude treba zbumiti.Ako ne bude istrpavanja iz top 10 to je kraj.Ovi očajnički potezi igrača su doslovno neuspješni,i gube se i živci i lova,a to je jako dobro za dionicu.To mu dođe kao dobro promiješane karte iz novog špila.Bid stoji,kako tako,ali i ask se ne miče osim sitnih ispada.A sa par sto komada srušiti dionicu na njima željene grane je nemoguće.

peyo

Šta je panika ,,,,moji investitori kupovali po 160 u 7 mjesecu,,,pa se nadaju i čekaju 800kn ,stvarno prilika za dokup ,neznam šta je uzrokovalo ovakav pad,,,,, [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Izgleda da hoće, ponovo na 95..

ma gle vraga,ipak neće…ma koliko ti drukao na pad

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Da li se neko sjeća scenarija PTKM prošle godine?Sa 200 na 100 pa uzlet do 200 u par mjeseci.Mislim da je LKRI isti scenarij.

peyo



Izgleda da hoće, ponovo na 95..

ma gle vraga,ipak neće…ma koliko ti drukao na pad
[/quote]
Ja da drukam na pad???

za probiti 110 kn treba skinuti manje od 1200 komada (oko 120.000 kn), a za srušiti ispod 95 kn treba prodati oko 1700 kom (vidljivo) +još 500 skriveno (ukupno oko 210.000 kn)….kratkoročno može na obje strane, ali s prvim znacima zelenila i optimizma (a po zadnjim anketama među građanima raste optmizam), krenut će snažan rast LKRI

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Da li je to stala rasprodaja ili se više nema municije??????

peyo


Da li je to stala rasprodaja ili se više nema municije??????

nemaju majstori municije
bio je danas jedan nalog od 1000 komada na kupnji na 96 kn pa ga nitko nije poklopio, rasprodaja je izgleda završila i sad mali prodaju zadnje ostatke i jure u drugu dionicu gdje će opet popušiti pare…umjesto da su još malo ovdje sačekali da bude odbijanac pa onda prodali

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

New Report

Close